Skocz do zawartości

Marcowy spam


Rekomendowane odpowiedzi

> Kolego sakul to ty nie kupiłeś tych felg od kolegi z FKP?

No właśnie nie kupiłem crazy.gif

Byłem chętny na jedne i drugie angryfire.gifangryfire.gif

Jeden z kolegów z FKP zastanawiał się i zastanawiał i zmienił zdanie sciana.gif, a drugi z kolegów nie miał czasu zorientować się ile kurier by wyniósł i trafił się ktoś z okolic i kupił crazy.gifcrazy.gif

Więc szukam, ale raczej już na ten sezon nic z tego chyba nie będzie oslabiony.gif Na allegro są 2 komplety...jeden z oponami zimowymi ( oglądałem je ) ale koleś chce sprzedać komplet, a za same felgi sam nie wie ile wziąć kasy, a drugi komplet tzn same felgi są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>komplet tzn same felgi są.

Jak 18" felgi same w dobrym (czytac idealnym) stanie czyli niewielkie ryski zero kraweznikow to kpl sadze ze 1000-1400 zl chyba trzeba szykowac a gumy...coz, ja kupilem nowe za 1004 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie kupiłem

> Byłem chętny na jedne i drugie

> Jeden z kolegów z FKP zastanawiał się i zastanawiał i zmienił zdanie , a drugi z kolegów nie miał

> czasu zorientować się ile kurier by wyniósł i trafił się ktoś z okolic i kupił

> Więc szukam, ale raczej już na ten sezon nic z tego chyba nie będzie Na allegro są 2

> komplety...jeden z oponami zimowymi ( oglądałem je ) ale koleś chce sprzedać komplet, a

> za same felgi sam nie wie ile wziąć kasy, a drugi komplet tzn same felgi są.

Ten co ma z oponami zimowymi to chciał sprzedać same felgi za 1200 plus przesyłka.

Ja też się zastanawiałem nad tymi z FKP tylko to było przed samymi świętami i nie miałem czasu jechać.

Mi dwa tygodnie temu trafiły się felgi w prawie idealnym stanie i w lepszej cenie. Opony tylko nadawały się do kosza ale za to felgi bez otarć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi moduł dziennych. Sfajczył się normalnie, dym poszedł i obudowa się stopiła angryfire.gif

Nie ma głupich, już tego ustrojstwa nie będę montował, jeszcze się moje BMW spali no.gif

Wymyśliłem coś lepszego.

Zamontowałem zwykły przekaźnik za 7 zł i przerobiłem żarówki H1 55W na H1 10W zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Padł mi moduł dziennych. Sfajczył się normalnie, dym poszedł i obudowa się stopiła

> Nie ma głupich, już tego ustrojstwa nie będę montował, jeszcze się moje BMW spali

> Wymyśliłem coś lepszego.

> Zamontowałem zwykły przekaźnik za 7 zł i przerobiłem żarówki H1 55W na H1 10W

Skąpy byłeś i kupiłeś jakiś chiński badziewie trzeba było wspierać polską produkcję i kupić ten droższy. grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasz krajowy badziew by mi furę z dymem puścił

> Wiosna nastała, w motór trzeba zainwestować

wlasnie, codzien kusi mnie na zaklad jechac moim komarkiem ale termometr ostudza zapal skutecznie:)

Ale dzisiaj moze atankuje komarka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Padł mi moduł dziennych. Sfajczył się normalnie, dym poszedł i obudowa się stopiła

pisałem już kiedyś o tym, że w obudowie tego modułu należy wiercić otwory wentylacyjne, bo inaczej się przegrzewa....

>przerobiłem żarówki H1 55W na H1 10W

możesz coś więcej napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciepła kurtka, buty, rękawiczki, kominiarka i można jeździć.

Ufff, fajną trasę motórem zrobiłem. Przejechałem się pod stok narciarski, żeby zobaczyć jakie są warunki pierwszego dnia wiosny. Pełne słońce, ciepło, śnieg jest i wyciągi czynne zlosnik.gif

Teraz Lubuskie slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pisałem już kiedyś o tym, że w obudowie tego modułu należy wiercić otwory wentylacyjne, bo inaczej

> się przegrzewa....

Pamiętam że o tym pisałeś, ale ten mój moduł jak działał, był tylko lekko ciepły. Masz chyba jakiś inny model. Otwory wentylacyjne w przypadku awarii jaka spotkała mój moduł, raczej nic by nie dały. To nie było przegrzanie, to był prawie zapłon, wypalona dziura w obudowie i dużo dymu. Badziew trafił do kosza no.gif

> możesz coś więcej napisać?

Wyjąłem szklaną bańkę z 55 watowej żarówki h1 i w jej miejsce włożyłem 10 watową halogenową żarówkę G4 12V.

Pasuje prawie idealnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyjąłem szklaną bańkę z 55 watowej żarówki h1 i w jej miejsce włożyłem 10 watową halogenową żarówkę

> G4 12V.

> Pasuje prawie idealnie

A nie znikły Ci przypadkiem światła drogowe? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardo ładne.

> Ja się zastanawiam czy nie zrobić tych moich 18 od Cromy po FL w kolor grafit. Ciekawe jakby to

> wyglądało.

Ale one już są chyba takie lekko ciemniejsze niż zwykłe felgi srebrne?

To jeszcze ciemniejsze chcesz zrobić smile.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardo ładne.

> Ja się zastanawiam czy nie zrobić tych moich 18 od Cromy po FL w kolor grafit. Ciekawe jakby to

> wyglądało.

Grafitu nie rob mialem alutec xplosive i sprzedalem, optyczbie do ciemnego lakieru slabo to wygladalo i uznalwm ze srebrne czy te co mam brock silverchrom sa w sam raz dla kontrastu.

Chyba ze podoba Ci sie zlanie kol albo look jakby ich nie vylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś w stylu felg w kolorze grafit od Alfy 159 ti.

Tutaj są 18'' były malowane http://olx.pl/oferta/oryg-alu-felgi-18-f...html#25b89fabdc i są teraz ''zwykłe'' srebrne....oryginały wydaje mi się że są ciemniejsze...takie właśnie jak te ze 159TI...ale mogę się mylić niewiem.gif

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-fiat-...ign=alluserscro devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grafitu nie rob mialem alutec xplosive i sprzedalem, optyczbie do ciemnego lakieru slabo to

> wygladalo i uznalwm ze srebrne czy te co mam brock silverchrom sa w sam raz dla kontrastu.

> Chyba ze podoba Ci sie zlanie kol albo look jakby ich nie vylo.

Troszkę chciałbym je ściemnić. Taki jasny grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam problem z wiedzą a raczej nie wiedzą . Byłem w weekend na rodzinnej uroczystości , gdzie zaciekawiono się cromką i nagle padło pytanie o szklanki , bo na zimnym stuka metalicznie przez parę sekund . Nie byłem w stanie odpowiedzieć na pytanie więc dyplomatycznie odparłęm , że ten typ tak ma , Tak na prawdę to nie mam pojęcia co to szklanki i jak się mają do tego stukania i czy w ogóle w multijetach są szklanki ? Może znajdzie się ktoś co mnie nie wyśmieje i ogólnikowo choćby oświeci ? Wiem już googlowałem i coś tam wiem ale nic nie znalazłęm o szklankach w naszych autach ?czyżby ich nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki , wymieniłem kapcie na letnie i zaczynam poszukiwać zimowych ,pytanie brać te ?

http://allegro.pl/4-nowe-opony-zimowe-sp-winter-sport-4d-205-55r16-i5037520735.html

czy te ?

http://allegro.pl/opony-zimowe-pirelli-snowcontrol-205-55r16-i5187726513.html#tabsAnchor

a może coś innego ? budżet do 1100 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z innej beczki , wymieniłem kapcie na letnie i zaczynam poszukiwać zimowych ,pytanie brać te ?

> http://allegro.pl/4-nowe-opony-zimowe-sp-winter-sport-4d-205-55r16-i5037520735.html

> czy te ?

> http://allegro.pl/opony-zimowe-pirelli-snowcontrol-205-55r16-i5187726513.html#tabsAnchor

> a może coś innego ? budżet do 1100 pln

Ja mogę polecić Nokian WR D3 miałem go trzy sezony i spisywał się świetnie.

Teraz będę go sprzedawał z felgami stalowymi i przechodzę na rozmiar 215/55R16 i chyba też kupię tego Nokiana.

O tym Dunlopie co podałeś słyszałem dużo dobrego natomiast o Pirelli słyszałem że słabo trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie , mam problem z wiedzą a raczej nie wiedzą . Byłem w weekend na rodzinnej uroczystości ,

> gdzie zaciekawiono się cromką i nagle padło pytanie o szklanki , bo na zimnym stuka

> metalicznie przez parę sekund . Nie byłem w stanie odpowiedzieć na pytanie więc dyplomatycznie

> odparłęm , że ten typ tak ma , Tak na prawdę to nie mam pojęcia co to szklanki i jak się mają

> do tego stukania i czy w ogóle w multijetach są szklanki ? Może znajdzie się ktoś co mnie nie

> wyśmieje i ogólnikowo choćby oświeci ? Wiem już googlowałem i coś tam wiem ale nic nie

> znalazłęm o szklankach w naszych autach ?czyżby ich nie było ?

Ja to w Cromie pije z plastikowego kubka więc szklanek nie wożę to nic nie stuka. grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mogę polecić Nokian WR D3

A ja wręcz przeciwnie.... sick.gifsick.gifsick.gifsick.gif jedyny plus to to, ze ciche ale co za różnica wpaść do rowu lub na drzewo po cichu czy z hałasem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z innej beczki , wymieniłem kapcie na letnie i zaczynam poszukiwać zimowych ,pytanie brać te ?

> http://allegro.pl/4-nowe-opony-zimowe-sp-winter-sport-4d-205-55r16-i5037520735.html

>

mam je od początku Cromy - kupowałem jako nowość na rynku. Ostatnio mniej jeżdżę i zimy mniej śnieżne, ale jak dla mnie są rewelacyjne. Croma na nich jedzie jak po szynach. Są też ciche na suchym asfalcie. Jedyną wadą jest to, że przy temp. powyżej 0*C i suchym asfalcie szybciej się ścierają, ale coś za coś...

Gdybym miał je kupować ponownie, to nawet bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem ostatnio kontrole drogową.

policjantom sie chyba nudziło bo stwierdzili że mam niehomologowane szyby w cromce z tyłu i z przodu - za ciemno zielone.

i poszedł mieżyć

Wyszło 69& ( na 70 dopuszczalne - podobno )

Powiedział - że mam szczęście - hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja miałem ostatnio kontrole drogową.

> policjantom sie chyba nudziło bo stwierdzili że mam niehomologowane szyby w cromce z tyłu i z

> przodu - za ciemno zielone.

> i poszedł mieżyć

> Wyszło 69& ( na 70 dopuszczalne - podobno )

> Powiedział - że mam szczęście - hehehehe

widac im sie nudzi, tylne to mozesz se farba zamalowac, i nic im do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.