Skocz do zawartości

Astra - gdzie ASO w Trójmieście?Pilne!


LadyS

Rekomendowane odpowiedzi

> Motor Centrum lub Konocar, ewentualnie Serwis Haller...

z doswiadczenia itp lepiej obslugiwany bylem w Konocar'ze.Motor centrum mam blizej - tam sprawdzalem swojego przed zakupem i w sumie to niewiele sprawdzili bo sie nie przykladali. Przebiegu raczej nie sprawdzisz.... wiec osobiscie podjechalbym do SKP i dobrze pogadal z kumatym mechanikiem zeby dobrze ogarnal i lakiernikiem. Tak to nie dosc ze cena chyba 250 ... to nie przykladali sie do tematu mimo moich usilnych rozmow z obsluga ... a wejscie na 'garaz'to tez po wielkich ale hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za odpowiedzi. Byłam w Pruszczu... Niestety, nie kupiłam samochodu - wielkie rozczarowanie,

Wrzuć linka do auta i napisz co nie tak, zaoszczędzisz komuś innemu niepotrzebnej drogi i nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nie podałam treści ogłoszenia ani szczegółowych danych, jedynie miejsce warsztatu, w którym sprawdzałam samochód. Każdy sam podejmuje decyzję, czy chce oglądać auto, czy nie. Moje doświadczenie ma być pomocą, a nie przeszkodą. Nikt za mnie nie podejmował decyzji i ja za nikogo też jej nie podejmę. Za stan pojazdu odpowiada właściciel, a nie "forumowiczka", która własnymi siłami próbuje kupić samochód używany smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm. Nie podałam treści ogłoszenia ani szczegółowych danych, jedynie miejsce warsztatu

Skoro taki jest twój tok myślenia to po co pytasz na forum o następną astrę? Oczekujesz od ludzi pomocy, a sama nie chcesz ich ustrzec przed ewentualną miną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam nie pytać o inny samochód, lecz ten sam model? Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat takiego auta. To, że nie udało mi się kupić innego samochodu kilka dni temu, nie oznacza, że mam w ogóle nie brać tego modelu pod uwagę. Ponoć są tu tacy, co potrafią zauważyć na zdjęciu jakiś szczegół, ocenić, czy podana cena jest adekwatna do wystawionego na sprzedaż auta. Jeśli Ty nie potrafisz, to nie odpowiadaj na moje posty. Interesują mnie opinie ludzi, którzy coś wiedzą na dany temat, a nie komentują, bo akurat nie mają nic lepszego do roboty...

Moje doświadczenie może komuś pomóc albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W tym poście ten użytkownik się nie wypowiadał. Napisałeś jednak: "Może ktoś inny będzie chciał kupić to auto, jak przeczyta twój opis to odpuści". W tym poście nie napisałam niczego, czego mogłaby dotyczyć Twoja uwaga. Nie zamieszczałam żadnego opisu, dlatego zadałam Ci pytanie: "Komu innemu? itd." W wyniku Twojego skakania po dwóch moich postach i pisania nie na temat mogły zajść właśnie takie komplikacje. Domyśliłam się, że chodzi Ci o moje doświadczenie z zakupem astry. Odpisywałam zawsze na konkretną odpowiedź (pytanie, uwagę). Bardzo proszę, nie odpowiadaj już na żadne moje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisałeś jednak: "Może ktoś inny będzie chciał kupić to auto, jak przeczyta twój opis to odpuści".

Będzie to dla niego wskazówka że ma odpuścić to auto.

> Nie zamieszczałam żadnego opisu, dlatego zadałam Ci pytanie: "Komu innemu? itd."

Innemu użytkownikowi który byłby ewentualnie zainteresowany tym autem które Ty już wcześniej oglądałaś. Tak ciężko to zrozumieć?

> W wyniku Twojego skakania po dwóch moich postach i pisania nie na temat mogły zajść właśnie takie komplikacje.

Urzekła mnie Twoja historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie dociera do ciebie moja prośba, więc napiszę to z dużej litery:

WSTAW LINK DO OGŁOSZENIA AUTA KTÓRE OGLĄDAŁAŚ, NIECH BĘDZIE OSTRZEŻENIEM DLA INNYCH EWENTUALNYCH ZAINTERESOWANYCH TYM AUTEM ŻE TO JEST ZŁOM I SZKODA CZASU NA JAKIEKOLWIEK OGLĘDZINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To formułuj prośby po polsku, a nie stosujesz skróty myślowe. Taki link nie istnieje. Ogłoszenie zostało zdjęte. Ostatni raz proszę, żebyś nie odpisywał na moje uwagi, wypowiedzi, pytania etc. I nie o wielkie litery tu chodzi, a o sposób formułowania komunikatu. Był on mało czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To formułuj prośby po polsku,

a według Ciebie to w jakim języku piszę? Inni jakoś nie mają problemów ze zrozumieniem tego co piszę, jakoś dziwnie tylko Ty masz problemy

> Taki link nie istnieje. Ogłoszenie zostało zdjęte.

trzeba było to od razu napisać

> Ostatni raz proszę, żebyś nie odpisywał na moje uwagi, wypowiedzi, pytania

bo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem, czy gdyby Twoja mama/siostra/żona była w podobnej sytuacji, to też byś był tak elokwentny, kulturalny, miły. Prawdziwy facet potrafi się zachować. Najwyraźniej braki w życiu i kompleksy zastępujesz paplaniną na forum, gdzie możesz się bohatersko wykazać wiedzą i inteligencją, podobnie jak inni autorzy "wspaniałomyślnych" komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej!

> Chciałabym zapytać, w jakim serwisie najlepiej przetestować auto używane przed zakupem. Najlepiej w

> okolicach Gdańska lub w samym Gdańsku. Jakieś sugestie?

Nie będę wdawał się w Wasze kłótnie, ale czasem lepiej takie pytanie wrzucić na kącik regionalny. Bo oprócz sprawdzonych warsztatów , służymy czasem kablem czy miernikiem lakieru. Jak się dobrze trafi, podjedzie ktoś - obejrzy , by samemu nie naginać autostrada km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.