Skocz do zawartości

Takie Clio II - warto?


Adi20

Rekomendowane odpowiedzi

> Warto się w to pakować?

> Wszystko wygląda OK, ale..... no właśnie czekam na opinie

Wydaje mi się że potwornie drogie.

Gdyby nie brak klimy to bym mógł polecić pewną megankę, z symbolicznym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Automat piękna sprawa, przebieg może być niski bo to automat , mój Scenic też miał niski to ze był

> 2005r

po prostu wszyscy na AK jeżdżą ponad 25kkm rocznie i w głowach im się nie mieści, że ludziska czasem rzadziej korzystają z auta. Mnie do niedawana wychodziło 6kkm rocznie (jak miałem służbówkę), teraz już 2x więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po prostu wszyscy na AK jeżdżą ponad 25kkm rocznie i w głowach im się nie mieści, że ludziska

> czasem rzadziej korzystają z auta. Mnie do niedawana wychodziło 6kkm rocznie (jak miałem

> służbówkę), teraz już 2x więcej

Jop są tu dziwne trendy każdy chce pokazać że najwięcej wie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Automat piękna sprawa, przebieg może być niski bo to automat , mój Scenic też miał niski to ze był

> 2005r

U mnie stoi meganka, krajowa, z 2003 z przebiegiem ~85kkm. I jest tańsza niż to clio.

Jedna wada, nie ma klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, nie znajdzie takich dwóch.Zabraknie mu kasy ostatnio przerabialem temat

możliwe, jeżeli komuś zależy na takim wyposażeniu w clio to spoko

ale za taka kasę kupi się lalkę II ph II 2.0 z 2005r - wiec sorry zlosnik.gif

a Ty idź do łóżka, a nie spamujesz w takim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po prostu wszyscy na AK jeżdżą ponad 25kkm rocznie i w głowach im się nie mieści, że ludziska

> czasem rzadziej korzystają z auta. Mnie do niedawana wychodziło 6kkm rocznie (jak miałem

> służbówkę), teraz już 2x więcej

ja w 2,5 roku zrobiłem 17tyś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja chce

> Poka go

> Poważnie mówie.... znaczy pisze

Niestety trochę żartowałem grinser006.gif - jak sobie popatrzyłem co mogę kupić za kasę którą mam na samochód to jednak będę dalej jeździł Meganką.

Nie rdzewieje, już nie stuka i nie puka grinser006.gif mało pali i tylko od czasu do czasu coś trzeba już przy niej dłubnąć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja w 2,5 roku zrobiłem 17tyś xD

Wczoraj w salonie Opla, gość +/- 60 lat ubezpieczał 2 letnie auto i miał przebieg 2 tyś km. Jak to powiedział to zaczeliśmy rozmawiać, że to niemożliwe smile.gif Jak będzie sprzedawał po 10 latach swojego Cruza to będzie miał 10 tyś i nikt nie uwieży grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj w salonie Opla, gość +/- 60 lat ubezpieczał 2 letnie auto i miał przebieg 2 tyś km. Jak to

> powiedział to zaczeliśmy rozmawiać, że to niemożliwe Jak będzie sprzedawał po 10 latach

> swojego Cruza to będzie miał 10 tyś i nikt nie uwieży

moi rodzice nie wiem czy robią tyle w rok ok.gif

pisałem już nie raz jaki ma przebieg ich Twingo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobiłem "riszercz" i taka cena jest raczej nie realna

Ciekawe.

Kolega kupił dla ojca, 2001 lub 2000r. 6500 na gotowo.

"Do zrobienia" był obtarty błotnik tył. 6500 na gotowo czyli z lakierowaniem w/w i pełnymi opłatami a jak obejrzałem to auto naprawdę zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe.

> Kolega kupił dla ojca, 2001 lub 2000r. 6500 na gotowo.

> "Do zrobienia" był obtarty błotnik tył. 6500 na gotowo czyli z lakierowaniem w/w i pełnymi opłatami

> a jak obejrzałem to auto naprawdę zacne.

automat z przebiegiem ~100 kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> automat z przebiegiem ~100 kkm?

Nie, manual z przebiegiem 130kkm.

Automat to ma niby być ta zaleta, podnosząca tak znacząco cenę że auto kosztuje więcej niż większe, i bardziej komfortowe auto z tego rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1300-1500 euro u zachodnich sąsiadów

Czekaj, bo w pierwszym poście było Clio 2Ph2 Privilege, czy jakoś tak zlosnik.gif

Z pełnym wypasem i chyba mi nie powiesz, że zwykła bida 1,2 będzie w cenie tego prezentowanego? hmm.gif

Inna sprawa, daj link do tych "prywylydżów" z 1,4 i automatem, bo chętnie za podaną przez Ciebie cenę bym zakupił sobie taką sztukę 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mów więcej skąd wniosek?

za 8 to można kupić 1,4 ale nie w takim wypasie. Poza tym obejrzałem pare Clio w ten weekend i te za 8 to raczej w większości ulepy albo trupy. Oglądałem ten z pierwszego postu i wydaje się całkiem sensowny.

Sam już nie wiem co robić, ale teraz mi się odwróciło i chyba rozejrzę się za takim za 5 tysięcy sprzed liftu. To też Clio i do roboty też dojade a wydam połowe mniej smile.gif

Sam już nie wiem spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekaj, bo w pierwszym poście było Clio 2Ph2 Privilege, czy jakoś tak

> Z pełnym wypasem i chyba mi nie powiesz, że zwykła bida 1,2 będzie w cenie tego prezentowanego?

> Inna sprawa, daj link do tych "prywylydżów" z 1,4 i automatem, bo chętnie za podaną przez Ciebie

> cenę bym zakupił sobie taką sztukę

ja też. Takiego jak z pierwszego postu (byłem oglądałem auto na żywo) za 8 biorę z pocałowaniem w rękę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 8 to można kupić 1,4 ale nie w takim wypasie. Poza tym obejrzałem pare Clio w ten weekend i te

> za 8 to raczej w większości ulepy albo trupy. Oglądałem ten z pierwszego postu i wydaje się

> całkiem sensowny.

> Sam już nie wiem co robić, ale teraz mi się odwróciło i chyba rozejrzę się za takim za 5 tysięcy

> sprzed liftu. To też Clio i do roboty też dojade a wydam połowe mniej

ale możesz w niedługim czasie włożyć druga połowę w naprawy oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.