Skocz do zawartości

Monte Carlo 2014


eryko

Rekomendowane odpowiedzi

> Ech... wiadomo coś więcej? Że z nimi ok to dobrze, a auto? Pojadą dalej?

nie pojadą...

Kris Meeke na mecie OS9: Widziałem samochód poza drogą przed mostkiem, był czarny lód na drodze. Nie wiem, kto to był i nie widziałem załogi – mam nadzieję, że wszystko z nimi w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> onet :

> 13:52 Wygląda na to, że dla Kubicy to koniec Rajdu. Prawdopodobnie Polak w coś uderzył. Teraz jest

> podobno poza trasą, ale z jego zdrowiem wszystko w porządku

Quote:

Kris Meeke is at the stage end with news on Kubica. "I saw his car off the road, in its nose before a bridge in a black-top braking area. I hope he's okay."


wrc.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie pojadą...

> Kris Meeke na mecie OS9: Widziałem samochód poza drogą przed mostkiem, był czarny lód na drodze.

> Nie wiem, kto to był i nie widziałem załogi – mam nadzieję, że wszystko z nimi w

> porządku

Chyba oboje siedzimy na wrc.com zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Psychika Kubicy nie pozwala mu być drugim ...

> W sumie to nie najgorsze podejście - jak ma nie być 1., to tak jakby go miało nie być.

Albo wszystko albo nic... zlosnik.gif

A tu fotka - niezbyt wyraźna ale mniej więcej widać jak auto wylądowało - podobno na dohamowaniu ich ściągnęło:

1544397_590981484284542_1848587188_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Psychika Kubicy nie pozwala mu być drugim ...

> W sumie to nie najgorsze podejście - jak ma nie być 1., to tak jakby go miało nie być.

To co siedzi u niego w głowie to tylko on wie.

To co siedzi w głowie sponsorów też jest ważne. wink.gif

Nie wiem, nie znam się.

Mam nadzieję, że Robert namiesza w tym sezonie w WRC. Pierwszy raczej nie będzie, ale ma szansę pokazać bardzo dużo i na pewno zbierze doświadczenie... na kolejny sezon? bananaevil.gif

Widać, że potrafi trzymać tempo czołówki. To bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo wszystko albo nic...

> A tu fotka - niezbyt wyraźna ale mniej więcej widać jak auto wylądowało - podobno na dohamowaniu

> ich ściągnęło:

cholera... przecież to jakieś krzaki tylko... facepalm%5B1%5D.gif

Ale wypchnąć już się nie da za bardzo.

Raczej auta nie zburzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kosmetyka...

O!!

moja bemka tak ostatnio wyglądała po wycieczce w drzewa.

No identyko ok.gif

Jak się postarają jak ja to wyklepią młotkiem w garażu, zderzak za 50zł dokupią prawie nówkę i z sąsiadem na wymianę pójdą dyfer za nówki lampy grinser006.gif

Znaczy uszkodzenia podobne, bo znaczek inny na masce grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kosmetyka...

Mechanika też dostała solidne, bo był ogień.

Ehh gdyby to była tylko kosmetyka i nie taki głęboki rów frown.gif Tylu było dziś poza drogą (Ogier, Ostberg, Bouffier) i każdy mógł powrócić, tylko Kubica miał pecha. WIelka szkoda, bo tak pięknie było. Robert pokazał piękne tempo przez cały rajd claps.gif

od 1:12 onboard Kubicy z 9 OSu - widać po nim że prędkość nie była duża i bardzo niewiele zabrakło, żeby pojechać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mechanika też dostała solidne, bo był ogień.

> Ehh gdyby to była tylko kosmetyka i nie taki głęboki rów Tylu było dziś poza drogą (Ogier,

> Ostberg, Bouffier) i każdy mógł powrócić, tylko Kubica miał pecha.

Moim skromnym zdaniem miał nie pecha, a błąd w notatkach.

Zakręt poprzedzający mostek powinien wziąć szerzej zamiast go ścinać- wtedy

nie miałby problemu z wcelowaniem w mostek, na którym zakręt się jeszcze zaciesniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim skromnym zdaniem miał nie pecha, a błąd w notatkach.

> Zakręt poprzedzający mostek powinien wziąć szerzej zamiast go ścinać- wtedy

> nie miałby problemu z wcelowaniem w mostek, na którym zakręt się jeszcze zaciesniał.

obejrzałem kilka razy ten onboard. Też jestem zdania że to nieprawidłowy tor jazdy.

Nie wiem dlaczego tak to pojechał niewiem.gif

komenda jest "P3 zać późno "

Robert tego nie pojechał późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obejrzałem kilka razy ten onboard. Też jestem zdania że to nieprawidłowy tor jazdy.

> Nie wiem dlaczego tak to pojechał

> komenda jest "P3 zać późno "

> Robert tego nie pojechał późno.

No, racja. A więc nie błąd w notatkach, a błąd kierowcy niestety crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, racja. A więc nie błąd w notatkach, a błąd kierowcy niestety

No nie wiem... tak jak się dłużej zastanawiam to może w tym szaleństwie jest metoda?

Tam było dużo syfu, gdyby szerzej najechał bez przycięcia wcześniej to by tak czy inaczej były duże szanse na to że odpłynie w barierkę. hmm.gif

a tam.. nie było nas na miejscu, nie czuliśmy po czym jedzie. Pewnie miał rację grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem... tak jak się dłużej zastanawiam to może w tym szaleństwie jest metoda?

> Tam było dużo syfu, gdyby szerzej najechał bez przycięcia wcześniej to by tak czy inaczej były duże

> szanse na to że odpłynie w barierkę.

> a tam.. nie było nas na miejscu, nie czuliśmy po czym jedzie. Pewnie miał rację

Jakby miał, to by nie wypadł old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim skromnym zdaniem miał nie pecha, a błąd w notatkach.

> Zakręt poprzedzający mostek powinien wziąć szerzej zamiast go ścinać- wtedy

> nie miałby problemu z wcelowaniem w mostek, na którym zakręt się jeszcze zaciesniał.

Jak ja nie lubię takiego wymądrzania. Wystarczy przeczytać co powiedział Meeke o tamtym miejscu:

Quote:

Po 32 kilometrach odcinka był prawy, trójkowy zakręt. Był niewidoczny i nasi szpiedzy przekazali nam, żebyśmy hamowali tam 100 metrów wcześniej niż wynikało to z naszych notatek z zapoznania. Wyglądało to tak, jakby [Robert] wypadł w połowie zakrętu i zsunął się ze skarpy. Nie widziałem samochodu, tylko wydobywającą się z rowu parę, dym i ludzi biegających dookoła. To było bardzo paskudne miejsce, cała sekcja była bardzo, bardzo trudna.


Zrobił by to i tamto facepalm%5B1%5D.gif. Na drugi raz powiedz zawczasu gdzie może popełnić błąd, na co ma uważać i jak jechać. Wtedy przeproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać co powiedział Kubica i wszystko jasne:

" Przyczepność nawierzchni nagle się zmieniła. Uważaliśmy w tym miejscu, bo nasi szpiedzy poinformowali nas o tym. Niestety, nie doceniłem, jak duża była ta zmiana. Wjechaliśmy w zakręt, przód pojechał na wprost i uderzyliśmy w mostek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ja nie lubię takiego wymądrzania. Wystarczy przeczytać co powiedział Meeke o tamtym miejscu:

> Quote:

> Po 32 kilometrach odcinka był prawy, trójkowy zakręt. Był niewidoczny i nasi szpiedzy przekazali

> nam, żebyśmy hamowali tam 100 metrów wcześniej niż wynikało to z naszych notatek z zapoznania.

> Wyglądało to tak, jakby [Robert] wypadł w połowie zakrętu i zsunął się ze skarpy. Nie

> widziałem samochodu, tylko wydobywającą się z rowu parę, dym i ludzi biegających dookoła. To

> było bardzo paskudne miejsce, cała sekcja była bardzo, bardzo trudna.

> Zrobił by to i tamto . Na drugi raz powiedz zawczasu gdzie może popełnić błąd, na co ma uważać i

> jak jechać. Wtedy przeproszę.

Ależ nie, to ja przepraszam że ośmieliłem obrazić Jaśnie Majestat swoimi domysłami screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy poczytać co powiedział Kubica i wszystko jasne:

> " Przyczepność nawierzchni nagle się zmieniła. Uważaliśmy w tym miejscu, bo nasi szpiedzy

> poinformowali nas o tym. Niestety, nie doceniłem, jak duża była ta zmiana. Wjechaliśmy w

> zakręt, przód pojechał na wprost i uderzyliśmy w mostek."

Dlatego nie potrzeba żadnych domysłów i własnych interpretacji a czytać to co powiedzieli sami uczestnicy ok.gif. Niektórzy jednak są jak zwykle mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ależ nie, to ja przepraszam że ośmieliłem obrazić Jaśnie Majestat swoimi domysłami

Nie obraziłeś tylko się wygłupiłeś bo tak najłatwiej siedząc sobie przed kompem analizując nagranie. Zobacz co zrobił Ogier. Co niby takiego trudnego w tym zakręcie idąc twoją metodą. Podważasz również jego Majestat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie obraziłeś tylko się wygłupiłeś bo tak najłatwiej siedząc sobie przed kompem analizując

> nagranie. Zobacz co zrobił Ogier. Co niby takiego trudnego w tym zakręcie idąc twoją metodą.

> Podważasz również jego Majestat?

po prostu było za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie obraziłeś tylko się wygłupiłeś bo tak najłatwiej siedząc sobie przed kompem analizując

> nagranie. Zobacz co zrobił Ogier. Co niby takiego trudnego w tym zakręcie idąc twoją metodą.

> Podważasz również jego Majestat?

Podważam wyłącznie twój wątpliwy majestat.

Co ma niby mieć na celu pokazywanie zupełnie innego zakrętu, przejechanego zupełnie inaczej

niż to o czym pisałem? Mydl oczy komu innemu albo zacznij rozumieć co czytasz i na co odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podważam wyłącznie twój wątpliwy majestat.

> Co ma niby mieć na celu pokazywanie zupełnie innego zakrętu, przejechanego zupełnie inaczej

> niż to o czym pisałem? Mydl oczy komu innemu albo zacznij rozumieć co czytasz i na co odpowiadasz.

Ach to o moim majestacie pisałeś? To faktycznie Ciebie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.