Skocz do zawartości

niepoczytalność a prawo jazdy ?


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

> czy orzeczenie niepoczytalności jest równoznaczne z utratą prawa jazdy?

> a jak z wykonywaniem zawodu prawnika ?

> onet

połowa polskiego narodu, jest niepoczytalna. W jednej kobiecie więcej, nie widzę żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy orzeczenie niepoczytalności jest równoznaczne z utratą prawa jazdy?

> a jak z wykonywaniem zawodu prawnika ?

> onet

1/2 a może 3/4 narodu straciła by prawko (ludzi z AK 99%). Ale byłby luz na drogach, zero korków yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1/2 a może 3/4 narodu straciła by prawko

Po czym wnosisz?

>(ludzi z AK 99%).

Jak wyżej.

>Ale byłby luz na drogach, zero korków

Grunt że z Tobą wszystko ok. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojjjjjj jak zabolało

Pudło. Nic mnie nie zabolało. Zadałem proste pytanie, na które nie dostałem odpowiedzi.

> Nigdzie nie mówiłem, że zemną wszystko ok

Ze mną również, wszak siedzę przed kompem i tracę czas na jakies ak. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz o tym, że to kompletnie dwie różne osoby?

> PZDR VEN

nie pytam o konkretny przypadek.

pyt: niepoczytalność a kwestia prowadzenia pojazdów mechanicznych.

przy okazji: niepoczytalność a zawód prawnika, lekarza, operatora dźwigu, kierowcy autobusu, pilota niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to jest jeden z podstawowych warunków

Dla ciekawostki napiszę, że od niedawna. Przynajmniej jeśli chodzi o zawód sędziego i prokuratora. Wcześniej nikt, ani sędziów ani prokuratorów nie badał ani nie wymagał oświadczeń. Nie wiem jak to było z innymi zawodami prawniczymi.

PS

Tak w ogóle, to prawnikiem, to może być największy nawet czub spineyes.gifzlosnik2.gif033102bebe_1_prv.gif, wystarczy, że skończył prawnicze studia. Inna sprawa, to wykonywanie zawodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie pytam o konkretny przypadek.

Jak nie, jak tak?

> pyt: niepoczytalność a kwestia prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Quote:

W związku z tym prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia wniosek o umorzenie postępowania karnego prowadzonego przeciwko Izabelli Ch. – A także o umieszczenie w odpowiednim zamkniętym zakładzie psychiatrycznym oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Wymienione środki zabezpieczające stosuje się bezterminowo, aż do ustania przyczyny ich orzeczenia – sprecyzował Nowak.


> przy okazji: niepoczytalność a zawód prawnika, lekarza, operatora dźwigu, kierowcy autobusu, pilota

Tak, tak hehe.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.