Skocz do zawartości

Ogólnopolski 126p Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

> Znaczy... przepraszam, że wtrącę... wypraszasz mnie zw zlotu?

> Twoje gwiazdorstwo na prawdę nie zna granic

Nie, od ponad roku próbuję cię namówić na uczestnictwo chociaż W JEDNYM zlocie! BZSKUTECZNIE!!!!! I żadne gwiazdorstwo nei ma tu nic do reczy. Przyjechałbyś jak biały człowiek na kilka dni na zlot, został na miejscu, UCZESTNICZYŁ w nim i wrócił do domu. Ale nie - za daleko, za szybko, za króko, za długo zawsze coś. Na ile jedziesz do Łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, od ponad roku próbuję cię namówić na uczestnictwo chociaż W JEDNYM zlocie! BZSKUTECZNIE!!!!!

Bezskutecznie, to ja Ci odpowiadam, że moje potrzeby są INNE od Twoich ok.gif

Jedź, chlej, rób co chcesz wink.gif

> I

> żadne gwiazdorstwo nei ma tu nic do reczy.

Fakt, gwiazdą jesteś niezależnie od sytuacji zlosnik.gif I to najjaśniejszą zlosnik.gifok.gif

> Przyjechałbyś jak biały człowiek na kilka dni na

> zlot, został na miejscu, UCZESTNICZYŁ w nim i wrócił do domu. Ale nie

Ja spełniam swoje potrzeby - Ty spełniaj swoje ok.gif Przecież to takie proste icon_rolleyes.gif

> - za daleko, za szybko,

> za króko, za długo zawsze coś.

Mój biznes, nie Twój... tak ciężko to ogarnąć?

Jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że ludzie mogą mieć INNE potrzeby niż Ty?

> Na ile jedziesz do Łodzi?

Na tyle, żeby MI wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bezskutecznie, to ja Ci odpowiadam, że moje potrzeby są INNE od Twoich

> Jedź, chlej, rób co chcesz

> Fakt, gwiazdą jesteś niezależnie od sytuacji I to najjaśniejszą

> Ja spełniam swoje potrzeby - Ty spełniaj swoje Przecież to takie proste

> Mój biznes, nie Twój... tak ciężko to ogarnąć?

> Jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że ludzie mogą mieć INNE potrzeby niż Ty?

> Na tyle, żeby MI wystarczyło.

I właśnie o tym mówię hehe.gif W konkursach bral udziału nie będziesz, w imprezie wieczornej też nie, do klubu też nie pójdziesz, Po co chcesz więc się rejestrować? niewiem.gif

Chyba, że zmieniłeś zdanie i kurcze zaskoczysz mnie całkowicie i jedziesz jak niemal wszyscy w czwartek i bawisz się ze wszystkimi do niedzieli icon_eek.gif Wtedy jak najbardziej zwracam honor i o rejestracji musisz pomyśleć waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I właśnie o tym mówię W konkursach bral udziału nie będziesz, w imprezie wieczornej też nie, do

> klubu też nie pójdziesz, Po co chcesz więc się rejestrować?

W sumie to masz rację hmm.gif Nie będę się rejestrować ok.gif Tylko żebyś nie pomyślał, że to Twoja zasługa hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to masz rację Nie będę się rejestrować Tylko żebyś nie pomyślał, że to Twoja zasługa

A ty cały czas myślisz nie w tą stronę co potrzeba. Zarejestruj się, ale jedź na zlot i uczestnicz w nim, a nei rezygnuj z rejestracji i zlotu - nie tędy droga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam inne zajecia, wlasnej malarii nie widzialem od 2 lat...

Pytałeś o link do strony z informacjami co i jak...

Wystarczy w Googlach wpisać dosłownie "10 og..." i już się podstawia strona, na której jest WSZYSTKO ok.gif

5p4q.jpg

http://10zlot.terytorium126p.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na dzień dzisiejszy mam tylko jedną fotkę

Byłem, widziałem i aż mnie skręca na myśl, że mój ojciec 11 lat temu oddał na złom malucha pomarańczowego na chromach 83r w naprawdę dobrym stanie sick.gif

d1ed6ea3fa93.jpg

ee83308f339e.jpg

mój faworyt ok.gif można było obejrzeć kilka na prawdę dobrych projektów i oczywiście serii w nienagannym stanie.

Tak się nakręciłem, że chyba zacznę polować na 126p grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ładnie się prezentowaliście w barwach narodowych

> A Mike coś popsuł, czy tjuna robił?

Prezentowali jak prezentowali...

Wpadli, zaparkowali, postali i pojechali...

Wyglądało to troszkę jakby na zakupy przyjechali. Szkoda, że nawet na chwilę nie wpadli na kamping, żeby się przywitać i chociaż chwilkę pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prezentowali jak prezentowali...

> Wpadli, zaparkowali, postali i pojechali...

> Wyglądało to troszkę jakby na zakupy przyjechali. Szkoda, że nawet na chwilę nie wpadli na kamping,

> żeby się przywitać i chociaż chwilkę pogadać

Widzę, że nei tylko ja mam takie samo zdanie grinser006.gif

JR 033102bebe_1_prv.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że nei tylko ja mam takie samo zdanie

> JR

Kilka razy Rafał pisał, że będzie to tu, to tam i że może byśmy się spotkali. Spontany rzadko się udają, ale jak już był na ogólnopolskim, to mógł podjechać i się w końcu spotkać, pogadać...

Jak szybko się zjawił, tak szybko odjechał. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka razy Rafał pisał, że będzie to tu, to tam i że może byśmy się spotkali. Spontany rzadko się

> udają, ale jak już był na ogólnopolskim, to mógł podjechać i się w końcu spotkać, pogadać...

> Jak szybko się zjawił, tak szybko odjechał. Szkoda

Ja wiem, czy tak szybko? Byłem przez cały "postój" pod Manu, do mniej więcej 19:00 i jako jeden z ostatnich się zwinąłem ok.gif

A co przechodziłem koło Twoich samochodów, to Cię nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prezentowali jak prezentowali...

> Wpadli, zaparkowali, postali i pojechali...

> Wyglądało to troszkę jakby na zakupy przyjechali. Szkoda, że nawet na chwilę nie wpadli na kamping,

> żeby się przywitać i chociaż chwilkę pogadać

No to jest Was dwóch - gratulacje zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem, czy tak szybko? Byłem przez cały "postój" pod Manu, do mniej więcej 19:00 i jako jeden z

> ostatnich się zwinąłem

> A co przechodziłem koło Twoich samochodów, to Cię nie było.

Wiesz jak to jest...

Wychodzisz na miasto i spotykasz znajomych albo poznajesz nowych.

Nie jestem hostessą, żeby przy swoich autach stać zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem że wpadnę ale młody wybrał spanie i nieco się spóźniliśmy. Pomogłem jednemu koledze wycofać bo zdaje się nie posiadał wstecznego (szary maluch,spora gleba i negatyw, szeroka biała stal, rejestracja chyba WOT.....) I tyle mi wyszło ze zlotu 126p.

P.S. Jakby co to ja Cię zahaczyłem na milionowej przy piotrkowskiej w sobotę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to zlot był najlepszym na jakim byłem

Powiem tak - to był najlepszy polski zlot na jakim byłem. A że na zloty maluchów jeżdżę od 13 lat to mam porównanie grinser006.gif Co nie zmienia faktu, że kiedyś były fajne na Słowacji, a teraz na Węgrzech.

> Żuraw, miło było wreszcie poznać

I nawzajem. Mam nadzieję, że bęziemy się częściej spotykać również na międzynarodowych zlotach 126p waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.