Skocz do zawartości

Zdjęcie speedlimitera?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Denerwuje mnie to 299...

> Czy zdjęcie tej blokady to dużo zachodu?

upewnij sie ze speed limiter wpłynie na wskazania licznika. AFAIK GSXR1000 nie wyswietla więcej niż 299 - to ograniczenie licznika a nie elektroniki silnika smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko z przodu, Hayabusa jest obrzydliwie obła ze wszystkich stron...

no niestety. taki koszt chorobliwego dążenia do maksymalnej aerodynamiki frown.gif imho tez jest paskudna. ale zasług dla segmentu jej nie można odebrać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> upewnij sie ze speed limiter wpłynie na wskazania licznika. AFAIK GSXR1000 nie wyswietla więcej niż

> 299 - to ograniczenie licznika a nie elektroniki silnika

A kto koledze takie glupoty naopowiadal ?????

Kazdy motocykl majacy elektroniczny licznik jest w stanie wyswietlic predkosc wieksza jak 299 tylko trzeba w ECU pogrzebac wink.gif proponuje troszke poczytac w necie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kto koledze takie glupoty naopowiadal ?????

tutaj jedno...

> Kazdy motocykl majacy elektroniczny licznik jest w stanie wyswietlic predkosc wieksza jak 299 tylko

> trzeba w ECU pogrzebac proponuje troszke poczytac w necie

a tu drugie...

czyli potwierdzasz tym samym, ze z defaultu nie wyswietla wiecej niz 299 i trzeba "pogrzebać". czyli jak to się ma do głupot? ot. poprostu limiter silnika i to co prezentują zegary to 2 tematy. co napisałem. a że się "da" - to temu nikt nie przeczy:) przeciez napisałem, żeby się poprostu upewnił kolega.

ale nie interesuje mnie temat plastików na tyle, żeby zgłębiać go w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tutaj jedno...

> a tu drugie...

> czyli potwierdzasz tym samym, ze z defaultu nie wyswietla wiecej niz 299 i trzeba "pogrzebać".

> czyli jak to się ma do głupot? ot. poprostu limiter silnika i to co prezentują zegary to 2

> tematy. co napisałem. a że się "da" - to temu nikt nie przeczy:) przeciez napisałem, żeby się

> poprostu upewnił kolega.

> ale nie interesuje mnie temat plastików na tyle, żeby zgłębiać go w necie...

Wszystkie sportowe motocykle maja ograniczenie wyswietlania predkosci ustawione na 299 ( taka mala umowa miedzy producentami) ale nie jest powiedziane ze sie nie da, to ograniczenie znajduje sie w ECU motocykla, wiec jesli to jest np Yamaha, Kawasaki, Suzuki to ze zdjeciem limitera nie ma problema bo sa firmy ktore zajmuja sie flashowaniem ECU, i nie tylko mozna limiter zmienic robiac taka operacje. Mozna np wgrywac nowe mapy, zmieniac ustawienia drugich przepustnic, odblokowywac pelna moc na pierwszych 3 biegach, zmieciac temperature wlaczania wentylatora i mozna w nie ktorych motocyklach bezposrednio podpiac QS do orginalnego kompa bez potrzeby montowania PC, bazzaza lub innych zewnetrznych modulow wink.gif

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie sportowe motocykle maja ograniczenie wyswietlania predkosci ustawione na 299 ( taka mala

> umowa miedzy producentami) ale nie jest powiedziane ze sie nie da, to ograniczenie znajduje

> sie w ECU motocykla, wiec jesli to jest np Yamaha, Kawasaki, Suzuki to ze zdjeciem limitera

> nie ma problema bo sa firmy ktore zajmuja sie flashowaniem ECU, i nie tylko mozna limiter

> zmienic robiac taka operacje. Mozna np wgrywac nowe mapy, zmieniac ustawienia drugich

> przepustnic, odblokowywac pelna moc na pierwszych 3 biegach, zmieciac temperature wlaczania

> wentylatora i mozna w nie ktorych motocyklach bezposrednio podpiac QS do orginalnego kompa bez

> potrzeby montowania PC, bazzaza lub innych zewnetrznych modolow

NO COŚ TY? można robić chiptuning motocykla? są firmy od tego? NO SZOK!

wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tylko obniżenie mocy, ale też siły reakcji na operowanie gazem.

no ale właśnie obniżyli moc tylko o 15KM i 184KM to nadal od groma smile.gif, zawsze sobie wyobrażałem tryb rain na poziomie 100KM max zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.