Skocz do zawartości

Jakie auto do 18 000, czyli kolejny temat z cyklu: co kupić?


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy do wydania jakieś 18 000zł.

Wymagania:

Silnik 130-200KM - diesel/benzyna/benzyna+gaz. wink.gif

Trochę z elektryki, wystarczą szyby, lusterka, i koniecznie - automatyczna klimatyzacja.

Samochód dla dwóch osób pracujących zagranicą +bagaże .

Wielkościowo coś pomiędzy Audi A3 8L a BMW E39, zarówno jedno jak i drugie wchodzi w grę. grinser006.gifzlosnik.gif

Jest mega problem żeby znaleźć coś sensownego, zarówno od handlarza jak i prywatnego właściciela. sick.gif

Jako że auta będą już wiekowe, to dopuszczamy pewne wady, w końcu nie szukamy nówki.

Ciężko znaleźć coś, co jest zarówno sprawne mechanicznie, jak i nie wymaga wielkiej interwencji blacharsko-lakierniczej. pad.gif

Jeśli już znajdę fajne mechanicznie auto, to buda ma już dość, a jeśli buda zdrowa to silnik umyty na sprzedać. facepalm%5B1%5D.gif

Oglądałem kilka E46 i mam dość. facepalm%5B1%5D.gif

Fajny jest Leon 1.8T, Mercedes CLK, E46, E39, A3, A4, i pewnie coś się jeszcze znajdzie.

W fajnej cenie są Volvo i Saaby, ale niestety nie wiem nic o tych samochodach. crazy.gif

A może ktoś z Was ma do sprzedania coś sprawnego i spełnia w/w wymagania? zlosnik.gif

Brat jest załamany, bo już jakiś czas oglądamy samochody, i nie jest dobrze. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a4 1.8t?

W tej cenie albo stare albo B6 po przygodach ja bym odpuścił.

> vectra b 2.0?

Taką to co najwyżej za 5000zł bym dał Jak już to C.

> omega?

Chyba Ci się klasy aut pomyliły. Omega to kolumbryna jeszcze większa od E39.

> mondeo 2.0?

> nubira 2.0??

Za 18 tysięcy nie wybrał bym nic z proponowanych. Za 8000 to tak ale nie mając 18 000. W tym przedziale można znaleźć ciekawsze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze poszukaj czegoś z marek nie premium. Bedzie łatwiej znaleźć i bedzie nowsze, pewnie mniej

> zjechane.

> Musi być na siłę paździerz w luksusie?

Samochody z silnikiem 1.4-1.6 tak, łatwiej będzie znaleźć.

Jeśli chodzi o coś mocniejszego, to nie jest wcale tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie piszesz, że szukasz auta dla ludzi pracujących w De. To może właśnie tam jest lepiej poszukać czegoś lekko uszkodzonego blacharsko lub mechanicznie. W De naprawa droga a u nas zrobisz dla siebie do jazdy za rozsądne pieniądze. Można by poszukać coś tańszego uszkodzonego a młodszego zarazem i po naprawie wyjdzie w okolicach tych 18 tyś pln a będą wiedzieli czym jeżdżą.

Jeśli będą jeździli nim często z De do Pl to musi to być chyba też w miarę wygodne auto na trasę. Może jakąś turbo-benzynę +LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na giełdzie piszesz, że szukasz auta dla ludzi pracujących w De. To może właśnie tam jest lepiej

> poszukać czegoś lekko uszkodzonego blacharsko lub mechanicznie.

Brat nie ma żadnego pojęcia o autach, dla niego wystarczy że będzie ładne i czyste i może kupować. zlosnik.gif

W De naprawa droga a u nas

> zrobisz dla siebie do jazdy za rozsądne pieniądze. Można by poszukać coś tańszego uszkodzonego

> a młodszego zarazem i po naprawie wyjdzie w okolicach tych 18 tyś pln a będą wiedzieli czym

> jeżdżą.

> Jeśli będą jeździli nim często z De do Pl to musi to być chyba też w miarę wygodne auto na trasę.

> Może jakąś turbo-benzynę +LPG?

Najlepiej jakiś duży wolnossak. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieszablonowo powiem - E34 albo E32 - tak wiem, będą starsze - ale za ta kwotę kupisz w zdecydownaie lepszym stanie niż E39 a i w naprawach najprostsze w dodatku lepiej wykonane i mniej awaryjne niż E46/E39

jesli mam być precyzyjny - proponuję E34 540i + LPG - to auto czuje się na autostradach jak ryba w wodzie ok.gif

ewentualnie 735i/525i

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/.../183303525.html

kolejnym plusem jest praktycznie ZEROWA utrata wartości ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mamy do wydania jakieś 18 000zł.

> Wymagania:

> Silnik 130-200KM - diesel/benzyna/benzyna+gaz.

> Trochę z elektryki, wystarczą szyby, lusterka, i koniecznie - automatyczna klimatyzacja.

Z tą kasę lub niewiele więcej może się udać kupić ładną vectrę C przedliftową, spełnia założenia i nie psuje się specjalnie, jak sie uda znaleźć gts-a to nawet jakotako wygląda i jest praktyczny- wielki bagażnik z dużą klapą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mamy do wydania jakieś 18 000zł.

> Wymagania:

> Silnik 130-200KM - diesel/benzyna/benzyna+gaz.

> Trochę z elektryki, wystarczą szyby, lusterka, i koniecznie - automatyczna klimatyzacja.

> Samochód dla dwóch osób pracujących zagranicą +bagaże .

> Wielkościowo coś pomiędzy Audi A3 8L a BMW E39, zarówno jedno jak i drugie wchodzi w grę.

> Jest mega problem żeby znaleźć coś sensownego, zarówno od handlarza jak i prywatnego właściciela.

> Jako że auta będą już wiekowe, to dopuszczamy pewne wady, w końcu nie szukamy nówki.

> Ciężko znaleźć coś, co jest zarówno sprawne mechanicznie, jak i nie wymaga wielkiej interwencji

> blacharsko-lakierniczej.

> Jeśli już znajdę fajne mechanicznie auto, to buda ma już dość, a jeśli buda zdrowa to silnik umyty

> na sprzedać.

> Oglądałem kilka E46 i mam dość.

> Fajny jest Leon 1.8T, Mercedes CLK, E46, E39, A3, A4, i pewnie coś się jeszcze znajdzie.

> W fajnej cenie są Volvo i Saaby, ale niestety nie wiem nic o tych samochodach.

> A może ktoś z Was ma do sprzedania coś sprawnego i spełnia w/w wymagania?

> Brat jest załamany, bo już jakiś czas oglądamy samochody, i nie jest dobrze.

Kup Pan Crome 2005-2006 we dwie osoby pojedziesz i w ramach postoju <sex>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nieszablonowo powiem - E34 albo E32 - tak wiem, będą starsze - ale za ta kwotę kupisz w

> zdecydownaie lepszym stanie niż E39 a i w naprawach najprostsze w dodatku lepiej wykonane i

> mniej awaryjne niż E46/E39

> jesli mam być precyzyjny - proponuję E34 540i + LPG - to auto czuje się na autostradach jak ryba w

> wodzie

> ewentualnie 735i/525i

> http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/.../183303525.html

> kolejnym plusem jest praktycznie ZEROWA utrata wartości

Odpada. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tą kasę lub niewiele więcej może się udać kupić ładną vectrę C przedliftową, spełnia założenia i

> nie psuje się specjalnie, jak sie uda znaleźć gts-a to nawet jakotako wygląda i jest

> praktyczny- wielki bagażnik z dużą klapą

Fajna, pooglądam. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez powoli rozgladam sie za autem za podobna kwote i podobne wymagania..

> mozesz kupic a4 b5 z konca produkcji z 1.8T bo na b6 niestety przy malo..

> ale ja juz chyba wybralem i wybor padla na leona 1.8T lub octavia I RS 1.8T

> pozdrawiam

Niegłupie, ale ciężko znaleźć takiego Leona w dobrym stanie. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam się zastanawiałem nad LEONem 1.8T ale... popatrz na środek... nawet w takich wersjach bieda...

> a spalanie taki LEON ma takie jak silniejsze samochody no i ma przód napęd

> ja odpuściłem i kupiłem coś innego, coś co daje FUN

Jeśli chodzi o wnętrze, to w podstawowej wersji zarówno Leon jak i E46 nie robią żadnego szału, więc nie wiem czym się tu szczycisz.

Samochód ma być w miarę żwawy, ale nie potrzeba rwd na tor albo żeby palić gumę pod remizą. ok.gif

Szczególnie że E46 na polskim rynku jest baardzo dużo, oglądałem sporo egzemplarzy i żadnego bym nie kupił.

Brat niedawno pozbył się A6 2.8 1997r kupionego jakiś czas temu ode mnie, i niestety ale auta 4-5lat młodsze wyglądają sporo gorzej. facepalm%5B1%5D.gif

Teraz żałuje że sprzedał, ale nigdy nie szukał auta dla siebie, i myślał że następcę będzie miał w 2-3dni - okazało się inaczej. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.