Skocz do zawartości

Zakup auta - co o nim myślicie?


Paweł024

Rekomendowane odpowiedzi

Te auto już bardzo długo się sprzedaje, widziałem je już kilka miesięcy temu. Więc albo trup, albo po wypożyczalni, a może brak chętnych na ten model?

Ps. Pamietam że właśnie w Katowicach jedna z wypożyczalni miała takie Avea w ofercie i nawet kiedyś były na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem takie ogłoszenie:

Musisz go obejrzeć z jakimś miłośnikiem marki (może być ktoś od "lanosowatych", ale takich samochodów raczej nikt nie składa z przystanków samochodowych grinser006.gif). Samochód jest fajny, nawet trochę niszowy biglaugh.gif - przykuwa uwagę zlosnik.gif. Mam takie dwa, może trzy w zasięgu i tylko leja benzynę i jeżdżą. Jak potrzebujesz samochodu do "mania i kochania" grinser006.gif - to nie polecam, ale jak do lania i jeżdżenia to brać, lać i jeździć! Kompletnie się nie psują, chociaż w rankingach AŚ tego nie zobaczysz old.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie potrzebuję następce Lanosa. Takie auto do lania i jeżdżenia bez przesadnego dbania o nie.

Wygląda normalnie. Trza sprawdzić dokładnie w taki sam sposób jak inne auta. Przejedź się do ASO żeby pokazali ci historię serwisu i przebiegi.

Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że z tym silnikiem ma osiągi na poziomie matiza? i lanos to przy nim szybkie auto? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda normalnie. Trza sprawdzić dokładnie w taki sam sposób jak inne auta. Przejedź się do ASO

> żeby pokazali ci historię serwisu i przebiegi.

> Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że z tym silnikiem ma osiągi na poziomie matiza? i lanos to

> przy nim szybkie auto?

Biorac pod uwage 1,4 75KM z Lanosa to pewnie przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że ten silnik w stosunku do Lanosa 1.6 nie będzie za szybki frown.gif, ale mam nadzieję że spalanie będzie mniejsze tj ok 7 l.

Czy tanio?

Skoro nowy kosztował ok 40 tys. to ok 4 letni powinien kosztować właśnie chyba tyle.

Tak jak pisałem na początku wydaje mi się że mało kto uwzględnia w cenach samochodów że mamy 2015 rok.

Chyba z tego powodu największy ruch w samochodach jest dopiero od wiosny.

Oferta jest najtańsza więc chyba najkorzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro nowy kosztował ok 40 tys. to ok 4 letni powinien kosztować właśnie chyba tyle.

Zabierz do ASO, zapłacisz 300zł za sprawdzenie i będziesz wiedział...

Auto jest w białym kolorze i wbrew temu co pisze autor ogłoszenia w podstawowej kompletacji (nie LT). Jako nowe kosztowało koło 35k po rabatach Jeśli Ci nie przeszkadza kolor i wyposażenie to sprawdzaj i kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdaję sobie sprawę że ten silnik w stosunku do Lanosa 1.6 nie będzie za szybki , ale mam nadzieję

> że spalanie będzie mniejsze tj ok 7 l.

Lanosa SX nie objedziesz, ale po co? Dojazdy do pracy po kilka km dziennie plus weekendowe wypady na "laski" miedzy 7 i 8 l/100km. Ósemki nie przekroczysz. Od kolegi z androida wychodzi średnia 7,2 - dla mnie trochę dużo, ale on to bierze na klatę. Kupił nowego za 40 tys. Tutaj masz za pół ceny ok.gifgrinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdaję sobie sprawę że ten silnik w stosunku do Lanosa 1.6 nie będzie za szybki , ale mam nadzieję

> że spalanie będzie mniejsze tj ok 7 l.

> Czy tanio?

> Skoro nowy kosztował ok 40 tys. to ok 4 letni powinien kosztować właśnie chyba tyle.

> Tak jak pisałem na początku wydaje mi się że mało kto uwzględnia w cenach samochodów że mamy 2015

> rok.

> Chyba z tego powodu największy ruch w samochodach jest dopiero od wiosny.

> Oferta jest najtańsza więc chyba najkorzystniejsza.

Jesli oczekujesz, ze nagle w styczniu wszyscy powinni opuscic ceny o 20% to powodzenia hehe.gif

IMHO 4 letnie aut powinno kosztowac jakies 50% nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.