Skocz do zawartości

żarówki h7? jakie?


todamian

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Temat powraca bo może ktoś cos lepszego znalazł, może któres sie popsuły.

Spaliła mi sie żarówka i wymieniłem na jakąś z stonki haha (taką miałem pod ręką), niby świeci ale nie podoba mi sie, znaczy nie widzi mi sie na niej hehe.

Jakis czas temu miałem osram night breaker, świeciły dobrze wg mnie jednak przez pierwsze kilka miesięcy, po niecałym roku jedna sie spaliła a druga świeciła porównywalnie z jakąś najtańszą narwą.

Co teraz polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> Temat powraca bo może ktoś cos lepszego znalazł, może któres sie popsuły.

> Spaliła mi sie żarówka i wymieniłem na jakąś z stonki haha (taką miałem pod ręką), niby świeci ale

> nie podoba mi sie, znaczy nie widzi mi sie na niej hehe.

> Jakis czas temu miałem osram night breaker, świeciły dobrze wg mnie jednak przez pierwsze kilka

> miesięcy, po niecałym roku jedna sie spaliła a druga świeciła porównywalnie z jakąś najtańszą

> narwą.

> Co teraz polecacie?

Mam oryginalne VW serwisowe po 9zł -jeśli byś chciał zapraszam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> Temat powraca bo może ktoś cos lepszego znalazł, może któres sie popsuły.

> Spaliła mi sie żarówka i wymieniłem na jakąś z stonki haha (taką miałem pod ręką), niby świeci ale

> nie podoba mi sie, znaczy nie widzi mi sie na niej hehe.

> Jakis czas temu miałem osram night breaker, świeciły dobrze wg mnie jednak przez pierwsze kilka

> miesięcy, po niecałym roku jedna sie spaliła a druga świeciła porównywalnie z jakąś najtańszą

> narwą.

> Co teraz polecacie?

VALEO H7 Aqua Vision - bardzo ładne nietypowe żółte światło

VALEO H7 Blue Effect - ładne białe światło , w miarę żywotne i tanie (14 zł /szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie o jakies super długie uzytowanie mi nie chodzi, ale coś dłużej dobrze żeby świeciło niż

> 5msc jak NB,

> bardziej zeby dobrze świeciły

W Norauto masz teraz promocję na Philips White Vision - 69,99 2 sztuki.

Wczoraj nabyłem bo akurat mi jedna padła - świecą OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od 15.01 W sklepie na B.. będzie zestaw żarówek Philips H7 w cenie 22,99zł.

miałem awarynie to co jakiś czas były (teraz są po 6-7zł za 2szt), jak je założyłem to na ścianie świecą podobnie do innej w drugim kloszu, natomiast na mokrym i ogólnie jak sie jedzie to świcą w cały świat i po założeniu już kilka osób mi mrygłą że ich oślepiam a na innych czegoś takiego nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> świcą w cały świat i po założeniu już kilka osób mi mrygłą że ich oślepiam a na innych czegoś

> takiego nie było

A może masz żarówkę źle założoną? Bo ja nie widzę opcji żeby oślepieac kogoś zwyczajną żarówką? Kiedyś miałem 100W włożone w lampy i nikt mi nie świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może masz żarówkę źle założoną? Bo ja nie widzę opcji żeby oślepieac kogoś zwyczajną żarówką?

> Kiedyś miałem 100W włożone w lampy i nikt mi nie świecił.

raczej dobrze, przecież źle nie da sie załozyć chyba haha

sprawdze jak przestanie padać haha

ale i tak musze jakieś kupić

moge wydać na allegro 60-70zł na allegro bo i tak mnie wyniosa połowe tego dzięki kuponom haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może masz żarówkę źle założoną? Bo ja nie widzę opcji żeby oślepieac kogoś zwyczajną żarówką?

Mimo, że tradycyjne żarówki osiągnęły już maksymalny poziom technologiczny, to jednak poszczególne egzemplarze nawet tego samego producenta mogą się różnić! Już milimetr przesunięcia włókna da na ścianie kilka lub kilkanaście centymetrów w granicy światło-cień! Stąd też często ludzie "widzą" różnice na plus i minus po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku w Lidlu masz akurat ichniejsze Ultimate Speed - po 20 zł za 2 szt. to cena dobra, a robione ponoć przez Osram.

Jak nie masz zaufania to ewentualnie podstawowy Philips Vision (dawniej Premium +30%), chyba najlepsze w rozsądnej cenie. Chociaż nie wiem, czy coś się nie zmienia, bo od zawsze były produkowane w Niemczech, a obecnie w sprzedaży dostaniesz produkcji polskiej. No i jak na złość jedna taka mi się trafiła, której w ogóle nie dało się ustawić, brak było wyraźnego odcięcia i świeciła jak chciała. Inny egzemplarz ustawił się bez problemu. Poprzednio miałem kupę czasu Philipsy Long Life - na pewno dłużej wytrzymają, ale światło minimalnie bardziej żółte i ogólnie nie tak fajne jak w Vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od poniedziałku w Lidlu masz akurat ichniejsze Ultimate Speed - po 20 zł za 2 szt. to cena dobra, a

> robione ponoć przez Osram.

Za tyle proponuję kupić H7 Carrefour. Póki co lepszych nie miałem, a testowałem wiele różnych firm "+ ileśtam". Stosunek cena/jakość fenomenalny ok.gif A zawsze są na miejscu w markecie i nie trzeba szukać i zamawiać. Spróbujcie.

> Jak nie masz zaufania to ewentualnie podstawowy Philips Vision (dawniej Premium +30%), chyba

> najlepsze w rozsądnej cenie. Chociaż nie wiem, czy coś się nie zmienia, bo od zawsze były

> produkowane w Niemczech, a obecnie w sprzedaży dostaniesz produkcji polskiej. No i jak na

> złość jedna taka mi się trafiła, której w ogóle nie dało się ustawić, brak było wyraźnego

> odcięcia i świeciła jak chciała. Inny egzemplarz ustawił się bez problemu.

No właśnie jak się to nazywało Philips Premium +30 to były super, odkąd się to nazywa Philips Visio jest słabiutko, do tego stopnia że włożyłem z powrotem stare Carrefour i nagle stała się jasność :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za tyle proponuję kupić H7 Carrefour. Póki co lepszych nie miałem, a testowałem wiele różnych firm

> "+ ileśtam". Stosunek cena/jakość fenomenalny A zawsze są na miejscu w markecie i nie trzeba

> szukać i zamawiać. Spróbujcie.

Wszędzie o nich pozytywnie piszą. Nieraz miałem spróbować, ale jakoś nie wyszło. Poza tym dostępność Carrefoura jest inna niż Lidla. Tego pierwszego u mnie nie ma, natomiast Lidlowe mają być od poniedziałku - można wziąć z ciekawości za dwie dyszki.

> No właśnie jak się to nazywało Philips Premium +30 to były super, odkąd się to nazywa Philips Visio

> jest słabiutko, do tego stopnia że włożyłem z powrotem stare Carrefour i nagle stała się

> jasność :/

Jeżeli to miejsce produkcji (PL vs D) tak wpłynęło na jakość, to niefajnie. Chociaż jak śledzę testy żarówek w prasie, to dość często punktują nietrafioną geometrię wyrobów Philipsa, w przeciwieństwie do Osrama - ale kto wie, kto stoi za tymi testami i kto wykłada pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem awarynie to co jakiś czas były (teraz są po 6-7zł za 2szt), jak je założyłem to na ścianie

> świecą podobnie do innej w drugim kloszu, natomiast na mokrym i ogólnie jak sie jedzie to

> świcą w cały świat i po założeniu już kilka osób mi mrygłą że ich oślepiam a na innych czegoś

> takiego nie było

Ale Ty chyba piszesz o tych zestawach Biedronkowych a kolega napisał o Philipsach w ofercie Biedronki a to jednak inna półka.

Prawda jest taka że żarówki H7 padają jak muchy, jak mają świecić dobrze to będą świecić krótko jak mają świecić długo to będą świecić tak sobie i niestety tego się nie przeskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Carrefour to są żarówki GE, obok nawet wisi cała seria oryginałów w identycznych blistrach tylko z

> innym nadrukiem - zwycięzcy wielu testów żarówek, zwłaszcza w relacji cena - jakość .

GE to Tungsram. Te Carrefour które ja miałem wyglądały identycznie jak Bosch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam te białe swiatło

> http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h7-12v-55w-megalight-ultra-90-kp-i4892847751.html

Tez polecam ok.gif

Nie warto dopłacac do tungsramów +120%

Mam oba, tzn +90% i 120%.

Róznicy w budowie nie żadnej i tak samo nie widac na drodze, swieca tak samo.

I jak polecałem Tungsram Bluish, tak teraz nie polecam. Po 2-3 miesiacach odpadła ta czarna farba na koncu banki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.