Skocz do zawartości

Policja [J] kształcenie kadr


gassper

Rekomendowane odpowiedzi

> Muszę zapodać

Bzdura aż głowa boli.

Szkoliłem się pod okiem instruktorów z CSP w Legionowie, w tym roku tez idę na szkolenie do nich.

Jak w zeszłym roku instruktor wymiatał FJR to aż nie mogłem uwierzyć, że tak można. Szczęka mi opadła i dlatego nie nagrałem.

Nie różni się to wiele od amerykańskiego policjanta na HD.

W tym roku nagram i wystawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę zapodać

przeciez to jest przejazd goscia ktory zaledwie ma prawojazdy kategorii A i najprawdopodobniej na codzien jezdzi radiowozem albo i nawet nie...

W tym konkursie sa rozne testy 'sprawnosciowe' dla policjanta i to jest tylko jeden z nich, a zestawiasz goscia z policjantami ktorych glownym srodkiem transportu bedzie motocykl wink.gif

Pokazalbys lepiej filmiki ze szkolenia naszych patroli motocyklowych, chociaz znajac jednego moto-policjanta to powiedzialbym ze jest niebo lepiej niz na tym polskim filmiku i nadal daleko w tyle w stosunku do tych skosnookich policjantow wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla w drogowce. prywatnie jeździ motocyklem wiec jak komenda kupiła motocykle, automatycznie został ich użytkownikiem. Nie było żadnego kursu, po prostu przyszedł do pracy i się dowiedział ze będzie siedział w siodle wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam kumpla w drogowce. prywatnie jeździ motocyklem wiec jak komenda kupiła motocykle,

> automatycznie został ich użytkownikiem. Nie było żadnego kursu, po prostu przyszedł do pracy i

> się dowiedział ze będzie siedział w siodle

moj kolega byl na szkoleniu w Legionowie, jezdzi niezle, a po tym szkoleniu zaczal probowac swoich sil w gymkhanie i nawet cos tam daje rade na placyku wink.gif

inna sprawa ze jak u niego dostali do komendy motocykle to tez lapanka byla wsrod policjantow ktorzy juz jezdzili na motocyklach prywatnie wink.gif no ale potem zalapal sie na szkolenie i jakos idzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te "ścigacze" to nie skręcają. Za to takie "harleje" to najlepsze i najzwrotniejsze i najwygodniejsze są. Dlatego policja amerykańska raczej nie jeździ na "szlifierkach" tylko na typowych "gruźlikach".

PS: Starsze od węgla:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A próbowałeś na plastiku jeździć kiedyś?

Nie. Ale wpisując się w ton Autokącika pozwalam sobie na krytykę tego, o czym nie mam bladego pojęcia. grinser006.gif Choć mój skromny cruiser jest też plastikowy. Więc odpowiem raczej tak: tak, jeździłem hehe.gif Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.