Skocz do zawartości

100 tyś do wydania, co kupić.


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

> To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź

> niekoniecznie.

Obejrzyj się za toczydłem pod nazwą Fiat Freemont - dostępny motor klekoczący.

O dziwo wiele na serwis nie wraca - jedynie przeglądy okresowe zlosnik.gif fajnie wyposażone i ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj więcej wymagań. Auto do czego ma służyć? Do tras, do miasta, do lansu, ma być wygodne czy dawać

> frajde. Bo wg powyższych paramterów to odpowiedź brzmi: kup to co będzie w dobrym stanie -

> równie szeroka odpowedź jak i zadane pytanie.

auto na trasy, wygodne jednocześnie dające frajde poszeleć w zakrętach, raczej sedan, tylko ON, roczne przebiegi ok. 50tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem jakiego wzrostu jest zainteresowany, ale mając 180-190 cm, wsiadanie do samochodów tego

> typu jest mało wygodne

> zauważyłem to jak zastanawiałem nad VW CC

> ale nawet w przypadku CLS (chyba największy z tego wszystkiego) jest tak samo

183cm, z tej trójki, właściwie dwójki bo cls jest nieosiągalny, to bliżej mi audi A5 niż wv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzyj się za toczydłem pod nazwą Fiat Freemont - dostępny motor klekoczący.

> O dziwo wiele na serwis nie wraca - jedynie przeglądy okresowe fajnie wyposażone i ładne

zrobiłem jedną trase freemontem jako kierowca, ok 300km w obie strony, 2.0 170KM na 19' w automacie, dobrze że jechałem sam. Bardzo cieżkie auto, praca skrzyni zostawia wiele do życzenia, a szkoda bo całym sercem jestem z włoską motoryzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto na trasy, wygodne jednocześnie dające frajde poszeleć w zakrętach, raczej sedan, tylko ON,

> roczne przebiegi ok. 50tyś km.

Może Superb 4x4 z DSG, pewnie za 100-110 tys idzie cos fajnego wyrwać, ale nie wiem jak z szaleństwem na zakrętach wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobiłem jedną trase freemontem jako kierowca, ok 300km w obie strony, 2.0 170KM na 19' w

> automacie, dobrze że jechałem sam. Bardzo cieżkie auto, praca skrzyni zostawia wiele do

> życzenia, a szkoda bo całym sercem jestem z włoską motoryzacją.

No, bo to auto musi mieć te V6, to już fajnie się odpycha. no ale chcesz diesla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto na trasy, wygodne jednocześnie dające frajde poszeleć w zakrętach, raczej sedan, tylko ON,

> roczne przebiegi ok. 50tyś km.

No to suva nie bierz. Ja bym celował w A5 3.0 TDI, ale nie wiem ile to kosztuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co wpadło w oko:

> - e-klasa 212

> - Audi A5

> - Audi A6 (nowy model)

> - Volvo v40 / v60

> - Volvo xc 60

> - vw passat CC

> z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

Oczywiście BMW, tylko ta marka zapewni Ci spokojne podróżowanie w komforcie i prestiżu ok.gif

Na otomoto mnóstwo egzemplarzy z przelotami rzędu kilku kkm rocznie, bezstłuczkowe, bezwypadkowe, niemiecki ksiądz bił swoje nieślubne dzieci gdy sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skrzynia zabija fajne odpychanie w tym aucie

a to niestety też fakt - jak się depnie z miejsca to jedzie, jak się chce ze spokojnej jazdy przejść w tryb odpychania to niestety chwilę się skrzynka musi namyśleć oslabiony.gif

Co nie zmienia faktu, że przyjemnie mi się jeździło tym samochodem ok.gif

aczkolwiek drugim faktem jest, że większą radochę miałem w Bravo Multiair z manualem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście BMW, tylko ta marka zapewni Ci spokojne podróżowanie w komforcie i prestiżu

Dokładnie, ja też nie rozumiem gościa. Nie jestem fanatykiem skody, choć posiadam, ale za 100 tysięcy to ma octavię 2.0 - 220 kucy a jak się brzydzi octą to superba też w niezłej wersji a jak się brzydzi skodą to w tej cenie jest mnóstwo fajnych NOWYCH aut a nie jakieś paździerze ale masz rację bmw, audi, 10 letni jaguar to jest to wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, ja też nie rozumiem gościa. Nie jestem fanatykiem skody, choć posiadam, ale za 100

> tysięcy to ma octavię 2.0 - 220 kucy a jak się brzydzi octą to superba też w niezłej wersji a

> jak się brzydzi skodą to w tej cenie jest mnóstwo fajnych NOWYCH aut a nie jakieś paździerze

> ale masz rację bmw, audi, 10 letni jaguar to jest to

Najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia słów komfort, prestiż, a w zasadzie ich koniunkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, ja też nie rozumiem gościa. Nie jestem fanatykiem skody, choć posiadam, ale za 100

> tysięcy to ma octavię 2.0 - 220 kucy a jak się brzydzi octą to superba też w niezłej wersji a

> jak się brzydzi skodą to w tej cenie jest mnóstwo fajnych NOWYCH aut a nie jakieś paździerze

> ale masz rację bmw, audi, 10 letni jaguar to jest to

2.0 220KM? to chyba tsi a ja potrzebuje ON

poza tym skoda mało do mnie przemawia.

Możesz mi pokazać gdzie i kto pisał tu o 10 letnim jaguarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2.0 220KM? to chyba tsi a ja potrzebuje ON

> poza tym skoda mało do mnie przemawia.

> Możesz mi pokazać gdzie i kto pisał tu o 10 letnim jaguarze?

pisałeś o luksusowym aucie (choć dla mnie luksus to octavia 1.8 wink.gif ) więc poradnik, jak chcesz się lansować to wchodzisz w otomoto, wyszukujesz auto 99 - 110 tysięcy i masz:

- BMW 650 E63/E64 4.8 I 2006

- Maserati Quattroporte 4.2 2004

- Audi Q7 3,0 TDI DVD ON !!!!! 2006

- Jaguar XKR Coupe 4.2 2006

- Mercedes-Benz S 320 W221 CDI ON !!!! 2006

- Volkswagen Transporter T5 fitzel fit-zel autolaweta ON !!!

- Kia Sorento za 99000 ale ON !!!!

- Land Rover Range Rover Sport HSE ON !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pisałeś o luksusowym aucie (choć dla mnie luksus to octavia 1.8 ) więc poradnik, jak chcesz się

> lansować to wchodzisz w otomoto, wyszukujesz auto 99 - 110 tysięcy i masz:

> - BMW 650 E63/E64 4.8 I 2006

> - Maserati Quattroporte 4.2 2004

> - Audi Q7 3,0 TDI DVD ON !!!!! 2006

> - Jaguar XKR Coupe 4.2 2006

> - Mercedes-Benz S 320 W221 CDI ON !!!! 2006

> - Volkswagen Transporter T5 fitzel fit-zel autolaweta ON !!!

> - Kia Sorento za 99000 ale ON !!!!

> - Land Rover Range Rover Sport HSE ON !!!!

mimo to dalej nie mogę sobie przypomnieć aby ktoś wcześniej wspominał o jaguarze z 2004r.

Twój problem polega chyba na tym że ciężko było Ci przeczytać ze zrozumieniem pierwszy mój post, w którym jest określone czego szukamy, i między innymi tam jest napisane coś na temat rocznika auta, niestety żaden z wymienionych przez Ciebie aut nie spełnia tego kryterium. I jeśli pozwolisz to skończmy wymianę zdań bo ona nic nie wnosi do tematu a nie o to mi chodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jeśli

> pozwolisz to skończmy wymianę zdań bo ona nic nie

> wnosi do tematu a nie o to mi chodzi

a owszem pozwolę, aczkolwiek dalej nie rozumiem, że jak ktoś ma 100 tysi do wydania na auto szuka paździerza niewiadomego pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a owszem pozwolę, aczkolwiek dalej nie rozumiem, że jak ktoś ma 100 tysi do wydania na auto szuka

> paździerza niewiadomego pochodzenia.

Widze że kiedys miałeś lub masz teraz Audi S4? Rozumiem że kupiony jako nówka w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.