Skocz do zawartości

bmw e34 vs mb w124


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

> musisz iść w tym roku na pasterkę w podzięce...

> ale prawda jest taka że moje bmw tez miało palić ojoj ile to benzyny, będziesz gazować wszyscy

> mówili...

> a prawda jest taka że pali mniej niż się spodziewałem i wcale nie jeżdżę jak kapelusz

jeździłem 330ci - normalna jazda wychodziła 13 litrów

btw

e90 mpower , przez tydzień użytkowania zimą palił 20 litrów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że nie ma dużej różnicy w spalaniu to tak, między nawet 520 a 540 różnica jest mała ale, że 540

> pali ci 11 w mieście to nie zemną takie bajki

ni wiem ile pali benzyny, ale 14 gazu pali przy normalnej, przepisowej jeździe 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdura, po Krakowie przy jeździe na poziomie innych samochodów E34 540i bez problemu mieści się w

> 14 litrów LPG na 100km Oczywiście można spalić i 25 jak sie bardzo chce

eeeee no bez przesady. 16-18 trzeba liczyc Pb w mieście i to spokojnie jezdzac.

w trasie za to, baaaardzo kulturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e38 ale w e34 byłą wersja tego motoru o mniejszej pojemności (4.0 zamiast 4.4) i większym apetycie

> (wg producenta):)

> i nie ma mowy zeby e34 paliło 4 litry mniej, bo jest "lżejsze"

pali tyle ile pali, jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi do głowy to jakoś ubogo ustawiony gaz (fakt, na noPB jest wyraźnie szybsze) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz co po takich tekstach to ja nie wiem czy to na 100% są twoje auta 14 lpg to wychodzi 10-11

> litrów PB..sugerujesz , że prawie 300 konne bmw spali 11 litrów w mieście , jeszcze kwestia

> automat czy manual. Jeździłem 540 i poniżej 16 pb nie dało rady , teraz zwykłe 2,5 to najmniej

> 14 litrów pb

też jezdziłem 540 automat i spalanie w miescie to 25 litrów lpg

na trasie trochę poniżej 19-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale seicento 1.2 to by już było coś

ogladałem jeden egzemplarz z zamiarem kupna- 1.2 16v 90km z lpg od lancii

niestety mocowanie kielichów mc persona i zawieszenia z tyłu wyrywało się z karoserii (symetryczne pekniecia na blachach)

dodatkowo karseria pekała wzdłuż progów przy scianie grodziowej , która notabene tez pekała = myslę ze jeszcze z rok i przód auta by się odłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konik sprawdziłem w oryginalnym katalogu 540 pali 17 w mieście , jesteś cudotwórca

> albo zwykły mitoman

jakby to byłą prawda to gazu paliłby ile, 19? 20? owszem tyle sie da nim spalić ale nie przy normalnej, spokojnej jeździe o jakiej piszę. Zresztą to nie ma sensu, dla niedowiarków mogę zorganizować przejażdżkę po Kraku - zalejemy, pojeździmy, zalejemy znów i zmierzymy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby to byłą prawda to gazu paliłby ile, 19? 20? owszem tyle sie da nim spalić ale nie przy

> normalnej, spokojnej jeździe o jakiej piszę. Zresztą to nie ma sensu, dla niedowiarków mogę

> zorganizować przejażdżkę po Kraku - zalejemy, pojeździmy, zalejemy znów i zmierzymy

Ale co to jest przepisowa jazda 50 km/h ?

Jakbym tak próbował jeździć po wawie, to bym tyle ujów, i faków zebrał, że ho ho. Nic nie mówiąc o zwykłym stwarzaniu zagrożenia, jak się wleczesz, a 99% populacji jedzie 2 x szybciej. Oczywiście nie mówię o godz. szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.