Skocz do zawartości

CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w piątek z Bielska odebrałem cromę z przeglądu na 4 lata. Nic nie wykryli i ochrzanili, że po 4 latach tylko 43 tyś. km na liczniku. Cromcia teraz w garażu poczeka na koniec roku szkolnego i ruszy na wakacje. A ja teraz wyciągam z garażu pandolota żony i nim trochę pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lato coraz bliżej , ale poranki jeszcze rześkie

> Jak kondycja Cromek ?

Moja dostała nowy sterownik skrzyni - nasilająca się usterka "nie wrzucania 4-ki" przyspieszyła decyzję naprawy skrzyni. Poza sterownikiem w skrzyni wymienione zużyte elementy. Ale skrzynka działa jak nowa.

"Pyrkoli" mi trochę dmuchawa nawiewu - trzeba się do niej jakoś dostać i uciszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Pyrkoli" mi trochę dmuchawa nawiewu - trzeba się do niej jakoś dostać i uciszyć.

Mam podobnie - z tym , że u mnie czasem sobie popiskuje , zwłaszcza jak jest wilgoć w powietrzu smirk.gif

Trzeba by tam kiedyś zajrzeć , ale czasu jak zawsze brak .

Zresztą i tak muszę najpierw zaglądnąć do klapek w kolektorze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w piątek z Bielska odebrałem cromę z przeglądu na 4 lata. Nic nie wykryli i ochrzanili, że po 4

> latach tylko 43 tyś. km na liczniku. Cromcia teraz w garażu poczeka na koniec roku szkolnego i

> ruszy na wakacje. A ja teraz wyciągam z garażu pandolota żony i nim trochę pojeżdżę.

ja mam to samo

zakupiłem od jakiegos " rodzinnego " dziadka ibizę 15 lat stara z 50 kkm .

Tak więc Cromal nie zrobił 15 tyś w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedziesz chcial sprzedac kiedys crome, to Ci powiedza ze licznik kręcony

Jak na razie to mam kilku chętnych co chcą ją już kupić hehe.gif, ale jeszcze trochę u mnie postoi i pojeździ wink.gif. A w razie czego korekta licznika w górę, u fachowców od liczników byłby szok spineyes.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam to samo

> zakupiłem od jakiegos " rodzinnego " dziadka ibizę 15 lat stara z 50 kkm .

> Tak więc Cromal nie zrobił 15 tyś w tym roku.

Ja mam podobnie, mój roczny przebieg to koło 22 tyś. km z rozbiciem na dwa auta. Z tym, że Croma obsługuje wszystkie wyjazdy i czasem musi tłuc się po mieście. Natomiast do jazdy po mieście to pandolot żony nie praktykującej jazdy samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za oknen lata nie widac,czarne chmury wisza

U mnie rano było +10 , ale teraz już +24 w cieniu .

W końcu zrobiło się ciepło , bo poprzedni tydzień i ten wcześniejszy to była jakaś późna jesień spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie rano było +10 , ale teraz już +24 w cieniu .

> W końcu zrobiło się ciepło , bo poprzedni tydzień i ten wcześniejszy to była jakaś późna jesień

Teraz troche słońca się pokazało, ale chłodno sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cromka była na przeglądzie wink.gif pojechałem na nową stację kontroli, na porządne przetrzepanie, na wszystkie możliwe szarpaki itd biglaugh.gifbiglaugh.gif

Wszystko wyszło ok.gif

Pan powiedział że za jakiś czas klocki z przodu będą do wymiany...zastanawiam się nad włożeniem ''małego brembo'' rotfl.gif z alfy 159... biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pan powiedział że za jakiś czas klocki z przodu będą do wymiany...zastanawiam się nad włożeniem

> ''małego brembo'' z alfy 159...

U mnie w przyszłym roku będą do wymiany tarcze z przodu , z myślą o tym w międzyczasie zakupiłem zaciski 305mm montowane w 2,4 i wczesnych 1,9 skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy tych przepisach co są teraz w PL,to z rowera hamulce starczą

> W Belgii nie lepiej,ale chociaż nie stoją z suszarkami

Bez przesady .... Yanosik cie wybawi lub CB zlosnik.gif

Co do mojej Cromy to stoi bo mam najlepsze z możliwych aut... czyli służbowe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i du...a podłączałem nowy telefon pod blue i wsio poszło ok sparowany i działa . Teraz próbuje wsadzić pena i cisza nie czyta , testowałem inne peny i na facie i facie 32 i ntfc i kombinowałem z instrukcją i jeszcze resetowałem radio i ...... kicha nic nie czyta , ma ktoś jakiś pomysł ? w wyborze z kierownicy tylko mogę wybrać radia i cd a media player nie pokazuje , coś tam działa i miga kontrolka z pena i cisza , a mogę ładować przez ten port telefon czyli prąd jest . Nie mam już pojęcia co kombinować , na bank coś w ustawieniach , no hmmm w sumie to już głupszy jestem niż byłem . Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie działał tylko kingston 4gb. Odepnij kleme,czasami to pomaga.

Kazu jesteś Wielki , dzięki zadziałało , znowu mogę cieszyć się muzą z pena smile.gif

Nadchodzi lato ,przy 85 k km rozpoczęły sie małe problemy z silniczkiem Cromki , mianowicie przy 1600 -1700 obrotów na 2 biegu i 1800 - 1900 obrotów na 3 biegu poszarpuje . Na pierwszy ogień poszedł egr wyczyszczony i zaślepiony , klap nie mam na szczęście , teraz zdarza mu się że jak zimny to lekko szarpnie ale tylko na 2 biegu , w następnym miesiącu idą na tapetę wtryski , no i jak to nie pomoże to dwumasa pozostanie do przejrzenia .

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc przy usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osiowanie zrób, bo odpięcie klemy może pomóc tylko na krótki czas.

Czyli podpiąć kompa i przez mesa włączyć funkcję osiowania jak rozumiem . Czy to osiowanie jeszcze coś zmienia?czy to tylko taki restart softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zresztą i tak muszę najpierw zaglądnąć do klapek w kolektorze ...

wczoraj mechanik wymienił mi kolektor na bezklapowy (kolektor kupiłem od Auto-krak - polecam klik ). Oglądając stary zasyfiony nagarem kolektor stwierdziłem, że to był ostatni dzwonek. Jeszcze z miesiąc jazdy i byłoby niewesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak.

> Nic nie zmienia, poprawia komunikację z B&M.

Dziwy się dzieją . Zrobiłem osiowanie i pendrive znowu znikł , odpiąłem klemy na czas spalenia papierosa i znowu działa , czyli wniosek osiowanie gubi usb ale tylko media player bo ładowanie telefonu przez usb działa . Na razie zostawiam jak jest puki działa , jak zniknie będę martwił się dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwy się dzieją .

masz jak u mnie , ale u mnie znika całe B&M hehehe

ty masz szczęśćie.

Zawsze możesz sobie na cd nagrać MP3ki heheh

w Rzeszowie 32st naliczyłem na samochodzie w słońcu.

Patelnia niezła.

Za to normalni ludzie dziś po autobanie jeździli. Pełna kultura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ). Oglądając stary zasyfiony nagarem kolektor stwierdziłem, że to był ostatni dzwonek. Jeszcze

> z miesiąc jazdy i byłoby niewesoło.

Mogę powiedzieć prawie dokładnie to samo - wkrótce wrzucę fotki mojego byłego poliftowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za to normalni ludzie dziś po autobanie jeździli. Pełna kultura .

w upale croma sie przegrzała - nie chciała odpalic.

Na wyświetlaczu choinka .

Ale gdy w końcu odpaliłem - musiałem za szlagiem do domu wrócić bez zatrzymywania się 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia to jednak jest kraj idiotów, tydzień temu zamówiłem wewnętrzne progi plastikowe, miały być po 2 dniach, dzisiaj mija tydzień i przyszedł jeden, a drugi moze pod koniec tygodnia bedzie facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Belgia to jednak jest kraj idiotów, tydzień temu zamówiłem wewnętrzne progi plastikowe, miały być

> po 2 dniach, dzisiaj mija tydzień i przyszedł jeden, a drugi moze pod koniec tygodnia bedzie

pewnei z Polski ściągają z allegro hehehe po 1 sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> scrabit pokaż jak siadła

sprężyny się jeszcze nie ułożyły dobrze, różnice widać jak stanę przy seryjnej..

jedna fotka z serią:

http://imgur.com/mNdnH1d

druga już po myciu i zaprawkach na felgach:

http://imgur.com/kHMc6XM

czekam jeszcze na dystanse przód i tył.. w końcu powinno to jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprężyny się jeszcze nie ułożyły dobrze, różnice widać jak stanę przy seryjnej..

> jedna fotka z serią:

> http://imgur.com/mNdnH1d

> druga już po myciu i zaprawkach na felgach:

> http://imgur.com/kHMc6XM

> czekam jeszcze na dystanse przód i tył.. w końcu powinno to jakoś wyglądać.

Ładnie siadła, nie za dużo tak akurat. ok.gif

Ile miały Ci te sprężyn obniżyć Crome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.