Skocz do zawartości

Jak myślicie warto reanimować ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Quote:

Jak myślicie warto reanimować ?


Skoro auto już wybrane, będzie kupione, to chyba reanimować trzeba niezależnie od tego, czy warto. Chyba, że chcesz je tak postawić na podwórku i oglądać zlosnik.gif

> Auto już mam wybrane i lada dzień kupię ,ale ciekawi mnie temat

Airbagi jeszcze ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Jak myślicie warto reanimować ?

> Skoro auto już wybrane, będzie kupione, to chyba reanimować trzeba niezależnie od tego, czy warto.

na szczęście nie trzeba nic reanimować smile.gif dla świętego spokoju tylko olej wymienię , a jak wyjdzie bramka nr 2 to olej i rozrząd smile.gifok.gif

> Chyba, że chcesz je tak postawić na podwórku i oglądać

> Airbagi jeszcze ma?

Moje wybranki mają wszystkie smile.gifok.gif

ten na bank nie ma , koszt airbagów to coś koło 1,5-2tyś hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podejrzewam że może być jakiś handlarzyna , albo ktoś kto miał kaski na styk

Auto jest podpicowane pod sprzedaż. Sadze że jest troche naciągniete aby wyglądało na mniej walone.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto już mam wybrane i lada dzień kupię ,ale ciekawi mnie temat

> Droga może być reanimacja takiego auta ?

> Wiadomo że po zdjęciach nie dużo można zobaczyć

> Ale porozmawiajmy

> Twingo RS

On już jest naprawiony tak, żeby wyglądało, że tylko została "kosmetyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na szczęście nie trzeba nic reanimować dla świętego spokoju tylko olej wymienię , a jak wyjdzie

> bramka nr 2 to olej i rozrząd

> Moje wybranki mają wszystkie

> ten na bank nie ma , koszt airbagów to coś koło 1,5-2tyś

Żałuj, żeś wczoraj ode mnie nie odebrał wieczorem zlosnik.gif Właśnie takie Twingo, tyle, że w kolorze czarnym, po lekkim strzale w tył stało na skrzyżowaniu Chwaszczyńskiej i Gryfa Pomorskiego i czekało na hol... A chciałem Tobie dać znać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj auto rozbite sprzedawane z kompletem części (to, że i tak nie ma wszystkiego - są najtańsze elementy, tych droższych nie będzie na pewno, podobnie jak dziesiątek spinek, zapinek, klipsów, plasticzków itp. itd.) jest po wypadku w takim stanie, że nawet handlarz, który je kupił za grosze (tak jak i części wzięte ze złomowisk) nie jest w stanie tego auta odpicować na tyle, żeby się dało sprzedać. W większości przypadków też to auto jest lekko naciągnięte, podpicowane, żeby ktoś je kupił. Ogólnie rzecz biorąc - tego typu auto to raczej mina, niż dobra okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żałuj, żeś wczoraj ode mnie nie odebrał wieczorem Właśnie takie Twingo, tyle, że w kolorze

> czarnym, po lekkim strzale w tył stało na skrzyżowaniu Chwaszczyńskiej i Gryfa Pomorskiego i

> czekało na hol... A chciałem Tobie dać znać

trzeba było dawać nr im że już nie długo znajomy przyjeżdża z umową grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.