Skocz do zawartości

Autko do 20tyś dynamiczne ale i z bagażnikiem


Truecolor

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwane autko do 20tyś z poniższymi wymaganiami:

-raczej hatchback, ostatecznie kombi

-przyzwoity silnik, min 100-120KM

-młody rocznik więc odpada raczej VAG który jest bardzo drogi

-benzyniak z możłiwościa zagazowania w przyszłości, chociaż nie wykluczam bezawaryjnego diesla

-bagażnik do kótrego upcham wózek dziecięcy

Podobają mi się Bravo, jeździłem jeden dzień 1.4 T-Jetem. Super prowadzenie i fajne osiągi. Do tego można za tą kasę znaleźć rocznik 2007, 2008. Minusem jest mały bagażnik ale i tak jest moim faworytem. Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukiwane autko do 20tyś z poniższymi wymaganiami:

> -raczej hatchback, ostatecznie kombi

> -przyzwoity silnik, min 100-120KM

> -młody rocznik więc odpada raczej VAG który jest bardzo drogi

Co to znaczy?

> -benzyniak z możłiwościa zagazowania w przyszłości, chociaż nie wykluczam bezawaryjnego diesla

nie ma bezawaryjnych dieseli, tym bardziej "młody rocznik" do "20tyś"

> -bagażnik do kótrego upcham wózek dziecięcy

> Podobają mi się Bravo, jeździłem jeden dzień 1.4 T-Jetem. Super prowadzenie i fajne osiągi. Do tego

> można za tą kasę znaleźć rocznik 2007, 2008. Minusem jest mały bagażnik ale i tak jest moim

Za 20k to wybór w T-Jetach będzie minimalny, raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... a to dlaczego?

nadaje się, ale zwykły mietek tego nie ogarnie

największy problem to komp auta zapamiętuje dawki paliwa gazu, co po kilku miesiącach powoduje problemy z odpalaniem auta bo daje za ubogą dawkę benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nadaje się, ale zwykły mietek tego nie ogarnie

> największy problem to komp auta zapamiętuje dawki paliwa gazu, co po kilku miesiącach powoduje

> problemy z odpalaniem auta bo daje za ubogą dawkę benzyny

To chyba chodzi o coś innego... Źle wyregulowana instalacja LPG powoduje rozjazdy map benzyny, co w efekcie może do takich anomalii prowadzić.

Tak czy siak - wina w takich sytuacjach leży po stronie osoby która montuje i stroi instalację, ponieważ wiele aut z T-Jetami jeździ na LPG bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba chodzi o coś innego... Źle wyregulowana instalacja LPG powoduje rozjazdy map benzyny, co w

> efekcie może do takich anomalii prowadzić.

> Tak czy siak - wina w takich sytuacjach leży po stronie osoby która montuje i stroi instalację,

> ponieważ wiele aut z T-Jetami jeździ na LPG bez problemów.

swego czasu na fiatbravo tylko 1 jeździł bez problemów, reszta miała to co pisałem

tak jak mówię, nadaje się, ale gaziarz musi być mistrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.