Skocz do zawartości

Stary kontra nowy


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

> Twoja ciasna guma tez nie zawiodła, wyluzuj.

> To Ci podpowiem, nijak się mają do rzeczywistości, bo czy w nowym to sprawdziles, nie napisałeś.

> Wiec jeżeli nie sprawdziłes, to co chciałeś przekazać?

> Nie czepiam się, stwierdzam fakt jeżeli masz zamiar znowu podwyższyć sobie ciśnienie

Jeśli będą tak wiarygodne jak były w vectrze, to mogę się na nich opierać. Pierwszy pomiar potwierdzę jutro, jak będę drugi raz tankował ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tak samo jak z autami plug-in hybrid. Niby spalają 1-2L na 100km tylko nikt nie liczy energii

> pobranej z akumulatorów podczas testu na której auto przejechało np. pierwsze 50km.

Ale ta moze pochodzić z atomu - a tego długo jeszcze nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli będą tak wiarygodne jak były w vectrze, to mogę się na nich opierać. Pierwszy pomiar

> potwierdzę jutro, jak będę drugi raz tankował

To daj znać, bo szczerze jestem ciekaw. Dla przykładu mój parch zaniza na kompie o 0,6 l. Gdzie poprzedni Fiat prawie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ekologia to nie to samo co ekonomia

Co za roznica dla ekologow czy auto wypluwa z siebie sadze systematycznie, czy zbiera to w filtrze i strzeli "baka" co np. 1000km?

W UE ekologia i ekonomia sluzy tylko mydleniu oczu i nabijaniu czyjejs kabzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To daj znać, bo szczerze jestem ciekaw. Dla przykładu mój parch zaniza na kompie o 0,6 l. Gdzie

> poprzedni Fiat prawie idealnie.

odszczekuję hehe.gif po prostu nie wczułem się jeszcze w auto ok.gif Dzisiaj było dużo lepiej.

287341404-photo2.jpg

Odnośnie kompa - przy tankowaniu wyszło 0,1L mniej, ale to pewnie błąd przy liczeniu.

post-21394-14352522455403_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odszczekuję po prostu nie wczułem się jeszcze w auto Dzisiaj było dużo lepiej.

> Odnośnie kompa - przy tankowaniu wyszło 0,1L mniej, ale to pewnie błąd przy liczeniu.

Nawet jak błąd to i tak pomijalny. Ja się niemiło zdziwiłem, bo okazało się, że mój optymizm był niepotrzebny hehe.gif Swoją drogą jestem ciekaw, czy wskazania kompa można skorygować w serwisie (podobno w superbie można), bo z lekka to jest irytujące oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jak błąd to i tak pomijalny. Ja się niemiło zdziwiłem, bo okazało się, że mój optymizm był

> niepotrzebny Swoją drogą jestem ciekaw, czy wskazania kompa można skorygować w serwisie

> (podobno w superbie można), bo z lekka to jest irytujące

ciężko powiedzieć. Ja jestem zaskoczony, bo wskazania prędkościomierza zgadzają się z wynikiem GPS z dokładnością 1-2 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odszczekuję po prostu nie wczułem się jeszcze w auto Dzisiaj było dużo lepiej.

> Odnośnie kompa - przy tankowaniu wyszło 0,1L mniej, ale to pewnie błąd przy liczeniu.

Robisz zdjęcia jadąc 80 km/h?

Dlaczego nie na postoju? Będzie inne wskazanie? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie tylko zastanawia ekologiczność filtrów dpf i ich wypalanie. Najpierw niby czyścimy spaliny,

> żeby czystsze wylatywały, a potem przy dopalaniu samochód wali dymem jak by mu wszystkie

> pierścienie padły. Gdzie tu logika?

u mnie nie dymi przy wypalaniu. Za to spala wtedy sporo wiecej paliwa. A przy DPFie chodzi o spalanie syfu szkodzacego zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odszczekuję po prostu nie wczułem się jeszcze w auto Dzisiaj było dużo lepiej.

> Odnośnie kompa - przy tankowaniu wyszło 0,1L mniej, ale to pewnie błąd przy liczeniu.

spoko spoko 1000km "na baku" będziesz robił :-)

Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mowie ze caly czas jade 200km/h, trasa Belgia-Katowice 1377km, i za kazdym razem spalanie

> wychodzi 6,1l przy predkosci 140km/h i tempomat.

i inaczej nie bedzie, fizyki sie nie oszuka, a ciekawe ile insignia np 2.0 T przy 140kmh palilaby NoPb, ma ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.