Skocz do zawartości

Na czym polega wałek?


Wiza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że dobry dział.

Szukając Clio spotkałem ogłoszenie o podejrzanej treści klik

Zastanawia mnie w jakim celu ktoś sprzedae 51% samochodu... Może ktoś mi wyjaśni?

Stan pojazdu pozostawmy bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że dobry dział.

> Szukając Clio spotkałem ogłoszenie o podejrzanej treści klik

> Zastanawia mnie w jakim celu ktoś sprzedae 51% samochodu... Może ktoś mi wyjaśni?

> Stan pojazdu pozostawmy bez dyskusji.

na licytacjach komorniczych możesz sobie kupić dowolny % czegoś tam ... np. 51% samochodu

pytanie jak dogadać się z posiadaczem 49% auta grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że dobry dział.

> Szukając Clio spotkałem ogłoszenie o podejrzanej treści klik

> Zastanawia mnie w jakim celu ktoś sprzedae 51% samochodu... Może ktoś mi wyjaśni?

> Stan pojazdu pozostawmy bez dyskusji.

Juz usunieto....

Ale co do Twojego pytania - zaden walek, kupujesz 51 % i jesli posiadaczem kolejnych 49 % jest bank, to grzecznie proponujesz, ze za X zł odkupisz ich udzial. Zarabiasz na tanim zakupie udzialu 51 % i ewentualnych zdolnosciach negocjacyjnych w rozmowach z bankiem - grozac powodztwem o zniesienie wspolwlasnosci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawia mnie w jakim celu ktoś sprzedae 51% samochodu...

Bo pewnie tyle ma.

Tylko zadaj sobie (albo prawnikowi) pytanie, co możesz zrobić z autem, jak nie masz współwłaściciela. Pytanie też, czy nie ma ustalonych zasad korzystania z auta między właścicielami. Np. wyłącznym użytkownikiem jest właściciel 49%. Albo właściciel 51% może używać auta tylko w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione na kredyt. Ostatnio takie oglądałem... W DR wbite dane właściciela i w adnotacjach pieczątka "współwłaściciel bank blablabla". Kupujesz i spłacasz kredyt albo kupujesz i płacisz dalej raty. Jeśli się zdecydujesz to przed podpisaniem umowy sprawdź czy bank w ogóle wyraził na to zgodę i czy raty są opłacone na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto kupione na kredyt. Ostatnio takie oglądałem... W DR wbite dane właściciela i w adnotacjach

> pieczątka "współwłaściciel bank blablabla". Kupujesz i spłacasz kredyt albo kupujesz i płacisz

> dalej raty. Jeśli się zdecydujesz to przed podpisaniem umowy sprawdź czy bank w ogóle wyraził

> na to zgodę i czy raty są opłacone na bieżąco.

Mysle, ze temat banku nie zostalby pominiety w ogloszeniu, bo to w sumie nic strasznego (wiesz przynajmniej co sprawdzac).

Predzej wspolwlascicielem jest byla zona/maz nie mogacy sie dogadac po rozwodzie, albo zmarly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.