Skocz do zawartości

kupilem kosmodrom


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

> Tak zwariowalem i kupilem 23letnie dosyc zadkie i koszmarnie brzydkie subaru, czyli svx.

Zabrzmie jak konik, ale moim zdaniem to najładniejsze Subaru jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Samochod bardzo ciekawy pod wieloma względami. Mam nadzieje ze uda ci sie go doprowadzić do świetności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak zwariowalem i kupilem 23letnie dosyc zadkie i koszmarnie brzydkie subaru, czyli svx.

Dla mnie to auto się podoba, kilka razy oglądałem, niestety zazwyczaj są zajeżdżone i ze zmasakrowanym wnętrzem tongue.gif

Sam bym takie przygarnął, gdybym miał większy garaż tongue.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to auto się podoba, kilka razy oglądałem, niestety zazwyczaj są zajeżdżone i ze

> zmasakrowanym wnętrzem

> Sam bym takie przygarnął, gdybym miał większy garaż .

Mam garaz na 2 auta ale nigdy 2 tam nie staly bo nie lubie sie przeciskac.... Teraz stoi svx w garazu a resta na dworze. Niebawem biore sie za budowe wiaty zeby im na dach nie kapalo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam garaz na 2 auta ale nigdy 2 tam nie staly bo nie lubie sie przeciskac.... Teraz stoi svx w

> garazu a resta na dworze. Niebawem biore sie za budowe wiaty zeby im na dach nie kapalo

U mnie nie przejdzie - w garażu musza stać auat do codziennej jazdy a trochę mała działka, ale może kiedyś coś się wygospodaruje. Kiedyś zawsze myślałem o Mustangu jako 3-cim aucie, ale po wizycie u Jako kilka lat temu bardzo spodobał mi się Svx wink.gif.

Czytałem jedynie, że są duże problemy z upolowaniem ładnej sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nie przejdzie - w garażu musza stać auat do codziennej jazdy a trochę mała działka, ale może

> kiedyś coś się wygospodaruje. Kiedyś zawsze myślałem o Mustangu jako 3-cim aucie, ale po

> wizycie u Jako kilka lat temu bardzo spodobał mi się Svx .

> Czytałem jedynie, że są duże problemy z upolowaniem ładnej sztuki

najwazniejsza buda i detale bo praktycznie nie ma ani nowych ani uzywanych zcesci

graty eksploatacyjne pasuje w wiekszosci od innych modeli ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pierwsza awaria:

30km od domu. Nagle przy predkosci 10-20km/h pojedynczy stuk pod maska i choinka kontrolek na desce oraz zero wspomagania kierownicy. Rozwulkanizowalo sie kolo pasowe napedzajace paski alternatora wspimagania i klimy. Czesc kola (obwod zewnetrzy z rowkami) znalazem na oslonie silnika. Reszta zostala na wale. Pewnie latwo nie bedzie to zdjec...

Może ktoś wie od jakich jeszcze modeli pasuja te kola do svx?

Aku starczylo aby dojechac o wlasnych siłach do domu te 30km

W domu zdjalem. Patent z paskiem jako blokada walu zadzalal.

Niestety ucierpiala obudowa rozrzadu. Jak ktos wie gdzie taka znajde prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyslij vin to Ci sprawdze

pospawa, kolo od EJ20 tez pospasowalo,

kosmodrom znowu lata

w piatek udalo mi sie uruchomi spryskiwacze refletorow, wiec teorytycznie w aucie jest WSZYTSKO sparwne, ale nie zapeszam zlosnik.gif

pierwsze litrazaowanie tez juz bylo 11,3 L npPB95/100km ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.