Skocz do zawartości

Do oceniaczy octavia


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

> Kolega chce jutro jechać po to cudo ze mną.

> http://otomoto.pl/skoda-octavia-C33154454.html

> Jakieś opinie co do 1.6 tdi?

Strasznie biedna wersja. Oprócz klimy i elektrycznych szyb z przodu to auto nic nie ma. Przerabiałem taki przypadek z Almerą w zeszłym roku, sprzedałem bez żalu i wróciłem do bogatego wyposażenia w aucie. Nigdy więcej golasów.

Po ramkach wokół tablicy widać, że chyba to jakiś "poflotowy" (ramki chyba jednej z firm obsługujących floty, chyba ING Lease). Jak to auto z floty to niech poprosi o wycenę rzeczoznawcy, która była robiona do sprzedaży auta przez firmę, która to auto wcześniej miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie biedna wersja. Oprócz klimy i elektrycznych szyb z przodu to auto nic nie ma.

> Przerabiałem taki przypadek z Almerą w zeszłym roku, sprzedałem bez żalu i wróciłem do

> bogatego wyposażenia w aucie. Nigdy więcej golasów.

Kolega mówi że z niskim przebiegiem w tym roczniku nie ma nic, poza dwoma sprowadzonymi w opcji panie nie mam jak vinu podać bo... tu wstaw bajke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega mówi że z niskim przebiegiem w tym roczniku nie ma nic, poza dwoma sprowadzonymi w opcji

> panie nie mam jak vinu podać bo... tu wstaw bajke

Samochód za tani jak na ten przebieg, nawet jak pochodzi z leasingu i golas, to na aukcjach dealerskich są droższe, a nikt go nie kupił by stracić...Albo bezwypadkowość jest fikcją albo przebieg, ewentualnie mechanicznie może być coś ubite np dwumasa, turbo, czy wtryskiwacze-aczkolwiek jak przebieg ori to wszystko to powinno być tip-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega mówi że z niskim przebiegiem w tym roczniku nie ma nic, poza dwoma sprowadzonymi w opcji

> panie nie mam jak vinu podać bo... tu wstaw bajke

Niema bo jak są to przeważnie poflotowe (zobacz sobie na EFL po ile chodzą). Jak się trafi taka z małym przebiegiem to trzeba być czujnym x5. Weż VIN i zadzwoń do ASO i zapytaj kto był właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega chce jutro jechać po to cudo ze mną.

> http://otomoto.pl/skoda-octavia-C33154454.html

> Jakieś opinie co do 1.6 tdi?

wersja najniższa z cennika, moim zdaniem jak octa to minimum. wersja ambiente/ambition

1.6tdi jest takim minimum to octy, w normalnej jeździe jak dla mnie ok, ale jak trzeba czasami coś szybciej to okazuje się że nie bardzo jest czym. Spalanie super, nie ma aut tej wielkości i tej mocy które paliłyby mniej. Wartości nie podaje bo każdy osiąga inne.

Silnik jest bardzo cichy jak na diesla, problemem octy są jednak hałasy ale wynikające ze słabego wygłuszenia a nie silnika (w 1.9tdi hałasuje też silnik).

ps. cena jest mocno atrakcyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo musi kolega dolozyc wiecej $$$, albo zejsc z rocznika

> W przeciwnym razie bedziecie ogladac same takie ulepy...

Albo kupić Lagunę i będzie wygodniej, wypaśniej, fajniej i może nawet młodziej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawe tyl tez

> oraz ten chrom na kierownicy;) wersja mint nie miala takiego chromu...

Kupowałem z salonu OIIFL Mintówkę i mam chrom na poduszce - taki bonus od fabryki

Klamki i lusterka w Mintówkach oryginalnie były niemalowane - ale można było zamówić jako dodatkowe wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.