Skocz do zawartości

pogięta tablica


fosfor

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam serdecznie,

> po lekkiej stłuczce mam zgiętą tablicę. Prostować, czy wyrabia się nową? PYtam, bo mam miekki DR,

> to może nie będę odbierał stałego

> Pozdrawiam

> fosfor

Tablica ma być czytelna. Jeśli prostowanie nie pogorszy czytelności to ja bym wyprostował.

Jeśli zmieniać to i tak zamawiasz dodatkową tablicę. Co Ci da nieodebranie stałego dowodu, chcesz zapłacić za komplet nowych numerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tablica ma być czytelna. Jeśli prostowanie nie pogorszy czytelności to ja bym wyprostował.

> Jeśli zmieniać to i tak zamawiasz dodatkową tablicę. Co Ci da nieodebranie stałego dowodu, chcesz

> zapłacić za komplet nowych numerów?

nie ja jestem sprawcą, ale fakt faktem nie chce mi się czekać w urzędzie.

ok, jak nie pęknie przy prostowaniu to zostanie jak jest.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> po lekkiej stłuczce mam zgiętą tablicę. Prostować, czy wyrabia się nową? PYtam, bo mam miekki DR,

> to może nie będę odbierał stałego

> Pozdrawiam

> fosfor

Nawet jak będzie trochę pogięta to w czym to przeszkadza? Jak numer jest czytelny to nikt się nie przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ja jestem sprawcą, ale fakt faktem nie chce mi się czekać w urzędzie.

> ok, jak nie pęknie przy prostowaniu to zostanie jak jest.

> Dzięki i pozdrawiam.

Jak się wstrzelisz w cykl zamówień blach w WK to w tydzień wyrobisz wtórnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prostowanie nie pogorszy czytelności, to prostuj i nikt się nie przyczepi.

Kiedyś miałem w (jeszcze czarnej) tablicy dół i wytarcie, bo taksówkarz stoczył mi się i zrobił dość głęboki dół hakiem. Na ile się dało wyprostowałem, ale wypukłości liter nie odtworzyłem, podobnie jak nie poprawiłem tego co się starło. Ani policja ani diagnosta nigdy się mnie nie czepiali, natomiast kiedyś miałem problem na parkingu, bo czytnik tablic miał problem z przeczytaniem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wymieniłem. Co będę jeździł z tablicą, jak psu z gardła wyciągniętą. Koszt wymiany został

> pokryty z OC sprawcy. Czekałem kilka dni. Ale i tak auto stało wtedy w serwisie

juz przymocowana, troche czarnej farby zeszlo, ale tak to nowka sztuka smile.gif

edit: poza tablica szkód brak, więc szkoda czekać tych paru dni i uzerac sie z TU/sprawca. niech idzie w pokoju smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz przymocowana, troche czarnej farby zeszlo, ale tak to nowka sztuka

> edit: poza tablica szkód brak, więc szkoda czekać tych paru dni i uzerac sie z TU/sprawca. niech

> idzie w pokoju

Ale jak będziesz sprzedawać auto to licz się z tym że kupujący zauważy że auto jest po kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz przymocowana, troche czarnej farby zeszlo, ale tak to nowka sztuka

> edit: poza tablica szkód brak, więc szkoda czekać tych paru dni i uzerac sie z TU/sprawca. niech

> idzie w pokoju

A flaszkę choć postawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak będziesz sprzedawać auto to licz się z tym że kupujący zauważy że auto jest po kolizji.

Jeżeli napisane, że poza tablicą szkód brak, to nie zauważy.. chyba żę jest jasnowidzem wink.gif A tablica to ma tyle okazji żeby "się uszkodzić" że kto by na to zwracał uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli napisane, że poza tablicą szkód brak, to nie zauważy.. chyba żę jest jasnowidzem A tablica

> to ma tyle okazji żeby "się uszkodzić" że kto by na to zwracał uwagę.

pierwsze co patrzyłem to czy przypadkiem "tylna" tablica nie jest pogięta wink.gif

ps. jak sprzedawałem to pogięty przód zawsze montowałem na tył grinser006.gif

hihi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.