Skocz do zawartości

Fiat 2300S Coupe


Rekomendowane odpowiedzi

> wspanialy, pierwsze z czym mi sie skojazyl to e9, chyba nawet podobny rocznikowo? A nie fiata

> zaczeli robic w latch 61-69 a bmw dopiero w 69 wiec jeszcze wiekszy szacun dla fiata. przydaly

> by sie jednak mocniejsze silniki bo 140KM to nie za duzo

przed E9 było bardzo podobne 2000CS, aczkolwiek jest jednak bardziej nowoczesne IMO, 2300s jest bardziej odpowiednikiem BMW 3200 CS

bb09bmw3200bert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednostka napędowa to dobrze nam znany, wydłużony o dwa cylindry silnik, który był później

> stosowany w... 125p Brzmi całkiem nieźle

Zobaczyłem kilkadziesiąt sekund filmu i ciągle pokazywali albo jakiegoś gadającego gościa, albo bok i tył pojazdu.

Poprzewijałem film i nadal to samo. Gość, bok i tył pojazdu. Zaraz sobie pomyślałem że z przodem musi być coś nie tak zlosnik.gif

Poszukałem bardziej, i faktycznie. Bok i tył jest śliczny, a przód....lepiej schować grinser006.gif

Wnętrze jest bardzo fajne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przed E9 było bardzo podobne 2000CS, aczkolwiek jest jednak bardziej nowoczesne IMO, 2300s jest

> bardziej odpowiednikiem BMW 3200 CS

Ale rocznikowo to wlasnie 2000 CS jest odpowiednikiem 2300 S Coupe. I w tym przypadku - wbrew pojawiajacej sie czasem opinii (uklony, kol. Piterus grinser006.gif) - Fiat nie ma powodow do kompleksow pod wzgledem dopasowania jednostki silnikowej do wielkosci i roli samochodu. W pierwszej polowie lat 60-tych 136 KM bylo wielkoscia wiecej niz wystarczajaca. Dosc powiedziec, ze produkowane w tych latach Porsche 911/912 wyposazano w silniki o mocy 90-130 KM, a 911S (od 1966) mialo tyle samo co odmiana 2300 S Abarth - 160 KM. Nie mierzmy wiec tego auta miara BMW E30 270751858-jezyk.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale rocznikowo to wlasnie 2000 CS jest odpowiednikiem 2300 S Coupe. I w tym przypadku - wbrew

> pojawiajacej sie czasem opinii (uklony, kol. Piterus ) - Fiat nie ma powodow do kompleksow pod

> wzgledem dopasowania jednostki silnikowej do wielkosci i roli samochodu. W pierwszej polowie

> lat 60-tych 136 KM bylo wielkoscia wiecej niz wystarczajaca. Dosc powiedziec, ze produkowane w

> tych latach Porsche 911/912 wyposazano w silniki o mocy 90-130 KM, a 911S (od 1966) mialo tyle

> samo co odmiana 2300 S Abarth - 160 KM. Nie mierzmy wiec tego auta miara BMW E30 .

oczywiście, widać też że wtedy BMW miało znacznie dalej do aut typu Ferrari czy Lamborghini. Ferrari 500 Superfast już wtedy dysponowało osiągami mogącymi zawstydzić nadal nie jedno "sportowe" auto zlosnik.gif

widać też że Fiat był zupełnie inną marką ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczyłem kilkadziesiąt sekund filmu i ciągle pokazywali albo jakiegoś gadającego gościa, albo bok

> i tył pojazdu.

> Poprzewijałem film i nadal to samo. Gość, bok i tył pojazdu. Zaraz sobie pomyślałem że z przodem

> musi być coś nie tak

> Poszukałem bardziej, i faktycznie. Bok i tył jest śliczny, a przód....lepiej schować

> Wnętrze jest bardzo fajne

Może faktycznie przód najmniej się udał, ale też nie jest zły. Natomiast mi wnętrze również bardzo się podoba. W podobnym stylu utrzymany jest 850 Coupe ok.gif

287044931-850c.jpg

post-129023-14352521023776_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wspanialy, pierwsze z czym mi sie skojazyl to e9, chyba nawet podobny rocznikowo? A nie fiata

> zaczeli robic w latch 61-69 a bmw dopiero w 69 wiec jeszcze wiekszy szacun dla fiata. przydaly

> by sie jednak mocniejsze silniki bo 140KM to nie za duzo

felgi to o.z alpiny czy nie? bo mam takie 13stki w garażu tylko 4.x100 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I z tej okazji pokazujesz tyl .

Do urody tego auta nie mam uwag. Jest bardzo ładne. smile.gif

Jak patrzę na to auto, widze kierowce trupa podczas dachowania blush.gif

Ten dach nie utrzymałby ciężaru auta, chyba nawet wtedy jakby to auto delikatnie na nim postawić oslabiony.gif

Czasy ładnych samochodów, ale ta uroda była kosztem bezpieczeństwa oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może faktycznie przód najmniej się udał, ale też nie jest zły. Natomiast mi wnętrze również bardzo

> się podoba. W podobnym stylu utrzymany jest 850 Coupe

mem21m.jpg

A 30 lat później powstała (wtedy) nowoczesna wersja tej deski grinser006.gif

fiat-coupe_03_1024.jpg

Przy czym jak dla mnie najładniejsza fiatowska deska to:

foto_7.jpg

Tak proste i właśnie przez ta prostotę genialne. serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.