Skocz do zawartości

Mocna maszyna jako pierwsze moto


denus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

> Nie wiem, ale też zwróciłem na to uwagę

ogolnie filmik bez sensacji. ale pokazuje:

1. kierownik jest totalnie przerażony

2. w połowie już zdążył skrytkować oponę smile.gif pomimo że nawet nie skręcił tym (pomijając zawracanie), a nie nie wrzucił 4ki.

no jest się czym pochwalić w sieci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie filmik bez sensacji. ale pokazuje:

> 1. kierownik jest totalnie przerażony

> 2. w połowie już zdążył skrytkować oponę pomimo że nawet nie skręcił tym (pomijając zawracanie), a

> nie nie wrzucił 4ki.

> no jest się czym pochwalić w sieci

co ty... ogranie litra... widać, ze koleś jest niedopasowany do tego moto, jest za mały do niego, ledwo tyka ziemi na postoju co utrudnia manewry. Nie umie obsługiwać moto, widać, ze czuje się niepewnie. Dla takich właśnie jest 125 najwyżej 250 cm3.

O braku stroju w postaci choćby rękawiczek nie wspominam, nie mówiąc już o wsiadaniu na taki moto w krótkich spodenkach. Każdy motocyklista (bo tego pana nie można nazwać motocyklistą) z politowaniem patrzy na takiego gościa, tak wyekwipowanego na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty... ogranie litra... widać, ze koleś jest niedopasowany do tego moto, jest za mały do niego,

> ledwo tyka ziemi na postoju co utrudnia manewry. Nie umie obsługiwać moto, widać, ze czuje się

> niepewnie. Dla takich właśnie jest 125 najwyżej 250 cm3.

> O braku stroju w postaci choćby rękawiczek nie wspominam, nie mówiąc już o wsiadaniu na taki moto w

> krótkich spodenkach. Każdy motocyklista (bo tego pana nie można nazwać motocyklistą) z

> politowaniem patrzy na takiego gościa, tak wyekwipowanego na moto.

no rozjezdzi sie chłopak. widać że kombinuje. ale problemem dla mnie nie do przeskoczenia jest wzrost. moto do superwysokich nie należy a on ledwo ledwo. jak będzie musiał moto wypchnąć pod minimalną górkę - to nie da rady, bo na płaskim ledwo daje. tak samo np. zatrzymanie na światłach na skosie... nie ogarnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O braku stroju w postaci choćby rękawiczek nie wspominam, nie mówiąc już o wsiadaniu na taki moto w

> krótkich spodenkach. Każdy motocyklista (bo tego pana nie można nazwać motocyklistą) z

> politowaniem patrzy na takiego gościa, tak wyekwipowanego na moto.

hehe.gifhehe.gifhehe.gif Jasne hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

To prawdziwi motocykliści są chyba tylko na autokąciku hehe.gif

Sorry ale w ciągu ostatnich dni tak się rpzyglądałem jak ubrani są motocykliści w mojej okolicy:

- pełny strój: 2/10

- krótkie spodenki + krótki rękaw 4/10

- Krótkie spodenki + kurtka motocyklowa 2/10

I oczywiście jeszcze inne dziwne kombinacje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne

> To prawdziwi motocykliści są chyba tylko na autokąciku

> Sorry ale w ciągu ostatnich dni tak się rpzyglądałem jak ubrani są motocykliści w mojej okolicy:

> - pełny strój: 2/10

> - krótkie spodenki + krótki rękaw 4/10

> - Krótkie spodenki + kurtka motocyklowa 2/10

> I oczywiście jeszcze inne dziwne kombinacje

ale powyzsze swiadczy tylko o tym że prawdziwi motocyklisci to jest mniejszość smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale powyzsze swiadczy tylko o tym że prawdziwi motocyklisci to jest mniejszość

Jak jeszcze od tych prawidłowo poubieranych odejmiemy wszystkich piracących idiotów (mam na myśli siebie zlosnik.gif ) to się okazuje, że prawdziwych motocyklistów to jest niewielki promil... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jeszcze od tych prawidłowo poubieranych odejmiemy wszystkich piracących idiotów (mam na myśli

> siebie ) to się okazuje, że prawdziwych motocyklistów to jest niewielki promil...

no wiesz. jest jeden segment - cruiser/chopper, gdzie są TYLKO prawdziwi faceci w skórach i z wąsami... czasem se naszyje emblemacik na plecy, to wogóle uber motocykler.

my tutaj poszukujemy pośród fatalnego segmentu - sportów. a tutaj prawdziwych to tylko na torze się poznaje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w ciągu ostatnich dni tak się rpzyglądałem jak ubrani są motocykliści w mojej okolicy:

> - pełny strój: 2/10

> - krótkie spodenki + krótki rękaw 4/10

> - Krótkie spodenki + kurtka motocyklowa 2/10

> I oczywiście jeszcze inne dziwne kombinacje

Krótki rękaw + letnie rękawiczki yaya.gif001.gifgrinser006.gif ale to tylko na upalne dni biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty... ogranie litra... widać, ze koleś jest niedopasowany do tego moto, jest za mały do niego,

> ledwo tyka ziemi na postoju co utrudnia manewry. Nie umie obsługiwać moto, widać, ze czuje się

> niepewnie. Dla takich właśnie jest 125 najwyżej 250 cm3.

> O braku stroju w postaci choćby rękawiczek nie wspominam, nie mówiąc już o wsiadaniu na taki moto w

> krótkich spodenkach. Każdy motocyklista (bo tego pana nie można nazwać motocyklistą) z

> politowaniem patrzy na takiego gościa, tak wyekwipowanego na moto.

Masz tego samego gościa w stroju... Zluzuj troche bo się spinasz jak plandeka na żuku zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne

> To prawdziwi motocykliści są chyba tylko na autokąciku

> Sorry ale w ciągu ostatnich dni tak się rpzyglądałem jak ubrani są motocykliści w mojej okolicy:

> - pełny strój: 2/10

> - krótkie spodenki + krótki rękaw 4/10

> - Krótkie spodenki + kurtka motocyklowa 2/10

> I oczywiście jeszcze inne dziwne kombinacje

Ja nie traktuję poważnie użytkownika motocykla, który nie jest odpowiednio ubrany na motocykl. Po prostu wiem, że taka osoba jest jedynie czasowym, przypadkowym, nieświadomym użytkownikiem moto i już to samo w sobie stanowi dla niego i innych użytkowników dróg zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jeszcze od tych prawidłowo poubieranych odejmiemy wszystkich piracących idiotów (mam na myśli

> siebie ) to się okazuje, że prawdziwych motocyklistów to jest niewielki promil...

No bo to jest prawda. prawdziwych motocyklistów jest niewielu wśród masy użytkowników motocykli. Dziś jadę moto, widzę w lusterku, że dochodzi mnie trzech jeźdźców Apokalipsy. Ja nie wyprzedzam, bo: linie ciągłe, przede mną skrzyżowanie, pasy dla pieszych i zaczyna się pas dla lewoskrętu. Dla mnie nie do pomyślenia, żeby w tych warunkach cokolwiek wyprzedzić. Ale dla PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓW nie był to przeszkodą... Przeszli godnie, bez mrugnięcia oka, jak prawdziwi mężczyźni... Z tego co pamiętam żaden nie miał kompletnego ubioru, ten pierwszy nie miał nawet rękawiczek. Pewnie uznali mnie za niedojdę.

Żeby było śmieszniej dwa km dalej w pełnych warunkach bezpieczeństwa i w zgodzie z przepisami prawa rozpocząłem wyprzedzanie. Miałem 71 km/h, zatrzymała mnie policja, bo mają jakąś akcję na moto, sprawdzają uprawnienia. Tamtych nie zatrzymali, bo za szybko było czy na jednym kole przejechali. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie traktuję poważnie użytkownika motocykla, który nie jest odpowiednio ubrany na motocykl. Po

> prostu wiem, że taka osoba jest jedynie czasowym, przypadkowym, nieświadomym użytkownikiem

> moto i już to samo w sobie stanowi dla niego i innych użytkowników dróg zagrożenie.

A ja 3 ostatnie tygodnie jeździłem do pracy ubrany w T-shirt, bojówki i buty trekkingowe wink.gif

Na usprawiedliwienie mam tylko to, że do przejechania było cirka 3 km (ale czułem się, jakbym na golasa jechał) i po prostu nie chciało mi się wbijać w ciuchy spineyes.gif

I nie pretenduję do czasowych, przypadkowych itd użytkowników motocykla 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja 3 ostatnie tygodnie jeździłem do pracy ubrany w T-shirt, bojówki i buty trekkingowe

> Na usprawiedliwienie mam tylko to, że do przejechania było cirka 3 km (ale czułem się, jakbym na

> golasa jechał) i po prostu nie chciało mi się wbijać w ciuchy

> I nie pretenduję do czasowych, przypadkowych itd użytkowników motocykla

Ten wyjątek potwierdza regułę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten wyjątek potwierdza regułę:)

ja ogólnie jeżdżę w pełnym rynsztunku (niedawno się przydal zlosnik.gif), ale dziś jadę nad wodę 10km ode mnie. Ubieram tylko koszulkę i spodenki. Wiem ze nie przekroczę 50km/h. Do jakiej grupy mnie zaliczysz? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż "zbroje" być założył i rękawiczki ok.gif

Na gorocę dni, idealnie się sama zbroja nadaje + "dzinsy moto" ok.gif

Szkoda, że ciężko takie "dzinsy" kupić na tak "postawnego chopa" jak ja hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pożalę zlosnik.gif

Właśnie wróciłem z małej przejażdżki.

Widziałem maksymalnie 2 prawdziwych motocyklistów - na chopperach zlosnik.gif

Niemal wszyscy pozostali jeździli w mocno niekompletnym stroju, a Ci którzy juz mieli komplet - łamali przepisy zlosnik.gif

Dobry był starszy facet, który na jakimś turystyku szedł na koło - nawet bez kasku zlosnik.gif

Oczywiście na skuterkach nie widziałem nawet jednej "zabezpieczonej" osoby.

Oooj jak wejdzie pozwolenie na 125 przy kat B to ilość przeszczepów skóry znacząco wzrośnie alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie traktuję poważnie użytkownika motocykla, który nie jest odpowiednio ubrany na motocykl. Po

> prostu wiem, że taka osoba jest jedynie czasowym, przypadkowym, nieświadomym użytkownikiem

> moto i już to samo w sobie stanowi dla niego i innych użytkowników dróg zagrożenie.

masz moze konto na forum śląskich motocyklistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.