Skocz do zawartości

suv ze skrzynia automatyczną dla kobiety


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Tym razem ja się zapytam co polecicie?

Bo póki co jest typowany nowy RAV4, ale Toyota łączy auto z 4x4, a czterołap nie jest wymagany bo po co kobiecie w mieście napęd na cztery koła zlosnik.gif.

Auto dla mojej mamy, która po roku używania poprzedniej generacji ravki postanowiła jednak zmienić samochód i nie chce nic innego niż SUV bo bezpiecznie się w nim czuje sciana.gif.

Budżet max 120tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Tym razem ja się zapytam co polecicie?

> Bo póki co jest typowany nowy RAV4, ale Toyota łączy auto z 4x4, a czterołap nie jest wymagany bo

> po co kobiecie w mieście napęd na cztery koła .

> Auto dla mojej mamy, która po roku używania poprzedniej generacji ravki postanowiła jednak zmienić

> samochód i nie chce nic innego niż SUV bo bezpiecznie się w nim czuje .

> Budżet max 120tys zł.

Czekać na nowego qashqai'a?

Albo Tiguan z dsg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekać na nowego qashqai'a?

Też o tym myślałem, ale to dopiero przyszły rok, a jak jej ravke sprzedamy to pożycza ode mnie megane do czasu dostarczenia nowego samochodu.

> Albo Tiguan z dsg.

O w sobotę jedziemy do toyoty na jazde próbną nowym RAV4 to i do VW zajedziemy bo jest naprzeciwko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Tym razem ja się zapytam co polecicie?

> Bo póki co jest typowany nowy RAV4, ale Toyota łączy auto z 4x4, a czterołap nie jest wymagany bo

> po co kobiecie w mieście napęd na cztery koła .

> Auto dla mojej mamy, która po roku używania poprzedniej generacji ravki postanowiła jednak zmienić

> samochód i nie chce nic innego niż SUV bo bezpiecznie się w nim czuje .

> Budżet max 120tys zł.

Sportage ok.gif, ladny, dobrze wyposazony i niedrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moi rodzice stali przed tym samym dylematem - na placu boju pozostały RAV4, Tiguan oraz CRV.

> "Zwyciężył" Tiguan ze względu na klasyczną stylistykę w porównaniu z pozostałą dwójką

CRV to to brzydkie jest strasznie wink.gif, ale tiguana jej w sobotę pokażę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Tym razem ja się zapytam co polecicie?

> Bo póki co jest typowany nowy RAV4, ale Toyota łączy auto z 4x4, a czterołap nie jest wymagany bo

> po co kobiecie w mieście napęd na cztery koła .

> Auto dla mojej mamy, która po roku używania poprzedniej generacji ravki postanowiła jednak zmienić

> samochód i nie chce nic innego niż SUV bo bezpiecznie się w nim czuje .

> Budżet max 120tys zł.

YETI 2.0 TDI CR DPF/125 kW (170 KM) 4x4 DSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też o tym myślałem, ale to dopiero przyszły rok, a jak jej ravke sprzedamy to pożycza ode mnie

> megane do czasu dostarczenia nowego samochodu.

> O w sobotę jedziemy do toyoty na jazde próbną nowym RAV4 to i do VW zajedziemy bo jest naprzeciwko

Tiguan może mieć dsg ze słabszym silnikiem i 2wd. W ravce automat to ten bezstopniowy badziew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi się bardzo podoba, polecałem jak rok temu kupowała toyotę, ale niestety nie, KIA

Te nowe mają dyskusyjny wygląd ale technicznie są bardzo dobre. Na Forestera z automatem to pewnie braknie budżetu. Kolega wyżej polecał Yeti - bardzo fajne auto. Albo zapytaj o to. SUV to nie jest ale jest podwyższony i spokojnie mieścisz się w budżecie ze skrzynią bezstopniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te nowe diesele do miasta to masakra. A benzyny sensownej nie maja.

Diesel generalnie do miasta to masakra tongue.gif, a jak dodasz do noPb automat to w wiekszosci aut tego segmentu wybor jest mocno zawezony. Zeby to jeszcze jezdzilo, to min 2.0 musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to IMO lans jest, ze wzgledu na ciekawy design , a za ta $$ premium sie nei kupi

ciekawy design, ale od 3 lat bez zmian... czas na lifting, zaczną się wyprzedaże modelu pewnie niedlugo zaprezentują nowy.

zatem jeśli mamie nie przeszkadza obrzydliwe wnętrze z lat 90tych, nieprzystające do zewnętrza, to sportage nie jest zły... a niedlugo pewnie bedzie jeszcze w dobrej cenie... ino faktycznie te benzyny mizerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozwiniesz temat? Co z nimi nie tak?

UII 1.7 CRDi (Low) 115KM. To jest rozwiniecie 1.6 CRDi i jest za slabe. Dodatowo uzytkownicy skarza sie na czeste wypalanie DPF. Szkoda, ze nie wkladaja wersji 136KM.

Natomiast R 2.0 CRDi 180KM to stary dobry A 420 SOHC VM Motori rozwiniety przez Hultaja. Oczywiscie juz DOHC na wtrysku Bosh. Na pewno lepszy od starego 2.0CRDi z ceeda. Minus to duze spalanie, cala reszta git. Nie wiem jak z DPF poniewaz ta wersja KIA jest przesadnie droga. O wiekszych problemach nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem. Obecne standardy w tych zakresach cenowych to plastik fantastik.

no plastik fantastik jest wszedzie. ino troche polotu potrzeba (np. uchwyty drzwi, no litości). ale patrząc na roznice miedzy nowy ceed a stary ceed (czyli z okresu kiedy ta kia byla wypuszczana), to nowy sportage, bedzie miał już znosniejsze wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to IMO lans jest, ze wzgledu na ciekawy design , a za ta $$ premium sie nei kupi

no niestety nie frown.gif ja jej proponawałem nową A-clasę i byli nawet ogladać, ale po przejażdżce matula stwierdziła, ze jednak za mały i nie czuje się w nim pewnie oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no plastik fantastik jest wszedzie. ino troche polotu potrzeba (np. uchwyty drzwi, no litości). ale

> patrząc na roznice miedzy nowy ceed a stary ceed (czyli z okresu kiedy ta kia byla

> wypuszczana), to nowy sportage, bedzie miał już znosniejsze wnętrze.

Nowy ceed jest za drogi i ma za malo silnikow do wyboru. Pozyjemy zobaczymy co ono tam wymodza. MA byc jakas dmuchawaka 1.2T. Malo tego ostatnio porownywalem ceny i focus z tym swoim ecoboost nie dosc, ze lepiej wyposazony to jest tanszy. Takich czasow dozylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze coś jest nie tak. To nie Bentley za milion

ford, vw i remault tez nie kosztuja milion...

>Ale patrząc na to wnętrze jest naprawdę

> przyjemnie.

w skodzie moze by przeszło.

... a potem dotykasz plastiku...

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowy ceed jest za drogi i ma za malo silnikow do wyboru. Pozyjemy zobaczymy co ono tam wymodza.

ale mnie to rybka ile kosztuje. podaje to tylko jako analogię postępu jaki się odbył we wnętrzu...

> MA

> byc jakas dmuchawaka 1.2T. Malo tego ostatnio porownywalem ceny i focus z tym swoim ecoboost

> nie dosc, ze lepiej wyposazony to jest tanszy. Takich czasow dozylismy.

zawsze wschód miał gorsze ceny niż europejskie marki u nas. czasy sie nie zmieniły, zmieniło się postrzeganie Kia przez Kia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no niestety nie ja jej proponawałem nową A-clasę i byli nawet ogladać, ale po przejażdżce matula

> stwierdziła, ze jednak za mały i nie czuje się w nim pewnie

Pokaż jej Subaru XV. Tylko w jakimś bardziej stonowanym kolorze. Jest na tyle duży że powinna się w nim czuć pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.