Skocz do zawartości

wymiana żarówki


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

> w espace, jest naprawde taka trudna jak tu opisują?

> forum

W Megane swoim ostatnio wymieniałem lewą kierunku z przodu, przez otwór rewizyjny w nadolu poszło szybciutko ok.gif

Jeden warunek - drobne ręce, u mnie poszłoby szybciej, ale nie mam "drobnych" rąk grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co? My zawsze mawiamy ze zlapalibysmy takiego i kazali codziennie wymieniac to co zle

> zaprojektowal

ja bym ta chciał dorwać tego cepa makarońskiego co zaprojektował pokrywę silnika i położenie mechanizmu wycieraczek w Giuliettcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tia zobacz inne nowe auta

Właśnie wydaje mi się, że w tych nowych z przed roku-dwóch jest już o wiele lepiej.

Może jakieś przepisy im kazały to ułatwić? Przecież to czy możemy na poboczu wymienić żarówkę wpływa na bezpieczeństwo dalszej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Megane II , nawet bym nie pomyślał o samodzielnej wymianie ,czegokolwiek w przednich

> reflektorach.

bardzo łatwa sprawa, a też się tego obawiałem przed zakupem zlosnik.gifok.gif

W Stilo jest gorzej, szczególnie lewa lampa crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w nowych wymienisz bez wiekszych problemow

Jest od kilku lat dyrektywa unijna nakazująca łatwą i bez użycia narzędzi wymianę na drodze kluczowych żarówek. Bez tego warunku samochód nie dostanie homologacji! Chyba wszystkie aktualnie sprzedawane samochody już go spełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest od kilku lat dyrektywa unijna nakazująca łatwą i bez użycia narzędzi wymianę na drodze

> kluczowych żarówek. Bez tego warunku samochód nie dostanie homologacji! Chyba wszystkie

> aktualnie sprzedawane samochody już go spełniają.

A te z Xenonami ?

przecież instrukcja zabrania facepalm%5B1%5D.gif ich wymiany NIE w ASO smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te z Xenonami ?

> przecież instrukcja zabrania ich wymiany NIE w ASO

To straszne. U mnie wymiana będzie pewnie za 10 lat i potrwa jakies 10 minut. Dojście jest łatwiejsze niż do dziennych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest od kilku lat dyrektywa unijna nakazująca łatwą i bez użycia narzędzi wymianę na drodze

> kluczowych żarówek. Bez tego warunku samochód nie dostanie homologacji! Chyba wszystkie

> aktualnie sprzedawane samochody już go spełniają.

Podaj proszę numer tej dyrektywy...

Bo wygląda na to że mam samochód niezgodny z tą jakże legendarną dyrektywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo łatwa sprawa, a też się tego obawiałem przed zakupem

> W Stilo jest gorzej, szczególnie lewa lampa

Dla mnie , jeśli wymiana żarówki trwa dłużej niż 30 sekund , to już jest problem sick.gif. A jeśli wymaga to demontażu zderzaka i przednich lamp ( tak wymieniali mi żarówki w serwisie)...to już "lekka" przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie , jeśli wymiana żarówki trwa dłużej niż 30 sekund , to już jest problem . A jeśli wymaga

> to demontażu zderzaka i przednich lamp ( tak wymieniali mi żarówki w serwisie)...to już

> "lekka" przesada.

Żarówkę kierunku robiłem przy skręconych kołach grinser006.gif

Lampy wyjmowałem po zakupie do czyszczenia wewnątrz i wymiany palników ksenonowych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.