Skocz do zawartości

BMW E46 na co zwrócić uwagę przy zakupie ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrócić uwagę na wszystko, bo dobrych egzemplarzy w kraju mało.

> Jakie silniki są warte uwagi ? bardziej bym chciał benzynę

Jak ma sprawiać frajdę to 3.0, 2,5-2,8 też dają radę. Dwa litry to taki kompromis do codziennego poruszania się, reszta to półśrodki i szkoda kasy na "takie " bmw smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie silniki są warte uwagi ? bardziej bym chciał benzynę

Wszystkie od 2,5 wzwyz, 2.0 sie nie interesuj, o 4 cylindrówkach zapomnij. Takiej odpowiedzi oczekiwales ? Bo taka jest prawda grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam mozna pojeżdzić http://www.youtube.com/watch?v=q4RrHA954lM

Moc w samochodzie nie oznacza pałowania wszędzie na zabój. Przesiadając się z 125 konnego Puga 407 mojej serce.gif do mojego 200 konnego auta odczuwam zasadniczą różnicę w płynności jazdy, auto chce jechać bez nadmiernego duszenia gazu w podłogę, a to już dużo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie silniki są warte uwagi ? bardziej bym chciał benzynę

właściwie to w internecie znajdziesz wszystko o tym jak kupować BMW.

A i tak kupisz ulep. grinser006.gif

Nie ma super zadbanych i bezawaryjnych kilkunastoletnich beemek na sprzedaż w takiej wersji jakiej poszukujesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie może napisać że poleca siebie tylko zawsze robi przekaz podprogowy

Dzięki mój Ty PRowcu zlosnik.gif ja nie polecam nikogo, siebie tym bardziej, z resztą deko inny asortyment mam, bo jeżdżąc po PL za BMKami szybko wyzbył bym się pieniędzy i nic nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właściwie to w internecie znajdziesz wszystko o tym jak kupować BMW.

> A i tak kupisz ulep.

> Nie ma super zadbanych i bezawaryjnych kilkunastoletnich beemek na sprzedaż w takiej wersji jakiej

> poszukujesz..

tego najbardziej się boje że wszystkie zajeżdżone oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego najbardziej się boje że wszystkie zajeżdżone

Jak będziesz już zdecydowany, wtedy rozejrzyj się po swojej okolicy za handlarzami, lub poczytaj na forach czy jest ktoś polecany z okolicy, upatrz sobie ze 4 szt w DE od niemieckich właścicieli, nie od turków z szemranych dziupli, zapytaj typa za ile Ci je zweryfikuje i sprowadzi. Będziesz miał pewne auto. Cenowo może Cię wyjdzie z 10-15% drożej niż zapłaciłbyś w PL, co szybko zostanie w kieszeni przy pierwszych awariach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego najbardziej się boje że wszystkie zajeżdżone

a po co Ci stan idealny? kup do lekkich poprawek, zrobisz co trzeba żeby jezdzilo idealnie, jakies tam drobne wady zewnetrzne olejesz - bo w końcu to nie musi wygladac, i fun z jazdy będziesz miał - bo zakładam ze w tym celu kupujesz cool.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a po co Ci stan idealny? kup do lekkich poprawek, zrobisz co trzeba żeby jezdzilo idealnie, jakies

> tam drobne wady zewnetrzne olejesz - bo w końcu to nie musi wygladac, i fun z jazdy będziesz

> miał - bo zakładam ze w tym celu kupujesz

bardziej bym chciał kupić coś żeby zostało na długo zlosnik.gif i raczej nie do zarzynania a jako idealny stan smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardziej bym chciał kupić coś żeby zostało na długo i raczej nie do zarzynania a jako idealny

> stan

myslalem ze chcesz polatac dla zabawy rok-dwa i sprzedać ok.gif

a jak cos na lata - to może coupe ? żeby nadal Ci się podobalo po latach cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslalem ze chcesz polatac dla zabawy rok-dwa i sprzedać

> a jak cos na lata - to może coupe ? żeby nadal Ci się podobalo po latach

własnie jakoś mi najmniej się podoba oslabiony.gif ale jeszcze się rozglądam smile.gifok.gif chciałbym ładne seryjne bez wiejskiego polotu smile.gifok.gif raczej na wypady ze 3 razy w tyg smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> własnie jakoś mi najmniej się podoba ale jeszcze się rozglądam chciałbym ładne seryjne bez

> wiejskiego polotu raczej na wypady ze 3 razy w tyg

ale to takie popularne nudne auto...

to może cabrio jeśli coupe Ci się nie widzi idea.gif

a kombi ktoś sprzedawal u nas na giełdzie - http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=287417797&page=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to takie popularne nudne auto...

> to może cabrio jeśli coupe Ci się nie widzi

> a kombi ktoś sprzedawal u nas na giełdzie -

> http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=287417797&page=

nie kombi nie chce bo mam scenica dużego i nie potrzebuje drugiego auta z dużym bagażnikiem ok.gif choć nie powiem takie e38 bym też przytulił zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kombi nie chce bo mam scenica dużego i nie potrzebuje drugiego auta z dużym bagażnikiem choć

> nie powiem takie e38 bym też przytulił

Kuzyn kupic rok temu e46 320D 99r od kumpla z nalotem 320kkm .Powiem jedno ,koła sie kręcą ,jedzie,nic nie trzeszczy jak ceed'e ,a..turbo robił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.