Skocz do zawartości

Jakie rodzinne kombi w benzynie do 25kpln


Mirron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przyszedł czas pożegnać się z moim Mondeo MK3 1.8 w kombi i teraz pytanie co zakupić, równie komfortowego i podobnego gabarytem w benzynie lub benz. z lpg.? Dobrze by było gdyby było chociaż trochę młodsze...

Mam na oku Honde Accord 2.0 2006r z oryginalnym nalotem 68tys tyle że 28kpln plus rejestracja itp.. no i roczek marny...

Jakieś propozyje? Octavia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Przyszedł czas pożegnać się z moim Mondeo MK3 1.8 w kombi i teraz pytanie co zakupić, równie

> komfortowego i podobnego gabarytem w benzynie lub benz. z lpg.? Dobrze by było gdyby było

> chociaż trochę młodsze...

> Mam na oku Honde Accord 2.0 2006r z oryginalnym nalotem 68tys tyle że 28kpln plus rejestracja itp..

> no i roczek marny...

> Jakieś propozyje? Octavia ?

jakiś tekst slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dokładnie takiego samego auta szukam i powiem, że ciężko...

Octavia ok ale 1,6 z 2006-7 to właśnie te 23-27kzł, honda starsza w tej cenie, jedynie ratuje laguna IIFL, citroen C5, saab 9-5 ale czy one są większe wygodniejsze od mondeo to hmmm ciężko, mondeo jest naprawdę duże zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Przyszedł czas pożegnać się z moim Mondeo MK3 1.8 w kombi i teraz pytanie co zakupić, równie

> komfortowego i podobnego gabarytem w benzynie lub benz. z lpg.? Dobrze by było gdyby było

> chociaż trochę młodsze...

> Mam na oku Honde Accord 2.0 2006r z oryginalnym nalotem 68tys tyle że 28kpln plus rejestracja itp..

> no i roczek marny...

> Jakieś propozyje? Octavia ?

Bierz Accordeona (sprawdź tylko czy rdza go nie chrupie) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie daje. A nawet jeśli tak to szybko o niej zapominasz przy pierwszej próbie parkowania z tą

> widocznością i rozmiarami.

Jest aż tak źle?

Jako kaprys mam zamiar sobie takiego kupić za jakiś czas zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Dokładnie takiego samego auta szukam i powiem, że ciężko...

> Octavia ok ale 1,6 z 2006-7 to właśnie te 23-27kzł, honda starsza w tej cenie, jedynie ratuje

> laguna IIFL, citroen C5, saab 9-5 ale czy one są większe wygodniejsze od mondeo to hmmm

> ciężko, mondeo jest naprawdę duże

no właśnie... jeszcze o Mazdzie 6 myślałem ale to to podatne na rudą jeszcze chyba bardziej niż Mondeo, chociaż moje póki co odpukać czyste od rdzy jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie... jeszcze o Mazdzie 6 myślałem ale to to podatne na rudą jeszcze chyba bardziej niż

> Mondeo, chociaż moje póki co odpukać czyste od rdzy jest...

ja oglądałem kilka sztuk i lekko ruda wychodziła na nadkolach zlosnik.gif

do tego 2szt z szpachlowanymi drzwiami itd.....

Powodzenia 20.GIF ja powoli jestem na etapie kupie byle co tanio i dołożę lub zostanę przy swoim grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja oglądałem kilka sztuk i lekko ruda wychodziła na nadkolach

> do tego 2szt z szpachlowanymi drzwiami itd.....

> Powodzenia ja powoli jestem na etapie kupie byle co tanio i dołożę lub zostanę przy swoim

Ja w swojego musiałbym ze 2,5 koła włożyć w wymiane pierścionków olejowych bo poszedł w cug..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak bywa... ciężko o rozsądne wozidło

jak bywa? grinser006.gif

gość wyżej pisze, że ma nie sprawne auto, chce je sprzedać (tak domniemam) nie sprawne i kupić inne sprawne? grinser006.gif

jednocześnie narzekając, że na rynku same padła z wadami i nie ma co kupić?

mam nadzieje moje rozumowanie poszło za daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Przyszedł czas pożegnać się z moim Mondeo MK3 1.8 w kombi i teraz pytanie co zakupić, równie

> komfortowego i podobnego gabarytem w benzynie lub benz. z lpg.? Dobrze by było gdyby było

> chociaż trochę młodsze...

> Mam na oku Honde Accord 2.0 2006r z oryginalnym nalotem 68tys tyle że 28kpln plus rejestracja itp..

> no i roczek marny...

> Jakieś propozyje? Octavia ?

Vectra C 1.8 lub 2.2 147KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak bywa?

> gość wyżej pisze, że ma nie sprawne auto, chce je sprzedać (tak domniemam) nie sprawne i kupić inne

> sprawne?

> jednocześnie narzekając, że na rynku same padła z wadami i nie ma co kupić?

> mam nadzieje moje rozumowanie poszło za daleko...

Coś koło tego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt dobrego auta nie sprzedaje

> Jak kupię coś sensownego nie ulepa i pojeżdżę miesiąc bez awarii to idę pić

albo masz pecha, albo nie umiesz aut kupować.

mój największy jak dotąd strucel (siena) zepsuł sie po 4 miesiącach od zakupu. a inne to prawie po roku od zakupu. a było ich troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo masz pecha, albo nie umiesz aut kupować.

> mój największy jak dotąd strucel (siena) zepsuł sie po 4 miesiącach od zakupu. a inne to prawie po

> roku od zakupu. a było ich troche

No to pomóż znaleźć furę 20.GIFok.gif

To się później pub2.gifpub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dorzuć trochę kasy i szukaj Mondeo MK4

Jakbym dorzucił to tak można by było dorzucać aż do momentu gdybym mógł kupić zadbaną Lalunie III bo siedzieliśmy, jeździliśmy i jest bajka serduszka.gif

MKIV większe ale w środku to taki plastik-fantastik w porównaniu do innych aut z tego segmentu, fakt jest taki, że chodzą w rozsądnej kasie, ale i tak za dużej jak na tą chwilę ok.gif

Na ładne zdrowe MKIV trzeba by mieć 35kzł a do tego pakiet startowy i jest lekko 40 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.