Skocz do zawartości

mercedes w140 c140


Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego takie niskie ceny?

czy sie coś powaznego z nimi dzieje?

600 V12 juz od kilkunastu tysiecy. jeszcze sie nie zestarzały i cena maleje, za kilka lat pojdzie w górę?

ciekawia mnie silniki 320, 420, 500 i mozę 600. patrzę pod względem instalacjio LPG.

jak z zawieszeniem? jest system abc lub nivo? jakies inne udziwnienia? serwis tyle samo co w215? gdzie amortyzator kosztuje około 5000zł?

rdza?

silniki?

skrzynie biegów?

rozwarstwiaja sie tylne szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego takie niskie ceny?

Tanie mięso psy jedzą hehe.gif

> czy sie coś powaznego z nimi dzieje?

Nic

> 600 V12 juz od kilkunastu tysiecy. jeszcze sie nie zestarzały i cena maleje, za kilka lat pojdzie w

> górę?

V12 to koszty x 2 w stosunku do V8

> ciekawia mnie silniki 320, 420, 500 i mozę 600. patrzę pod względem instalacjio LPG.

Ja mam 5.0 i słabo widze mniejszy moto w tym aucie

> jak z zawieszeniem? jest system abc lub nivo? jakies inne udziwnienia? serwis tyle samo co w215?

Abc opcja,nivo takze opcja - oba systemy nie sa jakos szczególnie drogi w naprawie

> gdzie amortyzator kosztuje około 5000zł?

1 szt abc nowa w aso chyba 2300zł,zwykle amorki w normalnej cenie

> rdza?

W zadbanym egz. mało,napewno mniej rdzewieje jak nowsze w202,w210,w203,w220

> rozwarstwiaja sie tylne szyby?

Bywa taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego takie niskie ceny?

> czy sie coś powaznego z nimi dzieje?

> 600 V12 juz od kilkunastu tysiecy. jeszcze sie nie zestarzały i cena maleje, za kilka lat pojdzie w

> górę?

wątpliwe, nie ma w nich nic specjalnego. To nie jest i nigdy nie będzie samochód dla podstarzałego playboya, zwyczajnie się skończył jak np. opel senator. Dodatkowo "kojarzy się prowincją". zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wątpliwe, nie ma w nich nic specjalnego. To nie jest i nigdy nie będzie samochód dla podstarzałego

> playboya, zwyczajnie się skończył jak np. opel senator. Dodatkowo "kojarzy się prowincją".

Znajdz opla w takim stanie

http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-500-jak-nowa-s500-69tys-km-skora-C31389714.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego takie niskie ceny?

> czy sie coś powaznego z nimi dzieje?

> 600 V12 juz od kilkunastu tysiecy. jeszcze sie nie zestarzały i cena maleje, za kilka lat pojdzie w

> górę?

to samo co z E38 czy A8 D2 (tutaj jest jeszcze gorzej przez aluminium).

nikt tego nie chce kupować, bo auto wyczerpało potencjał premium, a z racji komplikacji generuje koszty dla właściciela.

kupuje albo gimbaza, która potem nie ma kasy na utrzymanie, albo pasjonaci (promil).

tanio kupujesz, jeszcze taniej sprzedasz smile.gif cena nie pójdzie do góry jeszcze dłuuuugo... obecnie zobacz na E32 - owszem są rodzynki gdzie właścicielom się "wydaje" że dostaną 15-30 tys... ale generalnie reszta chodzi w cenie złomu smile.gif

ew. 40-50 letnie egzemplarze zaczną nabierać na wartości smile.gif powodzenia w czekaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam takiego, to nie wiem komu mam ściągnąć

generalnie ten samochód jest skonstruowany tak aby dało się go naprawiać raczej tylko w ASO zlosnik.gif Wielu ludzi nacina się bo myślą że to takie duże W124 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego takie niskie ceny?

> czy sie coś powaznego z nimi dzieje?

to juz mocno przechodza skarbonka na kołach ktora lata swiatlosci miala 15 lat temu to i cena niska.koszt utrzymania takiego cuda przewyzszy koszt zakupu.Ale moze warto sie przekonac na wlasnej skorze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to juz mocno przechodza skarbonka na kołach ktora lata swiatlosci miala 15 lat temu to i cena

> niska.koszt utrzymania takiego cuda przewyzszy koszt zakupu.Ale moze warto sie przekonac na

> wlasnej skorze:)

Pomimo 15lat jakości wykonania i komfortu nie ma większość nowych plastików,wystarczy sie przejechać zadbanym egzemplarzem żeby zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomimo 15lat jakości wykonania i komfortu nie ma większość nowych plastików,wystarczy sie

> przejechać zadbanym egzemplarzem żeby zrozumieć

Tylko ile worków złota trzeba wydać na to by zrobić zadbany egzemplarz z czegoś kupionego za 10-15 tysięcy złotówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko ile worków złota trzeba wydać na to by zrobić zadbany egzemplarz z czegoś kupionego za 10-15

> tysięcy złotówek?

w przypadku mojego bmw - ponad 2 wartości pojazdu poszło na mechanikę (w tym remont góry silnika) i duperele (jakieś teleskopy, plastiki itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w przypadku mojego bmw - ponad 2 wartości pojazdu poszło na mechanikę (w tym remont góry silnika) i

> duperele (jakieś teleskopy, plastiki itp).

słabo, ja w ładę za 1200 wpompowałem już 40000 zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słabo, ja w ładę za 1200 wpompowałem już 40000

nie liczyłem kwestii "detailingu i lakierowania" wink.gif

jak sobie w XLSa spojrzałem to właśnie przebiłem 50 tys PLN przez te kilka lat (nie licząc kosztu zakupu) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.