Skocz do zawartości

Prośba o wycenę Stilo


sailor_p

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi czas pożegnania ze Stilo...

Zastanawiam się ile warte jest auto - za ile rozsądnie było by go sprzedać - bo na otomoto mało jest tych aut, żeby zrobić analizę porównawczą.

Samochód to Stilo 5D, silnik 1.4 benzyna, wersja Active z dobrym wyposażeniem (6 poduszek, naprawdę dobrze grające audio, klima manual).

Samochód został kupiony przeze mnie jesienią 2010 r. z przebiegiem 120 tys km - przebieg udokumentowany - potwierdzony w ASO Fiata - jeszcze dostałem wszystkie faktury z ASO co było robione. Od tamtego czasu jeździła nim moja mama do pracy (4 km w jedną stronę) - obecnie auto ma 137 tys. km.

Auto jest naprawdę zadbane, czyste, doinwestowane i wiem, że jest to dobry samochód.

Dlatego zastanawiam się jaką rozsądną cenę wystawić, żeby się nie bujać ze sprzedażą nie wiadomo ile (kupiony jest już następca i 3 samochody są niepotrzebne na podwórku.

Aaaa auto ma jedną wadę - to nie jest Golf - a w mojej okolicy to bardzo istotna wada więc popyt może być ograniczony grinser006.gif

Prośba o radę, z góry dzięki cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cenna uwaga Rocznik to 2006 - już po faceliftingu Dzięki za przypomnienie

Auto tyle warte, ile ktoś zapłaci. Ten frazes jest niestety prawdziwy. Cena wybitnie zależy od wielu czynników, na przykład ile czasu jest cię stać na to, żeby auto stało i czekało na chętnego. Jak jest ciśnienie, żeby odzyskać kasę to szybko cena zejdzie w dół. A czym niższa, tym więcej telefonów możesz się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadchodzi czas pożegnania ze Stilo... <

16 miesięcy temu sprzedałem takie Stilo tylko bez klimy (rocznik 2004) za 10 tys. Na OtoMoto wystawiłem za 11,9 tys., w ostatni dzień emisji ogłoszenia telefon klienta którego już nie puściłem zlosnik.gif obniżyłem do wspomnianej kwoty aby klient się nie rozmyślił palacz.gif.

Sytuacja taka sama, następca Stilona stał już na parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 16 miesięcy temu sprzedałem takie Stilo tylko bez klimy (rocznik 2004) za 10 tys. Na OtoMoto

> wystawiłem za 11,9 tys., w ostatni dzień emisji ogłoszenia telefon klienta którego już nie

> puściłem obniżyłem do wspomnianej kwoty aby klient się nie rozmyślił .

> Sytuacja taka sama, następca Stilona stał już na parkingu

Auto już wystawiłem. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie. Autko jest rodziców i taką sobie cenę po moim doradztwie i analizie otomoto zarzyczyli cool.gif

http://otomoto.pl/fiat-stilo-active-C32967519.html

Za 10 tys. PLN to raczej nie było by sensu go sprzedawać. Jeśli ja miał bym 10 tys. PLN w garści i chciałbym kupić jakiś sensowny samochód to myślę, że było by to nie lada wyzwanie a wręcz mission impossible. A tutaj jest samochód przy którym na daną chwilę nic nie ma do zrobienia, jeździ się tym całkiem wygodnie i auto jest naprawdę zadbane. Będę informował jak kształtuje się popyt na nasze Stilonki. Zdaję sobie sprawę, że jeśli to byłby Golf V w takim stanie z taką historią to pewnie zszedł by na pniu, ale to tylko marny Fiat... cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 10 tys. PLN to raczej nie było by sensu go sprzedawać. ... <

Przedstawiłem Tobie moją historię sprzedaży, nie sugerowałem abyś sprzedał Stilona za 10 k zlosnik.gif. Mój nie miał klimy, a to jest dzisiaj jednym z głównych kryteriów zakupowych. Cenę wystawiłeś dobrą, prędzej czy później sprzedasz go ok.gif

Po swojego 1.4 jechałem z Piły do Piotrkowa Tryb., jak trafi się taki maniak jak ja grinser006.gif to po Twoje autko przyjedzie z drugiego końca Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto już wystawiłem. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie. Autko jest rodziców i taką sobie cenę

> po moim doradztwie i analizie otomoto zarzyczyli

> http://otomoto.pl/fiat-stilo-active-C32967519.html

Aż chyba przejadę się do Cb obejrzeć tego stilona, tak dla sportu zlosnik.gif Myślę że jak trafi się ktoś kto kieruje się kryteriami jak, pewne pochodzenie, wgląd w KS to poleci migiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aż chyba przejadę się do Cb obejrzeć tego stilona, tak dla sportu Myślę że jak trafi się ktoś kto

> kieruje się kryteriami jak, pewne pochodzenie, wgląd w KS to poleci migiem

Jak coś zapraszam, ja dopiero będę w domu na majówkę, ale można z moim Tatą obejrzeć. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak swego jtd-ka 158km 72tyś przelotu , na full wypasie (wszystko prawie nowe w aucie) z 2004r

> wystawiłem za 5tysi to nikt nie chciał

Benzyne 2004 1,6 102k przebiegu niedawno sprzedałem w 1 dzień za 10,7k. A często jest tak że naprawdę solidne auto stoi miesiącami i nikt nie dzwoni. Nie ma reguły na to sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.