Skocz do zawartości

Masters Tuning - robił ktoś tam?


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie nalezy tez wypalac na postoju czy w korkach, bo uruchomiona procedura powoduje duzy wzrost

> temperatury wydechu poczawszy od kolektora przez turbo i katalizator, mozna doprowadzic do

> uszkodzenia kazdego z tych elementow, a nawet pozaru.

Fiatowska procedura wypalania wymuszonego DPF z poziomu komputera diagnostycznego jest wykonywana na postoju - a to przeczy Twojej teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiatowska procedura wypalania wymuszonego DPF z poziomu komputera diagnostycznego jest wykonywana

> na postoju - a to przeczy Twojej teorii.

Niestety, co nie oznacza, ze jest dobre. Z reszta ASO twierdzi, ze nie da sie zrobic wielu rzeczy itd, a jak pokazuje zycie to jednak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem Stilo w 2005 lub 6 roku z 115KM na 146KM. Przy przebiegu około 60kkm.

Sam program, bez wycinania EGR i DPF (tego drugiego nie miałem).

Sprzedałem w 2012 chyba przy 220kkm i jeszcze jeździ u kumpla (już ma ponad 250kkm).

Z silnikiem i napędem nie było żadnych problemów i nie ma do tej pory. Turbina jeszcze fabryczna. Przepływomierz wymieniany raz, EGR raz, overboost raz, sprzęgło z dwumasą raz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bylem jak podjechal mlody gostek

> zapytal czy mu program napisze

> to go wysmial a na koniec poslal [motyla noga]

Ja pojechałem się tylko umówić na termin, a wyjechałem z dodatkowymi 30KM. Taka sytuacja. zlosnik.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robilem 1.8T, bylo ok

Też robiłem (próbowałem robić) 1.8t. Masters rozpruł! komputer, poklął dwa dni i gówno zrobił. Inny tuner zrobił co trzeba kabelkiem w godzinę.

Kumpel ma Punto Abarth 1.4T i również same najgorsze doświadczenia. Ja tam Nigdy nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też robiłem (próbowałem robić) 1.8t. Masters rozpruł! komputer, poklął dwa dni i gówno zrobił.

> Inny tuner zrobił co trzeba kabelkiem w godzinę.

> Kumpel ma Punto Abarth 1.4T i również same najgorsze doświadczenia. Ja tam Nigdy nie pojadę.

Jesli sie nie myle to chyba u nich umarl jeden Abarth przy pomiarach na rolkach po korekcie softu, silnik wyzional ducha hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a cos wiecej? bo zastanawiam sie czy sobie pod choinke nie zrobic prezentu

Prezent sobie zrób! Byle nie tam smile.gif widziałem też komputer z Audi A5 2.0tdi rozbierany przez Mastersa a potem sklejany ponownie silikonem sanitarnym. Wyglądało to tak jakby robił to pijany glazurnik smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.