Skocz do zawartości

LISTOPAD - czyli zima coraz bliżej ... ;-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że cromy ostatnią cierpią na syndrom drgawek wink.gif . Ja w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę oddawał do Bielska cromę z reklamacją odbarwienia lakieru na tylnej klapie i przy okazji właśnie też będą musieli dojść czemu w zakresie 90-120 pojawiają się drgania najpierw delikatne tylko na kierownicy a potem przenoszą się na całe auto. Przy czym podczas przyspieszania efektu telepania nie ma. Koła były wyważane w dwóch różnych zakładach wulkanizacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że cromy ostatnią cierpią na syndrom drgawek . Ja w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę

> oddawał do Bielska cromę z reklamacją odbarwienia lakieru na tylnej klapie i przy okazji

> właśnie też będą musieli dojść czemu w zakresie 90-120 pojawiają się drgania najpierw

> delikatne tylko na kierownicy a potem przenoszą się na całe auto. Przy czym podczas

> przyspieszania efektu telepania nie ma. Koła były wyważane w dwóch różnych zakładach

> wulkanizacyjnych.

MOze polos nie domaga nieco?

jakas podpora wyrobiona?

Tak dumam na chlopski rozum i wg mnie predkosc obrotowa i obciazenie moga w okreslonych zakresach powodowac takie nierownowazenie sil...hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MOze polos nie domaga nieco?

> jakas podpora wyrobiona?

> Tak dumam na chlopski rozum i wg mnie predkosc obrotowa i obciazenie moga w okreslonych zakresach

> powodowac takie nierownowazenie sil...hmmm

jeżeli półoś to która ? jak to sprawdzić ? a jak sprawdzić podporę ? kojarzę chyba że Pepcio się w tym 'specjalizował' ale teraz rzadko bywa na tym forum frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis akurat budzi mnie obudzil do pracy 5:15

> Dzieki za spostrzezenie

ciuuu to ja już godzine na nogach byłem, od 4 tyg ranna zmiana, wiec pobudka 4-15:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby ktoś mógł spać do 4.15 to inni muszą wstać o 3.00. Jak mam ranną zmianę to o czwartej jestem

> już w autobusie.

no dobra, 1-0 wygrałeś licytacje. Gdzie pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniał ktoś może żarówkę w trzecim świetle stopu?

> Chodzi mi oto jaka jest tam żarówka bo instrukcja i eLearn podaje W2,3W - 2,3 W, natomiast

> katalogi podają W5W.

Juz zes popsul 270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniał ktoś może żarówkę w trzecim świetle stopu?

Ja jeszcze nie wink.gif

> Chodzi mi oto jaka jest tam żarówka bo instrukcja i eLearn podaje W2,3W - 2,3 W

> natomiast katalogi podają W5W.

Przychylałbym się raczej do info z instrukcji zgodnych z elearnem , dla porównania w Punto też są W2,3W .

Zakup najwyżej po 1 szt. jednej i drugiej i będzie OK waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakup najwyżej po 1 szt. jednej i drugiej i będzie OK

Ja to myślę wymienić je wszystkie bo jak padła jedna to pewnie w niedługim czasie padnie jakaś inna tak jak miałem w Sienie, że padła jedna, a w ciągu dwóch miesięcy padły dwie kolejne. Więc jak raz wyciągnę panel to wymienię wszystkie żeby mieć spokój. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj pojechałem sobie do Krakowa wymienić rozrząd i wywalić klapy

> podczas jazdy zauważyłem pewne niepokojące objawy

> w zakresie prędkości 55-70 podczas przyspieszania rzuca mi tak jakby prawym kołem, prawa strona się

> trzęsie. Powyżej tych prędkości bez zarzutu. Wyważyłem koła przednie, bez poprawy, nadal to

> samo. Czy ewentualnie tylne koła które nie były wyważane po ostatnim sezonie mogą coś takiego

> powodować ? Koła mam już zimówki, od jakiś 3 tygodni chyba i do tej pory wszystko było OK,

> stało się to wszystko dzisiaj podczas jazdy do Krk

> Nie wpadłem w żadną dziurę, jazda bardzo spokojna itd itp. Co się popsuło ??

Nie chce złowróżyć ale te objawy mogą wskazywać na problemy z prawą półosią-krzyżak , podpora bądź wyrobiony kielich -ale mam nadzieję ,że się mylę bo temat bardzo niewdzięczny i niestety drogi.Jeżeli się nie mylę to życzę żeby był to tylko krzyżak.Tak czy inaczej ostrożnie i nie pochopnie z diagnozowaniem bo zabawa nie jest tania. Pzdr.

Ps

Widze ,ze jesteś z KTW , na Roździeńskiego niedaleko Ikea -po przeciwnej stronie naprzeciw Forda wjeżdżasz jest Italauto ,robiłem parę rzeczy u nich -maja dobre opinie - specjalizują się w grupie Fiat,Alfa.Namierzysz ich w internecie -zadzwoń i umów się -myślę,że zdiagnozują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu robiłem 3-cie światło stopu jak brakowało kilka punktów świetlnych. Są tam takie małe zaroweczki chyba 1.2W na wcisk - bez bagnetu. W moim przypadku okazało się że wszystkie żarówki były sprawne. Wyciągnąłem, pomierzylem i włożyłem spowrotem. I wszystkie się oswiecily:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Swego czasu robiłem 3-cie światło stopu jak brakowało kilka punktów świetlnych. Są tam takie małe

> zaroweczki chyba 1.2W na wcisk - bez bagnetu. W moim przypadku okazało się że wszystkie

> żarówki były sprawne. Wyciągnąłem, pomierzylem i włożyłem spowrotem. I wszystkie się

> oswiecily:)

Czy tak wyglądały?

876386.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mi dzisiaj Croma nagrzała się do ponad 60 stopni zanim wyjechałem z osiedla (700 m). I nie jest

> to trudna zagadka, tylko odpowiedź taka niefajna...

No....napisz ile czasu jechales te 600m bo niektorzy to i z pol h moga wyjezdzac:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No....napisz ile czasu jechales te 600m bo niektorzy to i z pol h moga wyjezdzac:))

Masakra.... 3-miasto sparaliżowane bo trochę śniegu spadło... obwodowa zakorkowana ... kilka godzin stracone a to przez auta na letnich oponach lub ludzi którym paliwa zabrakło facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No....napisz ile czasu jechales te 600m bo niektorzy to i z pol h moga wyjezdzac:))

Jasne. Pół godziny to jechałem pierwsze 200 m. Kolejne 15 min - 400m. I przy całej tej "śnieżycy" okazało się, że problemem były światła wyłączone na wyjeździe z osiedla... Dopiero po kolejnym kilometrze spotkałem prawdziwie zimowy korek.

Ale przynajmniej wiem, że termostat i dogrzewanie działają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale przynajmniej wiem, że termostat i dogrzewanie działają

I o to chodzi, wiedza nabyta, swiety spokoj jest.

A ja od soboty na zimowym obuwiu, jakos glosniej michalki sie tocza frown.gif myslalem, ze mi lozysko padlo, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to do Bravo i pewnie jeszcze chińskie

no i co z tego że do Bravo ? przecież lampy te same co Croma

a że chińskie, no cóż...

jedyne co to nie zauważyłem, że nie ma homologacji na DRL (kox zauważył) ale widziałem już kiedyś takie z homologacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem czarne w GP, chińszczyzna, w dodatku bez dopuszczenia DRL

> wydaje mi się czy ta krowa stoi na 15tkach?

racja, nie zauważyłem że nie ma dopuszczenia DLR

ta Croma - chyba to 15-stki, nie wiem jak wlazły, ale na takie wyglądają; do tego skóry to tam nie ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kierunkowskazy w dziwnym miejscu, lampki jakieś takie małe, bez homologacji, pół samochodu trzeba

> rozebrać żeby takie coś wstawić....

> to ja już wolę swoje DRL w drogowych

w gp trzeba było zderzak zdemontować, jak wyglądało można zobaczyć;

grande kox

swieciły gorzej niż ori, ale nikt mnie nie zatrzymał jak na diodach jezdziłem. Te z homologacja do GP byly 2x droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.