Skocz do zawartości

baba nudzi


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> ...o Smarta, tego takiego małego 2 osobowego....

> wybijam jej to z głowy jak mogę no ale chyba będę musiał ulec

> jakiego szukać? ile jest sens na to wydać? dojedzie to z Holandii na kołach?

nowego brać, właśnie wyszedł.

jak używka - to umów się gdzies k.Berlina (w polowie drogi) na szybki remont silnika i dojedzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowego brać, właśnie wyszedł.

są pewne granice absurdu, dla mnie tą granicą jest powiedzmy +/-20kzł za budkę telefoniczną. Chyba że będzie rozsądne uzasadnienie wydania większej ilości $ zlosnik.gif

> jak używka - to umów się gdzies k.Berlina (w polowie drogi) na szybki remont silnika i dojedzie

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są pewne granice absurdu, dla mnie tą granicą jest powiedzmy +/-20kzł za budkę telefoniczną. Chyba

> że będzie rozsądne uzasadnienie wydania większej ilości $

Nie wiem czy te nowe nie mają silników Renault. A to oznacza że jest duża szansa na przejeżdżenie > 100 kkm bez remontu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...o Smarta, tego takiego małego 2 osobowego....

> wybijam jej to z głowy jak mogę no ale chyba będę musiał ulec

> jakiego szukać? ile jest sens na to wydać? dojedzie to z Holandii na kołach?

Koleżanka z pracy ma takiego półbuta do sprzedania. Pytać o szczegóły?

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...o Smarta, tego takiego małego 2 osobowego....

> wybijam jej to z głowy jak mogę no ale chyba będę musiał ulec

> jakiego szukać? ile jest sens na to wydać? dojedzie to z Holandii na kołach?

Jeździłem kiedyś 2 tygodnie takim wynalazkiem,wersja turbo. napędza się dobrze,prowadzi się też przyzwoicie ale skrzynia biegów to dramat. chcesz się włączyć do ruchu i nie wiesz czy samochód ruszy od razu po naciśnięciu gazu czy za 1.5s. serwis mega skomplikowany i mało warsztatów chce to robić. Ja bym tego nie kupił i napewno nie chcialbym tym jechać z Holandii smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy tym co wrzuciłem z NL to raczej słaba oferta

Ocenę pozostawiam Tobie. Ja nie znam tego samochodu a jedynie jego mulher.gif właścicielkę. Mogę się dopytać, ile ona chce za niego. Ale ze mną nie negocjuj, to nie ja sprzedaję. wink.gif

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma 4 miejsca?

w dowodzie tak smile.gif

na zywo tez, to jest bardzo mądre auto. jak była premiera to az poszedłem do salonu toyoty, a ten omijam szerokim łukiem smile.gif

fajne było... nie ma takiego drugiego.. ale jak podyktowali cenę nowego, to... LOL smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie tez mnie zastava zdziwila

zabiorę w tygodniu aparat i zrobię zdjęcia całości wypełnionej bo nawet fajnie wygląda zlosnik.gif

nie mogę się doczekać przyszłego sezonu zlosnik.gif w końcu mam miejsce do zabawy i wszystko w jednej lokalizacji cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z motongami, to by się zeszło, bo aktualnie na chodzie, z przeglądem i ubezpieczeniem, to u mnie

> ogar tylko...

mój nie ma kół, lagów, baku i wahacza smile.gif ale do wiosny jest szansa że będzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam i to bardzo grinser006.gif

znajomy zza biurka mial i co chwile narzekal grinser006.gif remont cilnika przy 100 tys pewny, i co chwile cos z elekryka grinser006.gif a to szyba sie otworzyla a nie chce sie zamknac itp grinser006.gif jak pamietam to nei bylo tyogdnia zeby cos sie nie spierniczylo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z pracy dostał takiego na okrągłe urodziny w prezencie od rodziny.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć w czym jest lepszy taki Smart za 5-7 tys. pln, od Seicento, CC, Tico, Matiza za 3-4 tys. pln? Rozumiem, że mowa o sprawnym, tanim jeżdżeniu po mieście. Do głowy przychodzi mi tylko możliwość zaparkowania auta prostopadle do osi drogi. Co jeszcze? Prestiż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja żonie od zawsze powtarzam, ze jak sie parkować nie umie, to sie do samochodu nie wsiada

ona umie, ale chodzi o to że jeździ ostatnio bardzo dużo po ścisłym centrum i jest problem z miejscem no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, poszukaj na MK moich postów zawierających słowa Smart i ASB.

Znajomego kobita jeździ takim nieporozumieniem bo musi być tredni/dżezi/bla bla.

W skrócie:

- Skrzynia zautomatyzowana - tragedia, jak jedziesz tym jako pasażer to radzę łyknąć garść aviomarinu,

- sterownie nagrzewnicą - nie działa, naprawa droga, więc jesienią jedzie się do mechanika, żeby przestawił na grzanie a wiosną odwrotnie,

- problemy ze sprzęgłem i jego sterowaniem.

Generalnie w autko włożone więcej niż kosztowało a nadal nie jest idealnie.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.