Skocz do zawartości

Tylko krowa nie zmienia poglądów?


Rekomendowane odpowiedzi

Ano tak sobie polatałem w ten weekend + dzisiaj do roboty... spaliłem cale paliwo które miałem jeszcze od listopada (ful tankowanie przed zimowaniem).

i wracając do domu 7mką tak mnie naszło, jak mijał mnie cruiserek z Panem na "kanapie", rączki wygodnie zwieszone, nogi na podnóżkach z przodu, schowany za bakiem... a ja "atakujący" kierownicę, pochylony, na nakedzie... miłe sobotnie popołudnie, człowiek by odpoczął na kanapie jakiegoś cruisera, a siedzi okrakiem i walczy z wiatrem wink.gif jak mijały mnie sporty, to mi żal kierowników było smile.gif

i tak se pomyślałem, że skoro do roboty już nie latam prawie wcale moto (w drodze wyjątku czasem), to na grzyba się katować nakedem i może kupić sobie Warriorke? smile.gif

może to tylko chwilowe zmęczenie... całe życie byłem fanem nakedów, uwielbiam cafe racery i neoklasyki (obiecuje sobie zbudować jakiegos na weekendy w ciagu najblizszych lat), ale chyba (z podobnego powodu dla któego trzymam E38) pójdę bardziej w kanapy z kolejnym moto (XV1700! food.gifsmile.gif

tak się podzieliłem...

można wpisywać głębokość bieżnika... w obuwiu moto wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ano tak sobie polatałem w ten weekend + dzisiaj do roboty... spaliłem cale paliwo które miałem

> jeszcze od listopada (ful tankowanie przed zimowaniem).

> i wracając do domu 7mką tak mnie naszło, jak mijał mnie cruiserek z Panem na "kanapie", rączki

> wygodnie zwieszone, nogi na podnóżkach z przodu, schowany za bakiem... a ja "atakujący"

> kierownicę, pochylony, na nakedzie... miłe sobotnie popołudnie, człowiek by odpoczął na

> kanapie jakiegoś cruisera, a siedzi okrakiem i walczy z wiatrem jak mijały mnie sporty, to mi

> żal kierowników było

> i tak se pomyślałem, że skoro do roboty już nie latam prawie wcale moto (w drodze wyjątku czasem),

> to na grzyba się katować nakedem i może kupić sobie Warriorke?

> może to tylko chwilowe zmęczenie... całe życie byłem fanem nakedów, uwielbiam cafe racery i

> neoklasyki (obiecuje sobie zbudować jakiegos na weekendy w ciagu najblizszych lat), ale chyba

> (z podobnego powodu dla któego trzymam E38) pójdę bardziej w kanapy z kolejnym moto (XV1700!

> tak się podzieliłem...

> można wpisywać głębokość bieżnika... w obuwiu moto

Ja patrzyłem na Cruisery ale nie chcę bo mało to wygodnie na światłach i skrzyżowaniach natomiast taka np. Honda Pan European 1100/1300 schowany jesteś za owiewkami 240 km/h można ekstremalnie śmignąć. Chamuje to i skręca ok.gif

Ale ja sie nie wypowiadam bo się nie znam blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja patrzyłem na Cruisery ale nie chcę bo mało to wygodnie na światłach i skrzyżowaniach natomiast

> taka np. Honda Pan European 1100/1300 schowany jesteś za owiewkami 240 km/h można ekstremalnie

> śmignąć. Chamuje to i skręca

> Ale ja sie nie wypowiadam bo się nie znam

dobrze gadasz.

ja na FJR robię czasy tras lepsze niż na CBR 1100XX

z drugiej strony do kompletu szczęścia motocyklowego brakuje mi jeszcze Night Rod'a smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja patrzyłem na Cruisery ale nie chcę bo mało to wygodnie na światłach i skrzyżowaniach natomiast

> taka np. Honda Pan European 1100/1300 schowany jesteś za owiewkami 240 km/h można ekstremalnie

> śmignąć. Chamuje to i skręca

hamuje! wink.gif

nie lubie takich plastikowych krążowników... rozumiem aspekty praktyczne, ale to już bardziej bym poszedł w tigera, multistrade itp.

> Ale ja sie nie wypowiadam bo się nie znam

ja tez sie nie znam. tyle co polatam na jezdzie probnej i motongami znajomych... ot. chyba mi się wektor zmienia zainteresowań na starość wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ano tak sobie polatałem w ten weekend + dzisiaj do roboty... spaliłem cale paliwo które miałem

> jeszcze od listopada (ful tankowanie przed zimowaniem).

> i wracając do domu 7mką tak mnie naszło, jak mijał mnie cruiserek z Panem na "kanapie", rączki

> wygodnie zwieszone, nogi na podnóżkach z przodu, schowany za bakiem... a ja "atakujący"

> kierownicę, pochylony, na nakedzie... miłe sobotnie popołudnie, człowiek by odpoczął na

> kanapie jakiegoś cruisera, a siedzi okrakiem i walczy z wiatrem jak mijały mnie sporty, to mi

> żal kierowników było

> i tak se pomyślałem, że skoro do roboty już nie latam prawie wcale moto (w drodze wyjątku czasem),

> to na grzyba się katować nakedem i może kupić sobie Warriorke?

> może to tylko chwilowe zmęczenie... całe życie byłem fanem nakedów, uwielbiam cafe racery i

> neoklasyki (obiecuje sobie zbudować jakiegos na weekendy w ciagu najblizszych lat), ale chyba

> (z podobnego powodu dla któego trzymam E38) pójdę bardziej w kanapy z kolejnym moto (XV1700!

> tak się podzieliłem...

> można wpisywać głębokość bieżnika... w obuwiu moto

wybierz do sie do jakiegos salonu i sprawdz na jazdach testowych jakiegos turystyka.

ostatnio testowalem Triumpha Explorera 1200 ...

Duzy turystyk z wygodna pozycja za kierownica .. a i moto uniwersalne.

Nie mowie zebys bral akurat Explorera ..ale sprobuj czegos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na kanapie Warriorki, to raczej nie odpoczniesz - ona robi setkę poniżej 4 sekund.

wiesz... to że może zrobić setkę w atkim czasie, nie oznacza, że musi za każdym ruszeniem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie fajny pomysł....ale na drugi w garażu

tak jest plan. na traski Warriorka.

do miasta od wielkiej swiecy, zrobie sobie Cafe:)

> W tym roku obiecałem się wybrać nad morze nakedem. Może jak wrócę to zacznę szukac jakiegoś chroma?

ja chce w tym roku objechac tatry smile.gif w zeszlym roku tez chcialm, ale zapiłem dzien wczesniej i musialem skrocic planowany wyjazd, bo wstałem/wytrzezwialem o 17 w dniu wyjazdu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powyzej 120 za taka szyba robi sie gigantyczne podcisnienie i lbem Ci telepie

No cóż... mogę jedynie potwierdzić i dodatkowo dopowiedzieć, że najgorzej jest przy wymijaniu się z TIR-em... ooniee.gifpanic.gifhehe.gif

Ale oprócz plusów ujemnych są też plusy dodatnie grinser006.gif żadne robactwo nie straszne, wszystko rozbija się na szybie i karoserii cfaniaczek.gif

Co kto lubi, ale pozycja a'la scyzoryk to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (z podobnego powodu dla któego trzymam E38) pójdę bardziej w kanapy z kolejnym moto (XV1700!

> tak się podzieliłem...

> można wpisywać głębokość bieżnika... w obuwiu moto

Witam w klubie smile.gifpalacz.gif30.GIFuzbroj_zlo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na kanapie Warriorki, to raczej nie odpoczniesz - ona robi setkę poniżej 4 sekund.

Moto jest super i spoko, ale DLA MNIE ma jedną wadę - sposób siedzenia i trzymania nóg.

Wg mnie na tym się nie odpoczywa podczas jazdy, ale napina barki i kark.

Może to kwestia zmiany ustawienia/wysokości kierownicy.

Ale to moje zdanie.

Poza tym Warrior to pogromca lipnych ścigaczy wink.gif*

* Na pierwszych 100 m grinser006.gif:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, że cruiser jest dla "starszych panów" i jeszcze bardzo dużo czasu minie, zanim na takowego się przesiądę. W tym roku mam 40. urodziny, a Vulcanem jeżdżę już od przeszło 2 lat. Dla kogoś, kto woli wygodną pozycję za kierownicą podczas turystycznych wycieczek, cruiser jest dobrym wyborem. Nie mam szyby i do 120 km/h jest znośnie. Powyżej wiatr daje już o sobie znać. Moja 900-tka nadaje się nawet do miasta, więc jak tylko mogę, to śmigam na 2oo. Ogólnie polecam ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś myślałem, że cruiser jest dla "starszych panów" i jeszcze bardzo dużo czasu minie, zanim na

> takowego się przesiądę. W tym roku mam 40. urodziny, a Vulcanem jeżdżę już od przeszło 2 lat.

> Dla kogoś, kto woli wygodną pozycję za kierownicą podczas turystycznych wycieczek, cruiser

> jest dobrym wyborem. Nie mam szyby i do 120 km/h jest znośnie. Powyżej wiatr daje już o sobie

> znać. Moja 900-tka nadaje się nawet do miasta, więc jak tylko mogę, to śmigam na 2oo. Ogólnie

> polecam .

Taką samą jak nie lepszą ma się na typowym turystycznym motocyklu. Lepsza bo nogi są "pod nami" a nie z przodu. Ale jak kto woli . Jesli co cruiser odpowiada to 20.GIF20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.