Skocz do zawartości

Sezon uważam za rozpoczęty


Rekomendowane odpowiedzi

No, ooooooo

Dzisiaj po pracy wzialem srobli, pare czesci i pojechalem do garazu troche przy moim Moped'zie porobic biglaugh.gif

Do szczescia brakuje mi jeszcze oklejenie reflektujaca waska tasma klejaca felgi i zmiana przedniej opony ( tylne Kolo jest juz zrobione, sruby dociagniete kluczem dynamometrycznym )

Aku podlaczone, tylko w Przyszlym tygodniu odpalici i ........

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dopiero przed chwilą do domu wróciłem

> Kurna - trochę mi się zmarzło

ja wczoraj pyknąłem 25km, trochę lipa że do tysiaka nie można za bardzo 60km/h przekraczać przy docieraniu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dopiero przed chwilą do domu wróciłem

> Kurna - trochę mi się zmarzło

Mnie też balwanek.gifzlosnik.gif. A zaliczyłem tylko mały wypad na miasto, z 15km może grinser006.gif. Jutro południem atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj polatałem prawie 3 godziny "wokół trzepaka", a dzisiaj wyruszam w pierwszą "poważną"

> trasę...

> Jadę do Legnicy

to daleko nie masz, ale chyba nie autostradą?

Ja wczoraj sieklem prawie 300 z plecakiem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inną drogą pewnie nie potrafił tam dotrzeć

moze. Ja wole jeździć innymi drogami, gdzie znajdziesz winkle, coś poogladasz, powyprzedzasz na trzeciego zlosnik.gif

A autosrtada kojarzy mi się z tempomatem i byle do przodu ziew.gif

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za frajda jechać autostradą? Ja unikam ich jak tylko umiem

Mam podobnie. Samochodem jadę autostradą, moto wybieram inne drogi. Cała frajda polega na szukaniu winkli. Ale jak bym miał szlifierę, to pewnie wolałbym długie proste wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam podobnie. Samochodem jadę autostradą, moto wybieram inne drogi. Cała frajda polega na szukaniu

> winkli. Ale jak bym miał szlifierę, to pewnie wolałbym długie proste

nawet na plastiku chcesz przyszlifowac slidery, a na autorstradzie tego nie uświadczysz. Autostrada jest tylko dobra do sprawdzenia max speed smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autostrada jest tylko dobra do sprawdzenia max speed

Ewentualnie jak chcesz szybciej dostać się z A do B ok.gif

Nie oszukujmy się, jeśli masz napięty plan zwiedzania podczas konkretnego tripa, to nie bawisz się w okoliczności przyrody/delektowanie się winklami.

Chcesz zwiedzić zabytki w sporym rozrzucie i masz mało czasu? Grzejesz trasami, które zapewniają jak najszybszy przejazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ewentualnie jak chcesz szybciej dostać się z A do B

> Nie oszukujmy się, jeśli masz napięty plan zwiedzania podczas konkretnego tripa, to nie bawisz się

> w okoliczności przyrody/delektowanie się winklami.

> Chcesz zwiedzić zabytki w sporym rozrzucie i masz mało czasu? Grzejesz trasami, które zapewniają

> jak najszybszy przejazd.

wiec albo dobieram trasę do posiadanego czasu albo odpuszczam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprobuj kiedys moto wakacji przynajmniej tydzien powinno Ci sie spodobac

no co Ty. U mnie nie ma takiej opcji. To golas. Nie ma gdzie schować czegokolwiek. A żadnych sakw, kufrów nie chce. Wakacje to auto /samolot. Motong jest do frajdy jednodniowej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co Ty. U mnie nie ma takiej opcji. To golas. Nie ma gdzie schować czegokolwiek. A żadnych sakw,

> kufrów nie chce. Wakacje to auto /samolot. Motong jest do frajdy jednodniowej

Dupa tam! Jest fajny do przemieszczania na naprawdę duże odległości.

IMHO inaczej przywitają tubylcy jak zajedziesz np Oplem a inaczej jak staniesz obładowanym w sakwy itp motocyklem. Dużo łatwiej nawiązać pozytywny kontakt ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dupa tam! Jest fajny do przemieszczania na naprawdę duże odległości.

> IMHO inaczej przywitają tubylcy jak zajedziesz np Oplem a inaczej jak staniesz obładowanym w sakwy

> itp motocyklem. Dużo łatwiej nawiązać pozytywny kontakt

nie twierdze ze nie. Ale motocykl kupiłem w innym celu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie twierdze ze nie. Ale motocykl kupiłem w innym celu

szkoda trochę bo mnie jakoś odechciało sie latania wokol komina po pierwszych wyjazdach na 1000km+

Ostatnia sobota zrobione 470km po slowacji ale jeszcze odradzam bo ich eko podejscie powoduje ze na drogach ochromna ilosc malych kamyczkow ktore stosuja zamiast soli. Dwa lekkie uslizgi na drodze Liptovski Mikulasz - Huty i cala zabawa poszla w pizdu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie zwiedzanie podczas urlpu to poroniny pomysl telepania sie w rynsztunku w upaly. Chce

> zwiedzac jade autem.

a ja latam w dluzsze trasy ze zwiedzaniem .......... po to jest motocykl, jak bede starym piernikiem to bede uznawal tylko samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co Ty. U mnie nie ma takiej opcji. To golas. Nie ma gdzie schować czegokolwiek. A żadnych sakw,

> kufrów nie chce. Wakacje to auto /samolot. Motong jest do frajdy jednodniowej

Czy ja wiem czy do jednodniowej? W maju jadę swoim moplikiem na zlot klubu Uno do Łomży grinser006.gif Jestem na razie na etapie wymyślania stelaży do sakw rowerowych hehe.gif Jeśli pomysł wypali to mooooże rzucę się z motyką na słońce i spróbuję zrobić trasę do Wałbrzycha hehe.gif 470 km w jedną stronę (z noclegiem w drodze) spineyes.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem czy do jednodniowej? W maju jadę swoim moplikiem na zlot klubu Uno Jestem na razie na

> etapie wymyślania stelaży do sakw rowerowych Jeśli pomysł wypali to mooooże rzucę się z

> motyką na słońce i spróbuję zrobić trasę do Wałbrzycha 470 km w jedną stronę (z noclegiem w

> drodze)

rolke wrzuc na kanape z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcę założyć sakwy boczne, górną "walizeczkę" i na to jakiś śpiwór. Myślę również nad dwiema aluminiowymi walizkami tylko na razie nie skrystalizował mi się jakiś zatrzask. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiesz co tracisz

Dokładnie tak jest ok.gif Ja sie upierałem nad turystycznym enduro. I jak najbardziej ale przejechałem sie Pan Europą 1100 i mimo że motocykl z 1992 roku to się zakochałem w nim a tylko zrobiłem może z 10 km. Świetny motocykl ok.gif

Z tych roczników to za 7 tysi można coś naprawdę ciekawego wyrwać ok.gif A jaka frajda z jazdy, zwiedzanie takim motocyklem też musi być fajne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za frajda jechać autostradą? Ja unikam ich jak tylko umiem

Po dzisiejszej przejażdżce też będę unikał, ale spieszyłem się na spotkanie, więc wybór był naturalny.

Cały dzień spędziłem na 2oo, więc winkli nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem czy do jednodniowej? W maju jadę swoim moplikiem na zlot klubu Uno do Łomży Jestem na

> razie na etapie wymyślania stelaży do sakw rowerowych Jeśli pomysł wypali to mooooże rzucę

> się z motyką na słońce i spróbuję zrobić trasę do Wałbrzycha 470 km w jedną stronę (z

> noclegiem w drodze)

Ja go tak obładujesz to on ruszy w ogóle z miejsca zlosnik.gifrotfl.gifhmm.gif??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja latam w dluzsze trasy ze zwiedzaniem .......... po to jest motocykl, jak bede starym

> piernikiem to bede uznawal tylko samochod

Lef, ja juz majac 15 lat bylem przez matke ciagany po calej Europie w celu zwiedzania wszystkich zabytkow i kosciolow.

Masz jednak racje, dalsze zwiedzanie bede zaliczal, jak juz nogi przez kanape nie bede mogl podniesc, obecnei priorytet Maja

WINKLE biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszych jazdach mogę stwierdzić, że ścigacz nie nadaje się na autostrady bo przelot do Legnicy i z powrotem ( w sumie jakieś 45 minut jazdy) wymęczył mnie bardziej niż pozostałe kilka godzin latania po zwykłych drogach.

Jednak pozostawanie przez dłuższy czas w złożeniu jest mocno niekomfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja go tak obładujesz to on ruszy w ogóle z miejsca ??

Skoro ze mną bezproblemowo rusza i rozpędza się do tych 50 km/h to czemu miałby nie ruszyć z bagażem? hehe.gif Mam jeszcze tych 15 kg rezerwy hahaha.gifzlosnik.gifgrinser006.gif Poza tym chcę zabrać tylko to, co istotne a nie pół domu hahaha.gifwpysk.gifhehe.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro ze mną bezproblemowo rusza i rozpędza się do tych 50 km/h to czemu miałby nie ruszyć z

> bagażem? Mam jeszcze tych 15 kg rezerwy Poza tym chcę zabrać tylko to, co istotne a nie

> pół domu

Ale pod pierwszą większą górkę będziesz go pchał old.gifrotfl.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można wpisywać przebieg weekendowego wyjazdu.

Ja się przejechałem dzisiaj grinser006.gif

Pierwszy raz w tym sezonie yay.gif i muszę uczciwie przyznać, że trochę zapomniałem, jak się to robi 275123014-zielony.gif

Mimo słoneczka i ciepełka na placu, jak się jedzie 100 km/h, to się robi zimno clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.