Skocz do zawartości

nissan primera III - ceny zachęcające dlaczego?


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

witam

autko jak w tytule, rocznik 2006-2007 benzyna, auta fajnie wyposażone ładne, duże i ceny dość na ogół atrakcyjne. no i pytanie, z czego one wynikają? padaka?, jakieś typowe bolączki?

w sumie znajomy taką ma tylko że on jest nie reprezentatywny- auto stoi w garażu ma ze 30kkm , to i się nie psuje.

ktoś coś?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładne? Mam zdecydowanie inny gust.

to fakt.do Aveo jej daleko hehe.gif

a w temacie-jedyne jak na razie auto,ktore nie znudzilo mi sie po pol roku ok.gifa co do awaryjnosci-ostatnie roczniki byly duzo lepsze podobno.przykladowo w rodzinie jest od 4 lat i zadnej awarii a jezdzi naprawde sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w temacie-jedyne jak na razie auto,ktore nie znudzilo mi sie po pol roku a co do

> awaryjnosci-ostatnie roczniki byly duzo lepsze podobno.przykladowo w rodzinie jest od 4 lat i

> zadnej awarii a jezdzi naprawde sporo.

Byliśmy w posiadaniu Primery kombi 1.8 2003 przez 3 lata. Kupiona jako 4 letnia używka w salonie, przebiegu nie pamiętam dokładnie ale coś koło 80 tys. Przez 40 tys. km poza serwisem wymiany wymagały gumowe tuleje stabilizatora, koszt wówczas około 50zł sztuka za oryginał. Auto wygodne, przestronne, choć zawieszenie sztywniejsze, nie tapczan. Mnie osobiście to auto znudziło dość szybko, ale to były czasy gdy lubiałem przy samochodzie pogrzebać, zmienić to czy tamto. A Primera jeździła, tankowało się i jeździła dalej. Po pewnym czasie zdecydowanie rzedziej kontrolowałem poziom oleju, bo i tak między przeglądami nie było widocznego na bagnecie ubytku - nuda zlosnik.gif. Zdecydowanie nie polecam silnika 1.8 - da się jeździć, ale słabowity na tę budę jak dla mnie, a spalanie ma jak 2.0. Kupując jednak bardziej zwracaliśmy uwagę na stan techniczy i fakt, że auto było pod nosem u dealera, a nie na silnik. 70% czasu jeździła małżonka i dla niej po przesiadce z SC mocy było dosyć. Jak na kombi bagażnik mógłby być większy. Co prawda głeboki wózek wchodził bez rozkładania a jedynie po złożeniu "podwozia", ale na te gabaryty mogłoby być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zrozumiałem ?

> auto nie z olx,...

Na OLX wprowadzono opłaty za wystawienie auta, ale jedynie gdy cena > 5000 zł. Skutkiem tego, sprzedający potrafią podawać cenę taką, aby ogłoszenie wystawić za darmo i albo faktyczną kwotę przemycą w opisie, albo dowiesz się już dzwoniąc. W sumie to szkoda, bo na OLX zaczęły pojawiać się ogłoszenia właścicieli a teraz znowu przejmą to handlarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> autko jak w tytule, rocznik 2006-2007 benzyna, auta fajnie wyposażone ładne, duże i ceny dość na

> ogół atrakcyjne. no i pytanie, z czego one wynikają? padaka?, jakieś typowe bolączki?

> w sumie znajomy taką ma tylko że on jest nie reprezentatywny- auto stoi w garażu ma ze 30kkm , to i

> się nie psuje.

> ktoś coś?

> pozdrawiam

bo to taka brzydsza laguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na OLX wprowadzono opłaty za wystawienie auta, ale jedynie gdy cena > 5000 zł. Skutkiem tego,

> sprzedający potrafią podawać cenę taką, aby ogłoszenie wystawić za darmo i albo faktyczną

> kwotę przemycą w opisie, albo dowiesz się już dzwoniąc. W sumie to szkoda, bo na OLX zaczęły

> pojawiać się ogłoszenia właścicieli a teraz znowu przejmą to handlarze.

dzieki za informacje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 4 lata Primerę i polecam

> masę części jest z Reno OGROM wręcz

Tzn co tam masz od Renault poza silnikiem 1,9?

Nawet osprzet juz jest inny...

Tez mamy w domu P12 od okolo 5 lat i w sumie moge polecic, ale w porownaniu z P11 to jednak wypada duzo gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn co tam masz od Renault poza silnikiem 1,9?

> Nawet osprzet juz jest inny...

> Tez mamy w domu P12 od okolo 5 lat i w sumie moge polecic, ale w porownaniu z P11 to jednak wypada

> duzo gorzej...

Kolega miał P12, nie wiem z jakim to było silnikiem ale sprzedał to po kilku miesiącach. Ja słyszałem że to się psuje strasznie, ale może to stereotyp jak z Laguną II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byliśmy w posiadaniu Primery kombi 1.8 2003 przez 3 lata. Kupiona jako 4 letnia używka w salonie,

> przebiegu nie pamiętam dokładnie ale coś koło 80 tys. Przez 40 tys. km poza serwisem wymiany

> wymagały gumowe tuleje stabilizatora, koszt wówczas około 50zł sztuka za oryginał. Auto

> wygodne, przestronne, choć zawieszenie sztywniejsze, nie tapczan. Mnie osobiście to auto

> znudziło dość szybko, ale to były czasy gdy lubiałem przy samochodzie pogrzebać, zmienić to

> czy tamto. A Primera jeździła, tankowało się i jeździła dalej. Po pewnym czasie zdecydowanie

> rzedziej kontrolowałem poziom oleju, bo i tak między przeglądami nie było widocznego na

> bagnecie ubytku - nuda . Zdecydowanie nie polecam silnika 1.8 - da się jeździć, ale słabowity

> na tę budę jak dla mnie, a spalanie ma jak 2.0. Kupując jednak bardziej zwracaliśmy uwagę na

> stan techniczy i fakt, że auto było pod nosem u dealera, a nie na silnik. 70% czasu jeździła

> małżonka i dla niej po przesiadce z SC mocy było dosyć. Jak na kombi bagażnik mógłby być

> większy. Co prawda głeboki wózek wchodził bez rozkładania a jedynie po złożeniu "podwozia",

> ale na te gabaryty mogłoby być lepiej.

taak, jestes jedynym zadowolonym włascielem P12 jakiego znam osobiscie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to fakt.do Aveo jej daleko

Chevy żonie się podoba i to jest gablotka dla niej. Na mój gust jest trzy razy ładniejszy niż Primera. Ogólnie, nie leży mi stylistyka Nissana, chociaż przed Aveo żona ujeżdżała Almerę, a kiedyś tam mieliśmy Sunny. Jedno i drugie kupione okazyjnie i stylistyka nie miała większego znaczenia. Przeważały względy praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn co tam masz od Renault poza silnikiem 1,9?

w stopce napisany jest rodzaj silnika, mam akurat benzyne

> Nawet osprzet juz jest inny...

masa elektroniki jest od renówki

> Tez mamy w domu P12 od okolo 5 lat i w sumie moge polecic, ale w porownaniu z P11 to jednak wypada duzo gorzej...

to prawda. ale i tak auto wzbudza zainteresowanie nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.