Skocz do zawartości

Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..


Krajowy

Rekomendowane odpowiedzi

> wyszukam w google za Ciebie....

> GRANDE PUNTO - PZTZP/U 630/200 - 56L,

> alternatively ZTW 630/200 - 48L

Jak już szukasz za kogoś, to szukaj mądrze ok.gif

Pierwsza rzecz, jak dwie butle, o takich samych wymiarach mogą mieć aż tak różne pojemności?

Dwa, popatrz na zdjęcia.

grande%20punto%20pzt%20630x200.jpg

Chciałbyś mieć tak zamocowaną butlę? crazy.gif

Wersja alternatywna

grande%20punto.jpg

A tak na prawdę to rozchodzi się o butlę

Quote:

Zbiornik toroidalny Stako 630/200/47
47L
630x200


Taką mam u siebie ok.gif wchodzi 36-37litrów.

Robię na tym ok 440km ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już szukasz za kogoś, to szukaj mądrze

Daruj sobie smirk.gif

> Pierwsza rzecz, jak dwie butle, o takich samych wymiarach mogą mieć aż tak różne pojemności?

Odpowiedź sam sobie napisałeś poniżej ok.gif

> Dwa, popatrz na zdjęcia.

> Chciałbyś mieć tak zamocowaną butlę?

Tak chciałbym , bo nie chciałbym co 400 km szukać stacji ok.gif

> Wersja alternatywna

> A tak na prawdę to rozchodzi się o butlę

> Quote:

> Zbiornik toroidalny Stako 630/200/47 47L 630x200

> Taką mam u siebie wchodzi 36-37litrów.

> Robię na tym ok 440km

Co nie znaczy, że wejdzie większa, ale na siłę szukasz zaczepki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tego dojazdówka 14" która zmieści się "na stojąco" w bagażniku za oparciem

> Fakt, wygląda śmiesznie ale do wulkanizacji dojedziesz

Jeżeli masz tarcze od seicento to dojedziesz, w innym wypadku zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co gdzie gdzie, na silniku włoż 15" 185 we wnękę, to ładne wybrzuszenie będziesz miał

jak tylko wyciągnę butlę LPG to na pewno tak zrobię bo takie koło zapasowe mam na strychu ok.gif

> http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-fiat-punto-evo-grande-punto-4x100-i3564150787.html

A ja zrobię tak

jakiś tekst

tylko czego to dowodzi? niewiem.gif

Może od 2008 dawali dojazdówkę? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tylko wyciągnę butlę LPG to na pewno tak zrobię bo takie koło zapasowe mam na strychu

> A ja zrobię tak

> jakiś tekst

> tylko czego to dowodzi?

> Może od 2008 dawali dojazdówkę?

Myślę, że to nie wątek o dojazdówkach, jeżeli wchodzi Ci do wnęki to ok.gif normalnie wyprofilowana felga stalowa 15" wychodzi ponad wnękę, gdzie np w stilo mieści się bez problemu

btw hamulce przednie, z przodu też można złapać "gumę" ?

Dla mnie koniec, podane dane nt butli były ok, prosto ze strony, która montuje instalacje i kilku ludzi z fp tam montowało (http://www.irene.pl/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już szukasz za kogoś, to szukaj mądrze

> Pierwsza rzecz, jak dwie butle, o takich samych wymiarach mogą mieć aż tak różne pojemności?

> Dwa, popatrz na zdjęcia.

> Chciałbyś mieć tak zamocowaną butlę?

> Wersja alternatywna

> A tak na prawdę to rozchodzi się o butlę

> Quote:

> Zbiornik toroidalny Stako 630/200/47 47L 630x200

> Taką mam u siebie wchodzi 36-37litrów.

> Robię na tym ok 440km

Dzieki za zobrazowanie przypadku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że to nie wątek o dojazdówkach, jeżeli wchodzi Ci do wnęki to normalnie wyprofilowana

> felga stalowa 15" wychodzi ponad wnękę, gdzie np w stilo mieści się bez problemu

> btw hamulce przednie, z przodu też można złapać "gumę" ?

> Dla mnie koniec, podane dane nt butli były ok, prosto ze strony, która montuje instalacje i kilku

> ludzi z fp tam montowało (http://www.irene.pl/)

Zrobię Ci zdjęcie płaskiego bagażnika GP z pełnowymiarowym kołem zapasowym 185/65R15 smirk.gif

nie ma tam żadnych wybrzuszeń itp.- jest idealnie płasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobię Ci zdjęcie płaskiego bagażnika GP z pełnowymiarowym kołem zapasowym 185/65R15

> nie ma tam żadnych wybrzuszeń itp.- jest idealnie płasko

dawaj facepalm%5B1%5D.gif ale poproszę o na priv albo na ikp, bo jak widzisz temat jest o lpg, a nie o Twojej spłaszczonej stalówce yawn.gif

btw zamiast pisać na temat, to każdy nagle z ikp chce dyskutować, żal, bo na ikp każdy cicho jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dawaj ale poproszę o na priv albo na ikp, bo jak widzisz temat jest o lpg, a nie o Twojej

> spłaszczonej stalówce

> btw zamiast pisać na temat, to każdy nagle z ikp chce dyskutować, żal, bo na ikp każdy cicho jest

Łukasz bez urazy ale sam rozpoczynasz tematy niezwiązane z tym o co koleżanka pyta ok.gif

Myślę że temat śmiało można przenieś na IKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łukasz bez urazy ale sam rozpoczynasz tematy niezwiązane z tym o co koleżanka pyta

> Myślę że temat śmiało można przenieś na IKP

Mam glupie pytanie - co to jest IKP? Zreszta jak kupie auto to sobie bedziecie mogli zamknac ten watek czy jak tam to zawsze robicie, ale nie ukrywam ze kazde Wasze rady czy jakies foty no i oczywiscie dyskusje sa dla mnie b. wazne, bo jak widac jestem kompletnie zielona a to moj pierwszy zakup auta i dlatego mam milion pytan, dzieki za pomoc smile.gif i chetnie tez zobacze ta fotke z butla lpg smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze odnosnie tego modelu:

http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-C29747816.html

dlaczego ma te czarne obwoluty na swiatlach a nie srebrne i moze czegos pod maska sie dopatrzycie. Jade po 15 i nie wiem czy faktycznie warto, czy moze nie byl robiony frown.gif a byloby szkoda cholernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie mi jeszcze odnosnie tego modelu:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-C29747816.html

> dlaczego ma te czarne obwoluty na swiatlach a nie srebrne i moze czegos pod maska sie dopatrzycie.

> Jade po 15 i nie wiem czy faktycznie warto, czy moze nie byl robiony a byloby szkoda

> cholernie

światła przednie zmieniane, możesz zobaczyć czy jest na nich logo valeo, jak będzie TYC albo coś innego to ktoś tanie chińskie dziadostwo zamontował, brak znaczków giugario (do sprawdzenia miernikiem), brak napisu starjet na przednim grillu ( z tym bywało różnie), ułamane uchwyty od zaślepki pod lewym kolanem kierowcy, może oznaczać, że ktoś nachalnie albo szybko chciał dostać się do złącza EOBD, np. kasować błędy. Śruby strasznie pordzewiałe od zderzaka, raczej nikt nie kombinował nic ostatnio z przodem, ale gdzieś chyba stał dłuższy czas. Ciężko coś wywróżyć więcej ze zdjęć, można naprawdę dużo wad zobaczyć dopiero na żywo, co wydawałoby się, że ze zdjęć da się zobaczyć.

Za taką kasę wolałbym starszego, ale pewnego krajowego od 1 właściciela (komis mirasa w tle nie zachęca) żeby nie wydawać zaraz na naprawy, ale wybór należy do Ciebie.

btw sprawdź czy nie odchodzi srebrna listwa nad schowkiem pasażera, ona jest jednorazowa w demontażu, ciężko ją później przykleić, a do zdjęcia dechy jest wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie mi jeszcze odnosnie tego modelu:

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-C29747816.html

> dlaczego ma te czarne obwoluty na swiatlach a nie srebrne i moze czegos pod maska sie dopatrzycie.

> Jade po 15 i nie wiem czy faktycznie warto, czy moze nie byl robiony a byloby szkoda

> cholernie

Bo albo ktoś światła rozebrał i pomalował, albo wymienił (powód - nie wnikam)

Może ktoś pomalował przy okazji malowania felg na czarno spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> światła przednie zmieniane, możesz zobaczyć czy jest na nich logo valeo, jak będzie TYC albo coś

> innego to ktoś tanie chińskie dziadostwo zamontował, brak znaczków giugario (do sprawdzenia

> miernikiem), brak napisu starjet na przednim grillu ( z tym bywało różnie), ułamane uchwyty od

> zaślepki pod lewym kolanem kierowcy, może oznaczać, że ktoś nachalnie albo szybko chciał

> dostać się do złącza EOBD, np. kasować błędy. Śruby strasznie pordzewiałe od zderzaka, raczej

> nikt nie kombinował nic ostatnio z przodem, ale gdzieś chyba stał dłuższy czas. Ciężko coś

> wywróżyć więcej ze zdjęć, można naprawdę dużo wad zobaczyć dopiero na żywo, co wydawałoby się,

> że ze zdjęć da się zobaczyć.

> Za taką kasę wolałbym starszego, ale pewnego krajowego od 1 właściciela (komis mirasa w tle nie

> zachęca) żeby nie wydawać zaraz na naprawy, ale wybór należy do Ciebie.

> btw sprawdź czy nie odchodzi srebrna listwa nad schowkiem pasażera, ona jest jednorazowa w

> demontażu, ciężko ją później przykleić, a do zdjęcia dechy jest wymagane.

Dzieki za informacje, sama bym az tyle nie zauwazyla. A ten? Krajowy jest i cena nizsza.

http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-klima-komputer-elektryka-benz-C30214404.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki za informacje, sama bym az tyle nie zauwazyla. A ten? Krajowy jest i cena nizsza.

> http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-klima-komputer-elektryka-benz-C30214404.html

Krajowy? Chyba sprawdadzony do naszego kraju zlosnik.gif (szukaj kraj peirwszej rejestracji PL) zaślepka w innym kolorze na przednim zderzaku, brak giugiaro naklejek, fotele syf, 1.3 odpuściłbym z niepewnego źródła, zdjęcie silnika super zrobione, że nic nie widać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krajowy? Chyba sprawdadzony do naszego kraju (szukaj kraj peirwszej rejestracji PL) zaślepka w

> innym kolorze na przednim zderzaku, brak giugiaro naklejek, fotele syf, 1.3 odpuściłbym z

> niepewnego źródła, zdjęcie silnika super zrobione, że nic nie widać

No to ja juz nie wiem, wszystkie inne krajowe sa za drogie na moja kieszen, Pande chyba sobie kupie cholera jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ja juz nie wiem, wszystkie inne krajowe sa za drogie na moja kieszen, Pande chyba sobie kupie

> cholera jasna.

Panda fajne auto grinser006.gif

Takie wyszukiwanie już dużo odrzuci podejrzanych ogłoszeń na otomoto:

zc1y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> światła przednie zmieniane, możesz zobaczyć czy jest na nich logo valeo, jak będzie TYC albo coś

> innego to ktoś tanie chińskie dziadostwo zamontował, brak znaczków giugario (do sprawdzenia

> miernikiem), brak napisu starjet na przednim grillu ( z tym bywało różnie), ułamane uchwyty od

> zaślepki pod lewym kolanem kierowcy, może oznaczać, że ktoś nachalnie albo szybko chciał

> dostać się do złącza EOBD, np. kasować błędy. Śruby strasznie pordzewiałe od zderzaka, raczej

> nikt nie kombinował nic ostatnio z przodem, ale gdzieś chyba stał dłuższy czas. Ciężko coś

> wywróżyć więcej ze zdjęć, można naprawdę dużo wad zobaczyć dopiero na żywo, co wydawałoby się,

> że ze zdjęć da się zobaczyć.

> Za taką kasę wolałbym starszego, ale pewnego krajowego od 1 właściciela (komis mirasa w tle nie

> zachęca) żeby nie wydawać zaraz na naprawy, ale wybór należy do Ciebie.

> btw sprawdź czy nie odchodzi srebrna listwa nad schowkiem pasażera, ona jest jednorazowa w

> demontażu, ciężko ją później przykleić, a do zdjęcia dechy jest wymagane.

Byłam z tatą, oglądalismy na wszystkie strony.

Wnioski:

1. Nie ma ksiazki serwisowej, kluczyk jeden, drugi mogą dorobić oryginalny na ich koszt we Fiacie.

2. Tapicerka wytarta (tata twierdzi, ze mogla byc czyszczona po plesni (?)). Koleś z komisu mowi, ze moga zrobic czyszczenie, polerowanie blachy oraz mycie silnika na własny koszt.

3. Auto chodzi cicho, płynnie. Bagnet od oleju ok, tata mówi, że olej krystalicznie czysty.

4. Z przodu robiony był zderzak (tak twierdzi koleś z komisu).

5. Opon zimowych nie ma, ale kolo powiedział, że moze załatwić komplet uzywanych w b.dobrym stanie.

6. Fakt faktem rację miałeś - śruby jakieś zardzewiałe, w środku te na szynach od siedzień też jakieś zardziewiałe. (nie wiadomo skąd)

7. Facet twierdzi, ze nie ma zielonego pojęcia co było robione, bo to jakis jego kolega tym autem jezdzi. Mam nr VIN bo udało mi sie spisać z jakiejs karty po włosku, ktora byla w schowku.

Tyle z naszych obserwacji. Jak dla mnie jest dobrze. Ja bym wzięła. No ale cóż. Przydałby mi sie ktoś ogarnięty, kto mi powie, co i jak a nie tak z własnych obserwacji jak sie jest laikiem to ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłam z tatą, oglądalismy na wszystkie strony.

> Wnioski:

> 1. Nie ma ksiazki serwisowej, kluczyk jeden, drugi mogą dorobić oryginalny na ich koszt we Fiacie.

A jest kluczyk scyzowyk czy zwykly?? Procz dorobienia trzeba go jeszcze pozniej zakodowac w pojezdzie.

> 2. Tapicerka wytarta (tata twierdzi, ze mogla byc czyszczona po plesni (?)). Koleś z komisu mowi,

> ze moga zrobic czyszczenie, polerowanie blachy oraz mycie silnika na własny koszt.

Moze to auto popowodziowe i jakas woda w nim stala, albo stal rozbity i woda lala sie do kabiny. A jak kierownica, pedaly, lewarek biegow, wytarte??

> 3. Auto chodzi cicho, płynnie. Bagnet od oleju ok, tata mówi, że olej krystalicznie czysty.

Moze zalali jakis swiezy, najtanszy, aby ladnie wygladal niewiem.gif

> 4. Z przodu robiony był zderzak (tak twierdzi koleś z komisu).

Mierzylas grubosc lakieru, zagladalas pod uszczelki?? Szyby z tego samego rocznika czy kazda inna??

> 5. Opon zimowych nie ma, ale kolo powiedział, że moze załatwić komplet uzywanych w b.dobrym stanie.

To chyba najmniejszy problem przy wyborze auta wink.gif

> 6. Fakt faktem rację miałeś - śruby jakieś zardzewiałe, w środku te na szynach od siedzień też

> jakieś zardziewiałe. (nie wiadomo skąd)

Jak wyzej, moze po zalaniu.

> 7. Facet twierdzi, ze nie ma zielonego pojęcia co było robione, bo to jakis jego kolega tym autem

> jezdzi. Mam nr VIN bo udało mi sie spisać z jakiejs karty po włosku, ktora byla w schowku.

Ktos tu w watku pisal, ze moze sprawdzic, wyslij mu VIN wink.gif

> Tyle z naszych obserwacji. Jak dla mnie jest dobrze. Ja bym wzięła. No ale cóż. Przydałby mi sie

> ktoś ogarnięty, kto mi powie, co i jak a nie tak z własnych obserwacji jak sie jest laikiem to

> ciezko.

Nie ma co sie napalac, to najgorsze co moze byc przy zakupie samochodu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jest kluczyk scyzowyk czy zwykly?? Procz dorobienia trzeba go jeszcze pozniej zakodowac w

> pojezdzie.

--> Jest scyzoryk ale jakis taki dziwny, pierwszy raz taki widze (foto jak w zalaczniku) powiedzieli ze zakoduja na wlasny koszt.

> Moze to auto popowodziowe i jakas woda w nim stala, albo stal rozbity i woda lala sie do kabiny. A

> jak kierownica, pedaly, lewarek biegow, wytarte??

--> nie wytarte, wszystko chodzi plynnie

> Moze zalali jakis swiezy, najtanszy, aby ladnie wygladal

> Mierzylas grubosc lakieru, zagladalas pod uszczelki?? Szyby z tego samego rocznika czy kazda inna??

--> Szybkom sie nie przygladalam, uszczelki w porzadku, tylko pod maska tata twierdzi ze nie podoba mu sie tam cos.

> To chyba najmniejszy problem przy wyborze auta

--> masz racje, dokupic mozna, ale dobrze by bylo jakby juz byly bo bede miec na tyle kasy

> Jak wyzej, moze po zalaniu.

--> facet nie wie nic o zadnym zalaniu

> Ktos tu w watku pisal, ze moze sprawdzic, wyslij mu VIN

--> VIN wyslalam, jutro bede miec na maila historie

> Nie ma co sie napalac, to najgorsze co moze byc przy zakupie samochodu

post-158929-14352521825954_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> --

> ----------> Nie ma co sie napalac, to najgorsze co moze byc przy zakupie samochodu

Pozniej byly takie wlasnie kluczyki.

Opony zimowe na pewno jak sa, to zawsze jakas oszczednosc.

Sprzedawcy czasem jak cos wiedza to i tak nie chca powiedziec, ale moze historia serwisowa po VIN cos wiecej dopowie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozniej byly takie wlasnie kluczyki.

> Opony zimowe na pewno jak sa, to zawsze jakas oszczednosc.

> Sprzedawcy czasem jak cos wiedza to i tak nie chca powiedziec, ale moze historia serwisowa po VIN

> cos wiecej dopowie

No zobaczymy czy wogole byl serwisowany, bo koles powiedzial ze mial miec dopiero robiony pierwszy przeglad przy 35tys km, a nie byl robiony wiec nie wiem co i jak. Juz jestem szczerze mowiac zmeczona tym szukaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No zobaczymy czy wogole byl serwisowany, bo koles powiedzial ze mial miec dopiero robiony pierwszy

> przeglad przy 35tys km, a nie byl robiony wiec nie wiem co i jak. Juz jestem szczerze mowiac

> zmeczona tym szukaniem.

hmm, w internecie nr vin nie jest rozpoznany wogole...

Sory mój błąd. Rozpoznany jednak grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 90koni w bravo jedzie? to przecież ledwo się toczy....

miales? jezdziles? czy tylko powtarzasz bzdury ? A moze somsiad na dzielni ci powiedzial? A moze jarasz sie cyferkami? Przejedz sie, kup - a potem wyrazaj opinie. Mialem ponad stukonną, cięzką astrę kombi, teraz ujezdzam wlasnie takie bravo - o wiele lzejsze - (zresztą kupine z pelną swiadomoscią - jeszcze nie zidiocialem zeby kupowac diesla albo turbo) i powiem ci tylko tyle - glupoty koles wypisujesz no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miales? jezdziles? czy tylko powtarzasz bzdury ? A moze somsiad na dzielni ci powiedzial? A moze

> jarasz sie cyferkami? Przejedz sie, kup - a potem wyrazaj opinie. Mialem ponad stukonną,

> cięzką astrę kombi, teraz ujezdzam wlasnie takie bravo - o wiele lzejsze - (zresztą kupine z

> pelną swiadomoscią - jeszcze nie zidiocialem zeby kupowac diesla albo turbo) i powiem ci tylko

> tyle - glupoty koles wypisujesz

kolego przeczytaj cały temat to się dowiesz czy miałem i czy jeździłem....

I trochę grzeczniej bo na temat tego auta wiem podejrzewam wiem więcej niż Ty i zrobiłem Bravo wiecej km niż Ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie interesują mnie glupty jakie dalej wypisujesz - wystarczą te pierdoly jakie napisales na

> poczatku

wiesz co To jest wolność słowa? zabronisz mi wyrażać swojej opinii na temat tego auta i silnika?

> kultury to sobie ucz swoich kolegów

koledzy wiedzą że jak chcą się wypowiadać w wątku to czytają go całego i potem się wypowiadają.

no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj sprzedany codziennie ogladam otomoto po 1o0 razy

> ale dziekuje za zainteresowanie, poszukiwania nadal trwają

> chcialam 2009 ale chyba w roczniku 2008 tez zaczne szukać

Niestety na dobre auto trzeba czasami pół roku czekać, ogólnie mogę to samo powiedzieć co Denus napisał, typowy miras z handlarza, wszystko załatwi, a nic nie ma i nic nie wie.

Kluczyk jest z wersji po fl, taki występuje, też miałem taki w gp z 2009r ale nie wierzyłbym, że na swój koszt zakoduje go w ASO handlarz, będzie potem zwodził bo trochę kasy musiałby zostawić na to.

Omijałbym szerokim łukiem, zardzewiałe śruby w środku? Musiał gdzieś stać otwarty na czas naprawy po strzale i zardzewiały od wilgoci przedostającej się do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety na dobre auto trzeba czasami pół roku czekać, ogólnie mogę to samo powiedzieć co Denus

> napisał, typowy miras z handlarza, wszystko załatwi, a nic nie ma i nic nie wie.

> Kluczyk jest z wersji po fl, taki występuje, też miałem taki w gp z 2009r ale nie wierzyłbym, że na

> swój koszt zakoduje go w ASO handlarz, będzie potem zwodził bo trochę kasy musiałby zostawić

> na to

Hmm masz racje, tez o tym myslalam.

A moglibyscie mi tak po kolezensku z dobrej woli polecic jakiegos Waszego kolege dobrego z AK, ktory mieszka na slasku i moglby ze mna obejrzec jeszcze jakies auto? Zebym nie zostala zrobiona w jajo. Bedze wdzieczna za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm masz racje, tez o tym myslalam.

> A moglibyscie mi tak po kolezensku z dobrej woli polecic jakiegos Waszego kolege dobrego z AK,

> ktory mieszka na slasku i moglby ze mna obejrzec jeszcze jakies auto? Zebym nie zostala

> zrobiona w jajo. Bedze wdzieczna za info.

napisz temat tutaj i na IKP, wcześniej wrzucałem link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj sprzedany codziennie ogladam otomoto po 1o0 razy

> ale dziekuje za zainteresowanie, poszukiwania nadal trwają

heh dobre widać z tego bardzo szybko się auta rozchodzą bo to już kolejny egzemplarz który

idzie w parę godzin - rozumiem że ten też już sprzedany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heh dobre widać z tego bardzo szybko się auta rozchodzą bo to już kolejny egzemplarz który

> idzie w parę godzin - rozumiem że ten też już sprzedany ?

ten ma za duży przebieg dla szukającej tu osoby grinser006.gif

dobre auta schodzą moment, komisy, handlarze i ja (jak będzie moje wymarzone bravo zlosnik.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.