Skocz do zawartości

Vka grzeje w jajka


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

A R2,3,4 nie smile.gif

tym optymistycznym akcentem chciałbym zakomunikować, że jest rano ziiiiimno.

i aż przyjemnie czasem zwolnić w korku coby ciepłe powietrze trochę jeansy podgrzało (jako że nie dorobiłem się w tym sezonie profi spodni na moto) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio jeździłem we wtorek.

> O 8 rano było tak zimno, że już przy 50 km/h przewiewało mi dżinsy (najgrubsze, ale

> niemotocyklowe).

> Normalnie aż nogi sztywniały

ja mam motocyklowe i tez już nie dają rady... czyli w okolicach 10-12 st. jest granica... coprawda na miasto i te 20 minut wystarczy, ale fakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A R2,3,4 nie

> tym optymistycznym akcentem chciałbym zakomunikować, że jest rano ziiiiimno.

> i aż przyjemnie czasem zwolnić w korku coby ciepłe powietrze trochę jeansy podgrzało (jako że nie

> dorobiłem się w tym sezonie profi spodni na moto)

Potwierdzam grinser006.gif Moje R1 również grzeje nogi zlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest obojetnie czy grzeje, czy tez nie, tyle, e jezeli jest zimno to zakladam texy i smigam. W Poniedzialek jadziemy z rodzina ( dwa motocykle ) na tydzien ( z Niedziela wlacznie ) w Gorki.

Tyle, ze deszcz zapowiedzieli ale dwa - trzy dni maj byc sloneczne biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A R2,3,4 nie

> tym optymistycznym akcentem chciałbym zakomunikować, że jest rano ziiiiimno.

> i aż przyjemnie czasem zwolnić w korku coby ciepłe powietrze trochę jeansy podgrzało (jako że nie

> dorobiłem się w tym sezonie profi spodni na moto)

Mój r4 olejak jest jak piecyk - teraz to fajne, w upał niekoniecznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dopóki nie ma mrozu, i temperatura w noc/rano nie spada poniżej 5C sezon uważam w pełni

ja też twaardy jestem. dzisiaj trzeci raz z rzędu bede jechał w deszczu... tak sie zapowiada...

martwi mnie jedno. 5 st - ok, podobnie mysle... dojdzie do momentu, że będę wracał z roboty po śniegu - a tutaj nie ma już mocnych smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg to zło zlosnik.gif

Zakładamy, że prognozy nie zapowiadają przy takich temperaturach ani deszczu, ani śniegu.

W zeszłym roku jechałem pod koniec listopada w marznącej mżawce koło 22:00 do Gliwic. Miałem do przejechania 40km.

Tak pospinany, zestresowany dawno nie byłem. Każde przyspieszenie, każde hamowanie to była loteria sciana.gif

Niskie temperatury ok, ale bez deszczu. Śnieg w ogóle nie występuje w moim słowniku motocyklowym zlosnik.gif

Aczkolwiek, na "Równice", w słoneczne, zimowe popołudnie nie mam oporów się wybrać.

Piękny widok połączony z gorącą kawką wraz z grillowanymi oscypkami z żórwainą... a dookoła śnieg i puste ławki hehe.gif

Miny "narciarzy" bezcenne hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pamietam jazdy zimą quadem i do pierwszego przemarznięcia to była masakra, przerwa kilka minut

> dojście do siebie i można było dalej godzinami, tez tak macie?

nie smile.gif ja wtedy zdejmuje narty i siadam na gluhwine smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.