Skocz do zawartości

Motoratownik w porannym szczycie. Ma facet jaja...


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

> Jednego z chłopaków jeżdżących takim uprzywilejowanym dwukółkowcem miałem przyjemność poznać na

> kursie u Tomka Kulika.

> Już samo moto jak stanie się obok robi ogromne wrażenie. Mają chłopaki jaja ze stali...

Czy on jechał na jakąś interwencję? Bo wydaje się, że przyjechał "na komendę". Czy sygnały i pośpiech uzasadnione?

PS: Przepraszam - dopiero zauważyłem, że to RCKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy on jechał na jakąś interwencję? Bo wydaje się, że przyjechał "na komendę". Czy sygnały i

> pośpiech uzasadnione?

> PS: Przepraszam - dopiero zauważyłem, że to RCKiK.

Quote:

Dojazd po zgłoszeniu od dysponenta, po materiały do transportu sanitarnego. Godzina zgłoszenia 8:50, więc kumulacja porannych korków w centrum Warszawy, co widać na zamieszczonym materiale. W takich sytuacjach, niezastąpioną drogą dotarcia na Saską Kępę, jest betonowa część torowiska tramwajowego, którą wszystkie służby chętnie wykorzystują, podczas korków w Warszawie.


w inny materiale opis

Quote:

Przejazd na cito z materiałem do badań laboratoryjnych. Godzina 9:30, czwartek ulica Puławska na trasie Piaseczno-Warszawa Ursynów. Klasyczna karetka prawdopodobnie przejechałaby ten sam dystans, w czasie ponad 2 krotnie dłuższym tj w okolicach 20 minut.

Pamiętajcie, że jazda na cito, to ratowanie czyjegoś życia i zdrowia - trzymajcie się blisko zewnętrznej krawędzi jezdni, a stojąc na środkowy


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takiego w ruchu miejskim. Leciał Wałem Miedzeszyńskim.

Wszystkie 4oo ładnie się rozjechały na boki (normalnie jak morze przed Mojżeszem, czy jakoś tak).

Delikatnie zwolnił przed Kadetów i zaraz dał w p...e.

Obserwowałem z pokładu auta i specjalnie przyglądałem się, czy gość ma na uwadze to, co dzieje się na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sam przejazd, jak i umiejeętności robią wrażenie.

Natomiast, spora część 4oo miała głęboko w poważaniu, że jedzie pojazd uprzywilejowany. Mieli miejsce, mieli gdzie zjechać, a i tak stali jak "słup soli"... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak zapytam (narażając się pewnie na atak), ale co w tym filmiku jest szczególnego?

Sam nie jeżdżę tak szybko między autami tylko dlatego, że boję się, że mi ktoś zajedzie drogę, a jestem mniej widoczny i słyszalny, bo nie jadę na sygnałach.

Poza tym nie widzę na tym filmiku żadnych szczególnych umiejętności. niewiem.gif

P.S. Tu widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest jeden z tych co by Ciebie na GS500 objechał. moge sie założyć, że Ty tak na kolano nie

> schodzisz

Czyli jednak istnieją yikes.gif, bo myślałem, że są jak yeti- wszyscy o nich mówią, ale jeszcze nikt nie widział... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja ich nie szukam na forach (internet wszystko przyjmie), wypatruję na drogach i jak nie było

> tak nie ma...

przejedz sie w piatek (tak kolo 18), w sobote kolo poludnia albo w niedziele kolo poludnia na helipad obok fabryki BASFA przed Komornikami/Sroda Slaska (tutaj) Widuje tam cwiczacych gymhane na roznych motocyklach - ostatnio widzialem dziewczyne na starym obudowanym GS500, niezle jej szlo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś widziałem gościa zamykającego oponę na tych parkingach przy dwupasmówce przed Środą Sl.

> Sam osobiście preferuję małe ronda na początku drogi na Mirosławice/Wałbrzych

ja preferuję papier ścierny, piwko i 15 minut w garażu grinser006.gif

na szlifierce przy okazji ochraniacze na kolanach i łokciach dla efektu można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na szlifierce przy okazji ochraniacze na kolanach i łokciach dla efektu można...

Pilnik lepszy jest albo papier ścierny gruboziarnisty old.gif

Od szlifierki takie łuki zostają i od razu widać, że amatorszczyzna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś widziałem gościa zamykającego oponę na tych parkingach przy dwupasmówce przed Środą Sl.

to wlasnie to miejsce, sporo ludzi tam sobie cwiczy bo nikt nie przegania - duzy rowny plac, zabudowania daleko smile.gif czasami sie radiowoz zaplacze, ale raczej chlopaki z ciekawosci zagladaja bo pogadaja chwile, popatrza i jada dalej, nawet papierow od motocykli nie sprawdzaja.

Jezdzilem kiedys troche po parkingu volvo na swojczycach, ale ochrona przegania, czasami tez wieczorem przy magnolii bo plac byl oswietlony, ale od kiedy jest przebudowa to nie bardzo jest jak wink.gif

> Sam osobiście preferuję małe ronda na początku drogi na Mirosławice/Wałbrzych

jesli dobrze kojarze miejsce to ... tam calkiem spory ruch jest jak na miejsce do cwiczenia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina niekonstruktywnej krytyki:

- jak ktoś leci na ścigu pomiędzy autami przez miasto to świr, jak ktoś leci "na prawie" to "ma jaja"

- gdyby jeździł nakedem, a nie spasionym turystykiem to nie musiałby się tak rozpychać sygnałami wink.gif

Ciekawy materiał, fajnie się ogląda smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odrobina niekonstruktywnej krytyki:

> - jak ktoś leci na ścigu pomiędzy autami przez miasto to świr, jak ktoś leci "na prawie" to "ma

> jaja"

> - gdyby jeździł nakedem, a nie spasionym turystykiem to nie musiałby się tak rozpychać sygnałami

> Ciekawy materiał, fajnie się ogląda

XT660 to spasiony turystyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> XT660 to spasiony turystyk?

Komentarz napisałem zanim dotarłem do postu mówiącego jaki to motocykl, ale z pobieżnej analizy wymiarów wynika, że i tak jest 10cm szerszy niż np. Hornet - a należy do tego doliczyć szerokość dość dużych gmoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komentarz napisałem zanim dotarłem do postu mówiącego jaki to motocykl, ale z pobieżnej analizy

> wymiarów wynika, że i tak jest 10cm szerszy niż np. Hornet - a należy do tego doliczyć

> szerokość dość dużych gmoli.

Tylko weź pod uwagę, że on nie lata sobie tak dla sportu - musi mieć gdzie schować te wątroby czy inne nerki. grinser006.gif

Plus sprzęt do I pomocy. ok.gif

Poza tym nie wiem czy by z taką łatwością latał nakedem po torach tramwajowych. icon_rolleyes.gif

Chyba jednak odpowiednie moto do takiej "zabawy". ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaznaczyłem: "niekonstruktywna krytyka".

> Tylko weź pod uwagę, że on nie lata sobie tak dla sportu - musi mieć gdzie schować te wątroby czy inne nerki.

Na miejscu pasażera zmieści się nera wink.gif

> Poza tym nie wiem czy by z taką łatwością latał nakedem po torach tramwajowych.

A dlaczego nie? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednego z chłopaków jeżdżących takim uprzywilejowanym dwukółkowcem miałem przyjemność poznać na

> kursie u Tomka Kulika.

> Już samo moto jak stanie się obok robi ogromne wrażenie. Mają chłopaki jaja ze stali...

150km/h po torowisku yikes.gif Swoją drogą odważnie przecina szyny niemal równolegle, ale pewnie nie raz już śmigał, więc wie na co może sobie pozwolić. Filmik super waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cały czas zastanawia obraz z tej kamerki, miejscami wygląda jakby ze 300 pocinał grinser006.gif a zerkając na licznik to jakiś kosmicznych prędkości tam nie ma - jak porównywałem z niektórymi swoimi nagraniami to pomimo tego że u mnie jest szybciej to wygląda zdecydowanie wolniej, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.