Skocz do zawartości

Miał być wątek o "gumach", więc....


Owcen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Padł pomysł, aby przedstawić swoje poczynania w "kształceniu", a więc zacznę od siebie zlosnik.gif

287094639-CAM00357.jpg

287094639-CAM00359.jpg

287094639-CAM00361.jpg

287094639-CAM00364.jpg

Jak widać, chciałbym niżej, ale.... podnóżki twierdzą inaczej hehe.gif

post-83128-14352521278801_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest dży

> A mam takie pytanie? Ja zawadzasz podnóżkiem to nie robisz cyrkla?

> Boże kiedy ja tak się położę na moto??

> Dla mnie to jakieś czary

Mnie się też jeszcze trochę zejdzie hehe.gif

Właśnie - ja też mam obawy przed gleba w przypadku zahaczenia podnóżkiem niewiem.gif chociaż fabrycznie mam składane na sprężyniehmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz dopiero "porządnie" zahaczyłem -> gleba.

Ale przyczynił się do niej także fakt, że źle "kolano" ułożyłem w zakręcie i zamiast "ślizgiem", dotknąłem skórą....

Ale to tylko raz, i mam nadzieje, ostatni zlosnik.gif

Na co dzień, nie zdarza mi się aż tak nisko schodzić, chyba, że jadę gdzieś specjalnie poćwiczyć, ale to zazwyczaj bardzo wcześnie rano, skoro świt, w weekend, można powiedzieć i na drogach z dobrą widocznością w zakręcie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się też jeszcze trochę zejdzie

> Właśnie - ja też mam obawy przed gleba w przypadku zahaczenia podnóżkiem chociaż fabrycznie mam

> składane na sprężynie

Ja na razie nie próbuję szczególnie że mam enduraka. Moto dość stargane życiem i teraz powoli zajmuję się jego reanimacją. Tylko że nie wiem czy go nie sprzedam więc może nie będę kasy w niego pakował. Zobaczę. A może jak je dopieszczę łatwiej sprzedam. Zasadniczo tylko kosmetyka ale jednak. Ja jestem estetą i takie rzeczy zaczęły mi przeszkadzać. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, aczkolwiek, ciężko samemu to ocenić.

Na moim etapie, staram się, tak myślę, powtarzać te same manewry, co na "szkole suzuki", w książkach różnych " Bogów 2oo", filmie "twist of the wrist" itd.

A więc, pozycja, pozycja, pozycja, praca ciałem, skupienie na celu itd.

Może uda się w przyszłym roku załapać na motoszkołę, albo szkołę suzuki etap II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja na razie nie próbuję szczególnie że mam enduraka. Moto dość stargane życiem i teraz powoli

> zajmuję się jego reanimacją. Tylko że nie wiem czy go nie sprzedam więc może nie będę kasy w

> niego pakował. Zobaczę. A może jak je dopieszczę łatwiej sprzedam. Zasadniczo tylko kosmetyka

> ale jednak. Ja jestem estetą i takie rzeczy zaczęły mi przeszkadzać.

Mój dziadek jest w bardzo przyzwoitym stanie, praktycznie oprócz serwisu typu olej, ustawienie gaźników nie musiałem nic inwestować. Natomiast dokładam elementy akcesoryjne - ostatnio alarm wink.gif - moto często nocuje pod blokiem i jestem trochę spokojniejszy. Teraz myślę nad sakwami tekstylnymi i kufrem. Stelaż pod sakwy już mam wycięty laserowo wink.gif Ale i tak mam chęć w przyszłym albo za dwa sezony wymienić sprzęt na moto z owiewkami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój dziadek jest w bardzo przyzwoitym stanie, praktycznie oprócz serwisu typu olej, ustawienie

> gaźników nie musiałem nic inwestować. Natomiast dokładam elementy akcesoryjne - ostatnio alarm

> - moto często nocuje pod blokiem i jestem trochę spokojniejszy. Teraz myślę nad sakwami

> tekstylnymi i kufrem. Stelaż pod sakwy już mam wycięty laserowo Ale i tak mam chęć w

> przyszłym albo za dwa sezony wymienić sprzęt na moto z owiewkami

Ja swój kupiłem bez większego oglądania. Stał zakurzony po zimie. Teraz ciut żałuję że jest to jeden cylinder. Ale trudno. Kosmetykę to mu zrobię bez problemu(no troszkę mam mało wolnego czasu) ale chyba przestał mi pasować ten motorek. Tak jakaś motorynka w porównaniu z innymi. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak, w przyszłym roku, razem z kolegą "pfikusny " chcecie ograć chłopaków na TT....

w tym momencie, na dzień dzisiejszy....zgodnie z dewizą mojego znajomego, że zacytuje "kolanem każdy potrafi przejść zakręt, łokciem się podpierać... to jest dopiero pierwszy stopień wtajemniczenia zlosnik.gif" powinniście już ten element mieć opanowany grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio mnie gościu, prawie szorując barkiem po asfalcie,

Level II accomplished zlosnik.gif

R6 bez problemu do zrobienia, ale na takie foty musimy poczekać do końca sezonu rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem ciekaw

Po ostatnich jazdach już nie przynosi mi takiego wstydu ale poczekajmy jeszcze trochę bo od uzyskania uprawnień 3 razy siedziałem na motocyklu i poważna jazda dopiero się zaczyna.

Na tyle (gdzie kupiłem moto z nową oponą) mam jeszcze "włoski" na całej powierzchni mimo przejechania 400km... niewiem.gif

Myślałem, że "owłosienie" bardzo szybko schodzi z opony. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ostatnich jazdach już nie przynosi mi takiego wstydu ale poczekajmy jeszcze trochę bo od

> uzyskania uprawnień 3 razy siedziałem na motocyklu i poważna jazda dopiero się zaczyna.

> Na tyle (gdzie kupiłem moto z nową oponą) mam jeszcze "włoski" na całej powierzchni mimo

> przejechania 400km...

> Myślałem, że "owłosienie" bardzo szybko schodzi z opony.

bo schodzi zlosnik.gif

W tych miejscach gdzie się styka z asfaltem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ostatnich jazdach już nie przynosi mi takiego wstydu ale poczekajmy jeszcze trochę bo od

> uzyskania uprawnień 3 razy siedziałem na motocyklu i poważna jazda dopiero się zaczyna.

> Na tyle (gdzie kupiłem moto z nową oponą) mam jeszcze "włoski" na całej powierzchni mimo

> przejechania 400km...

> Myślałem, że "owłosienie" bardzo szybko schodzi z opony.

Na moich oponach po przejechaniu 1800 km wciąż są włoski grinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawa klamka do oporu, sprzęgło, wbij jedynke, gaz i puść lewą klamkę. Znikną

I skończy jak wielu innych?

Sporo filmików z takich akcji jest na youtube. Z tego co pamiętam, to są wysadzeni z siodła albo gonią motocykl albo się nim nakrywają hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozwiń proszę

Aby zamknac opone, nie trzeba wcale trzec sliderem po asfalcie.

Do dzisiaj rekordzista toru Nurburgring jest

http://www.google.de/search?hl=de&so...124.b3FwkuB6c78

Gosciu nie schodzil naigdy na kolano, a mimo tego byl najszybszy.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.