Skocz do zawartości

Gwarancja na akumulatory BOSCH - okres uznania reklamacji?


ZUBERTO

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos pod reka karte gwarancyjna na akumulator BOSCH i moze sprawdzic (lub wkleic skan) ile gwarant ma czasu na odpowiedz na zlozona reklamacje?

Oddalem na reklamacje silvera S4 nie sprawdzajac jaki okres na uznanie reklamacji zastrzegl sobie gwarant.

Aku oddalem 8.12.2013 wierzac na slowo sprzedawcy, ze jest 14 dni, tuz przed swietami uslyszalem, ze 30 sciana.gif

Zakup na FV wiec o rekojmi zapomnijmy, w sieci jakos nie umiem znalezc interesujacej mnie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktos pod reka karte gwarancyjna na akumulator BOSCH i moze sprawdzic (lub wkleic skan) ile

> gwarant ma czasu na odpowiedz na zlozona reklamacje?

> Oddalem na reklamacje silvera S4 nie sprawdzajac jaki okres na uznanie reklamacji zastrzegl sobie

> gwarant.

> Aku oddalem 8.12.2013 wierzac na slowo sprzedawcy, ze jest 14 dni, tuz przed swietami uslyszalem,

> ze 30

> Zakup na FV wiec o rekojmi zapomnijmy, w sieci jakos nie umiem znalezc interesujacej mnie sprawy.

brak takowej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktos pod reka karte gwarancyjna na akumulator BOSCH i moze sprawdzic (lub wkleic skan) ile

> gwarant ma czasu na odpowiedz na zlozona reklamacje?

> Oddalem na reklamacje silvera S4 nie sprawdzajac jaki okres na uznanie reklamacji zastrzegl sobie

> gwarant.

> Aku oddalem 8.12.2013 wierzac na slowo sprzedawcy, ze jest 14 dni, tuz przed swietami uslyszalem,

> ze 30

> Zakup na FV wiec o rekojmi zapomnijmy, w sieci jakos nie umiem znalezc interesujacej mnie sprawy.

30 dni roboczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a z innej beczki, co z aku bo mam ten sam model i zaczęły się problemy zaraz jak minął tydzień po

> gwarancji

W ubiegłą zimę sąsiad nówkę Boscha po tygodniu oddał na gwarancji i mówił aby tego dziadostwa nie brać (nie wiem jaki model).

Matko nie wiadomo co kupić. Ojciec ZAPa też po sezonie musiał oddać, urwała się cela (auto prawie stoi, i tata często doładowuje )

Co kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłą zimę sąsiad nówkę Boscha po tygodniu oddał na gwarancji i mówił aby tego dziadostwa nie

> brać (nie wiem jaki model).

> Matko nie wiadomo co kupić. Ojciec ZAPa też po sezonie musiał oddać, urwała się cela (auto prawie

> stoi, i tata często doładowuje )

> Co kupić?

Jedź do Auchan z miernikiem za 5zł i kup najtańszy aku o najwyższym napięciu. Basic chyba 41ah by centra za 99zł ciągnie 3 rok w uno a jenox 50ah za 150zł także śmiga 3-cią zimę. Nie było tańszych aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a z innej beczki, co z aku bo mam ten sam model i zaczęły się problemy zaraz jak minął tydzień po

> gwarancji

Moj ma pol roku.

Nie trzyma, po 2 dobach siadl tak, ze pradu starczylo tylko drzwi otworzyc.

Po nocy troche lepiej, ale nie zapala (auto nawet nie probuje krecic).

ASO, zrobilo 2x test aku, po naladowaniu i 1,5h pracy silnika (wyszedl OK) i po dobie postoju (nie przeszedl, napiecie przy probie rozruchu siadlo z tego co pamietam ponizej 9V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłą zimę sąsiad nówkę Boscha po tygodniu oddał na gwarancji i mówił aby tego dziadostwa nie

> brać (nie wiem jaki model).

> Matko nie wiadomo co kupić. Ojciec ZAPa też po sezonie musiał oddać, urwała się cela (auto prawie

> stoi, i tata często doładowuje )

> Co kupić?

Zachcialo mi sie Boscha, do tej pory bralem w malym sklepiku motoryzacyjnym tanie akumulatory Akcell (chyba jakies powiazanie z Centra) i wszystkie smigaly jak nalezy (najstarszemu 6 rok sie zaczal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktos pod reka karte gwarancyjna na akumulator BOSCH i moze sprawdzic (lub wkleic skan) ile

> gwarant ma czasu na odpowiedz na zlozona reklamacje?

> Oddalem na reklamacje silvera S4 nie sprawdzajac jaki okres na uznanie reklamacji zastrzegl sobie

> gwarant.

> Aku oddalem 8.12.2013 wierzac na slowo sprzedawcy, ze jest 14 dni, tuz przed swietami uslyszalem,

> ze 30

> Zakup na FV wiec o rekojmi zapomnijmy, w sieci jakos nie umiem znalezc interesujacej mnie sprawy.

Radzę uzbroić się w cierpliwość, wiem z doświadczenia, na co dzień się tym zajmuję.

Coś więcej naskrobie jutro wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z innej strony - wiadomo że akumulator się łatwo diagnozuje ( odrzuca ) .

> Wróci więc szybko.

> Przy odwołaniu się od reklamacji będzie dłużej.

Ja to wiem i zastanawiam, sie czy czekac dalej na wynik reklamacji czy od razu kupic nowy (ten samochod potrzebny mi w najblizszym czasie nie jest, wiec cisnienia nie mam, ale nie chcialbym zeby "stal latami" niejezdzony wogole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się o piwko założyć,że stwierdzą tzw.opad masy czynnej.

piwo.gif

To jest bardzo popularna diagnoza ostatnio słyszałem o 2 takich przypadkach,raz właśnie Bosch,drugi pacjent Centra Futura. sick.gif

W razie jak nie trafiłem to daj znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę się o piwko założyć,że stwierdzą tzw.opad masy czynnej.

> To jest bardzo popularna diagnoza ostatnio słyszałem o 2 takich przypadkach,raz właśnie Bosch,drugi

> pacjent Centra Futura.

> W razie jak nie trafiłem to daj znać na priv.

Znaczy sie chcesz 20.GIF odebrac hmm.gif

Dam znac.

O wynikach reklamacji akumulatorow wiele slyszalem, ale zeby po 4 miesiacach (bo 2 to juz sie w sumie z nim ciagam) regularnej jazdy z wyjatkiem niedziel po 100km dziennie przewaznie w trasie to tylko uzbroj_zlo.gif producenta/gwaranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.