Skocz do zawartości

trzecia franca


bez

Rekomendowane odpowiedzi

witam po raz 3  ;]

 

ale po kolei: ;)

najpierw był stary ale poczciwy pug 106 1,4D :oki:

potem "kangó"  :facepalm:  ;)

a teraz pug 3008 1,6HDI więc witam się znowu.

sprzęt zrobił w ciągu miesiąca od zakupu prawie 6 kkm i musze przyznać, że daje radę  :oki:

Jest wygodny, obszerny,  odpycha  się tak sobie bo na forum ustalono, że nie jedzie  :phi:, mało pali i dla rodziny wydaje się optymalny. ;]

wersja wyposażenia style więc parę przydatnych gadżetów jest, jest też kilka zupełnie bez sensu ;l  ale były w "qpie" więc brałem jak dawali ;]

Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre debilne info z nawigacji, ale pewnie w innych jest "ta sama baba"  ;)  ;)  ;) Plastiki niektóre, szczególnie te niżej, nie powalają jakością... cóż... ale CCC ;)

 

Jakby jednak ktoś chciał kupić to polecam taki rydwan  :oki:

 

i fotka z pierwszej wycieczki  ;)

 

 

DSC02119.jpg

post-131343-0-80891600-1441030912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po raz 3 ;]

ale po kolei: ;)

najpierw był stary ale poczciwy pug 106 1,4D :oki:

potem "kangó" :facepalm:;)

a teraz pug 3008 1,6HDI więc witam się znowu.

sprzęt zrobił w ciągu miesiąca od zakupu prawie 6 kkm i musze przyznać, że daje radę :oki:

Jest wygodny, obszerny, dobrze się odpycha :phi:, mało pali i dla rodziny wydaje się optymalny. ;]

wersja wyposażenia style więc parę przydatnych gadżetów jest, jest też kilka zupełnie bez sensu ;l ale były w "qpie" więc brałem jak dawali ;]

Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre debilne info z nawigacji, ale pewnie w innych jest "ta sama baba" ;););) Plastiki niektóre, szczególnie te niżej, nie powalają jakością... cóż... ale CCC ;)

Jakby jednak ktoś chciał kupić to polecam taki rydwan :oki:

i fotka z pierwszej wycieczki ;)

DSC02119.jpg

Ta Baba jest tylko w RNEGach i nie zna polskiej gramatyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po raz 3  ;]

 

ale po kolei: ;)

najpierw był stary ale poczciwy pug 106 1,4D :oki:

potem "kangó"  :facepalm:  ;)

a teraz pug 3008 1,6HDI więc witam się znowu.

sprzęt zrobił w ciągu miesiąca od zakupu prawie 6 kkm i musze przyznać, że daje radę  :oki:

Jest wygodny, obszerny, dobrze się odpycha  :phi:, mało pali i dla rodziny wydaje się optymalny. ;]

wersja wyposażenia style więc parę przydatnych gadżetów jest, jest też kilka zupełnie bez sensu ;l  ale były w "qpie" więc brałem jak dawali ;]

Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre debilne info z nawigacji, ale pewnie w innych jest "ta sama baba"  ;)  ;)  ;) Plastiki niektóre, szczególnie te niżej, nie powalają jakością... cóż... ale CCC ;)

 

Jakby jednak ktoś chciał kupić to polecam taki rydwan  :oki:

 

i fotka z pierwszej wycieczki  ;)

 

 

 

Podoba mi sie ten Pug :ok:

Chyba jedyne auto z gamy PSA, ktore obecnie rozwazam na kolejne auto. 

Daje rade jezdzic z predkosciami autostradowymi z tym silnikiem, czy zaczyna sie juz meczyc?

No i najwazniejsze, ile % z cennika udalo sie wytargowac? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał być S-max :D

gratki i bezawaryjności...

ile KM ma ten silnik?

84kW 115km.

 

Smax używany miał być ale w założonym stanie kosztowałby tyle co nowy pug to po co?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Baba jest tylko w RNEGach i nie zna polskiej gramatyki :)

moja baba zna gramatykę ale głupoty gada. zamiast powiedzieć np: "trzymaj sie lewej strony" (np. na autostradzie co najczęściej znaczy jedź prosto) mówi skręć w lewo  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten Pug :ok:

Chyba jedyne auto z gamy PSA, ktore obecnie rozwazam na kolejne auto. 

Daje rade jezdzic z predkosciami autostradowymi z tym silnikiem, czy zaczyna sie juz meczyc?

No i najwazniejsze, ile % z cennika udalo sie wytargowac? ;]

na A V przelotowa 130 -150 zależy w jakim kraju ;) . Bezproblemowo. Dynamiczny IV bieg.  :oki: na V przyspiesza ciągle przyzwoicie. VI to typowy nadbieg, trochę bez życia. 3 osoby + płeny bagażnik. kufer jest wielki więc do pełna  :hehe: nic się nie męczy. spalanie 5,6l/100.

 

o cenie to nic ci nie powiem bo:  już miałem zrezygnować - patrzyłem na 2,0HDI ale cena ok 100 kpln :facepalm: .  ale nagle na alle pojawiły się 1,6HDI style (bardzo porządnie wyposażone) za 80 parę tysi 8] . Przejechałem się partnerem z tym silnikiem bo 3008 nie mieli, zrobiłem mały przetarg między najtańszym dilerem w PL a moim dilerem, wybrałem sobie kolor, dodatki i takie tam i wyszło trochę więcej ale nie dużo więcej. zależało mi na grip contol bo sprzęt pojeździ trochę poza asfaltem. i już  ;]

 

EDIT. tez sprawdziłem na alle i takich cen już nie ma :yay: - conajmniej 6 klocków wiecej

 

 

dodam jeszcze, że francowaty kredyt był jednym z najlepszych na rynku, tylko skoda była równie dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny samochód  :)

Felgi to 16 a jeśli tak to jaki rozmiar opony?

 

BTW Z tym dobrze się odpycha to jednak przesadzasz  ;l  ;l  ;l  ;l

opon nie pamiętam  8]

ale nie przesadzaj. to nie jest w końcu sportowy sprzęt  :phi:  tylko rodzinny podniesiony vanik  ;)  co zresztą czuć na zakrętach  :bzik: moim zdaniem różnicy mocy w porównaniu do 2,0HDI nie jest warta 20 kpln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja baba zna gramatykę ale głupoty gada. zamiast powiedzieć np: "trzymaj sie lewej strony" (np. na autostradzie co najczęściej znaczy jedź prosto) mówi skręć w lewo :facepalm:

Taaaa, "za sto pięćdziesiąt metry skręć w prawo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opon nie pamiętam 8]

ale nie przesadzaj. to nie jest w końcu sportowy sprzęt :phi: tylko rodzinny podniesiony vanik ;) co zresztą czuć na zakrętach :bzik: moim zdaniem różnicy mocy w porównaniu do 2,0HDI nie jest warta 20 kpln

Ha ha....

1.6 HDi 115 KM to dobrze odpycha C3 :) o masie 1171 kg, a nie kloca o ~1600 kg. Mam C4GP z 2.0 HDi 138 KM i uwierz nie odpycha wystarczająco a masa własna to 1650 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha....

1.6 HDi 115 KM to dobrze odpycha C3 :) o masie 1171 kg, a nie kloca o ~1600 kg. Mam C4GP z 2.0 HDi 138 KM i uwierz nie odpycha wystarczająco a masa własna to 1650 kg.

270Nm wystarcza do logicznego poruszania się. Przecież na tor tym nie pojadę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nagle na alle pojawiły się 1,6HDI style (bardzo porządnie wyposażone) za 80 parę tys

Swojego tez za tyle wyrwałem, ostatnia sztukę z wyprzedazy rocznika kupiona koniec czerwca 2013. Pożniej juz takiej ceny nie znalazłem :)

Co do opon to masz 215/55/16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha....

1.6 HDi 115 KM to dobrze odpycha C3 :) o masie 1171 kg, a nie kloca o ~1600 kg. Mam C4GP z 2.0 HDi 138 KM i uwierz nie odpycha wystarczająco a masa własna to 1650 kg.

Co ja mam powiedzieć jak kloca który masę własną ma 1900kg i 130KM. Na szczescie po urlopie jade na kuracje wzmacniajaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

270Nm wystarcza do logicznego poruszania się. Przecież na tor tym nie pojadę 

Przecież obaj piszemy o autach rodzinnych..... a nie o torowych!

Ja nie lubię "modlić się przed każdym wyprzedzaniem" o to żebym zdążył.

W aucie o takiej masie jest wskazane minimum 150 KM i co najmniej 350-370 Nm, wówczas jest to bezpieczne auto i nadal nie na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obaj piszemy o autach rodzinnych..... a nie o torowych!

Ja nie lubię "modlić się przed każdym wyprzedzaniem" o to żebym zdążył.

W aucie o takiej masie jest wskazane minimum 150 KM i co najmniej 350-370 Nm, wówczas jest to bezpieczne auto i nadal nie na tor :)

 

Prawda jest taka, ze nawet w PL wyprzedza sie juz duzo rzadziej niz jeszcze kilka lat temu.

Raz, ze mamy co raz wiecej drog typu A i S, a dwa ze natezenie ruchu jest tak duze, ze nie ma to wiekszego sensu.

Sam widze, po sobie, ze ostatnimi czasy to wyprzedzam juz glownie dla zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze nawet w PL wyprzedza sie juz duzo rzadziej niz jeszcze kilka lat temu.

Raz, ze mamy co raz wiecej drog typu A i S, a dwa ze natezenie ruchu jest tak duze, ze nie ma to wiekszego sensu.

Sam widze, po sobie, ze ostatnimi czasy to wyprzedzam juz glownie dla zabawy ;)

Pojedź z Warszawy na Pomorze zachodnie :) Mielno, Rewal ....

Od Torunia droga jak z lat '70. Jak trafisz na 2-3 TIRy to co ? Jedziesz za nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze nawet w PL wyprzedza sie juz duzo rzadziej niz jeszcze kilka lat temu.

Raz, ze mamy co raz wiecej drog typu A i S, a dwa ze natezenie ruchu jest tak duze, ze nie ma to wiekszego sensu.

Sam widze, po sobie, ze ostatnimi czasy to wyprzedzam juz glownie dla zabawy ;)[/

Ale na autostradzie trzeba niekiedy wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obaj piszemy o autach rodzinnych..... a nie o torowych!

Ja nie lubię "modlić się przed każdym wyprzedzaniem" o to żebym zdążył.

W aucie o takiej masie jest wskazane minimum 150 KM i co najmniej 350-370 Nm, wówczas jest to bezpieczne auto i nadal nie na tor :)

ja tam nie musiałem się modlić. redukcja do 5 albo 4 i poszedł. ale dobra. ustalmy, że nie jedzie i cześć  :hehe:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze nawet w PL wyprzedza sie juz duzo rzadziej niz jeszcze kilka lat temu.

Raz, ze mamy co raz wiecej drog typu A i S, a dwa ze natezenie ruchu jest tak duze, ze nie ma to wiekszego sensu.

Sam widze, po sobie, ze ostatnimi czasy to wyprzedzam juz glownie dla zabawy ;)

ja tam nie wiem... jechałem przez Niemcy na południe i to raczej ja wyprzedzałem niż mnie wyprzedzano. Wg mnie jest optymalny do celów dla jakich go kupiłem. Ale każden jeden może sobie kupić 2,0 150km i też będzie zadowolony i lżejszy od 2 dyszki  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem... jechałem przez Niemcy na południe i to raczej ja wyprzedzałem niż mnie wyprzedzano. Wg mnie jest optymalny do celów dla jakich go kupiłem. Ale każden jeden może sobie kupić 2,0 150km i też będzie zadowolony i lżejszy od 2 dyszki  ;)

nie ważne, zaraz Ci wmówią, że zły kupiłeś :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hehe:

dobry kupiłem bo mi się podoba :oki:  ;]  - im nie musi ;)  Jak przyjadą go ode mnie kiedyś odkupić to wtedy będzie czas na marudzenie  :phi:

A powiedz jeszcze jak fotele ;]

O ile dobrze pamietam szukales auto pod katem problemow z kregoslupem...

Daja rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jeszcze jak fotele ;]

O ile dobrze pamietam szukales auto pod katem problemow z kregoslupem...

Daja rade?

w zasadzie to kupiłem fotel kierowcy + ta reszta :hehe: . Jestem bardzo zadowolony. Jest wysoko. pomimo, że mam wysoko podniesiony fotel i szklany dach zabierający jednak miejsce to i tak mam luz pomiędzy podsufitką a grzywą  :hehe:

 

poważnie - jestem bardzo zadowolony. Oby trwałość nadążała za praktycznością i wygodą w tym wynalazku  :oki:

Szkoda tylko, że nie jedzie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć jak kloca który masę własną ma 1900kg i 130KM. Na szczescie po urlopie jade na kuracje wzmacniajaca.

 

Daj proszę znać po, jak wrażenia, koszty.

Wiesz coś o trwałości po? Zwłaszcza że mój przebieg zbliża się do 300kkm?

Czy to pod tym kątem wzmacniałeś sprzęgło? Standardowe nie wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę znać po, jak wrażenia, koszty.

Wiesz coś o trwałości po? Zwłaszcza że mój przebieg zbliża się do 300kkm?

Czy to pod tym kątem wzmacniałeś sprzęgło? Standardowe nie wystarczy?

Krzychu, widzę Ty tak jak ja :) trzeci rok się zastanawiasz nad tych chipem :)

Wniosek ? BEZ też dobrze daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, widzę Ty tak jak ja :) trzeci rok się zastanawiasz nad tych chipem :)

Wniosek ? BEZ też dobrze daje radę :)

Eee, bo ja jak panienka - chciałbym, ale się boję. Największą przeszkodą jest właśnie to, że jakoś nie odczuwam specjalnie że to "tylko" 136KM. Jeździ się naprawdę fajnie i wyprzedzanie tirów pod górkę nie stanowi najmniejszego kłopotu. Gdyby była większa bieda - to byłaby większa motywacja do chipa, a tak to trochę fanaberia, która może jeszcze zaszkodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to kupiłem fotel kierowcy + ta reszta :hehe: . Jestem bardzo zadowolony. Jest wysoko. pomimo, że mam wysoko podniesiony fotel i szklany dach zabierający jednak miejsce to i tak mam luz pomiędzy podsufitką a grzywą :hehe:

poważnie - jestem bardzo zadowolony. Oby trwałość nadążała za praktycznością i wygodą w tym wynalazku :oki:

Szkoda tylko, że nie jedzie ;)

Każdy się cieszy 2x: jak kupi i jak sprzeda :)

Ja z zasady nie kupuję nowych aut w salonie :) i jest mi z tym dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, bo ja jak panienka - chciałbym, ale się boję. Największą przeszkodą jest właśnie to, że jakoś nie odczuwam specjalnie że to "tylko" 136KM. Jeździ się naprawdę fajnie i wyprzedzanie tirów pod górkę nie stanowi najmniejszego kłopotu. Gdyby była większa bieda - to byłaby większa motywacja do chipa, a tak to trochę fanaberia, która może jeszcze zaszkodzić :)

Bo jak każde HDi ma zapewne więcej niż podała fabryka i KM i Nm :)

W przeciwieństwie do dCi, w którym z zasady jest zawsze mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jakis stary cennik, bo w nowym 1,6 style vs 2.0 style to 5kkz.

ja kupowałem 1,5 miesiąca temu i dostępne były style 1,6. realnie były do wzięcia na już. 2,0 style nie było. Dzisiaj już ceny są wyższe niż wtedy - to się nazywa sytuacja dynamiczna  :hehe:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się cieszy 2x: jak kupi i jak sprzeda :)

Ja z zasady nie kupuję nowych aut w salonie :) i jest mi z tym dobrze :)

tez bym chętnie kupił coś używanego i już miałem kupować demówkę 2,0 ale pojawiły się te style 1,6 i poszło.

Gdyby nie problem ze znalezieniem w PL czegoś w godnym stanie to bym po nowy nie poszedł. Ale jeszcze nie teraz; nie w tym kraju  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chętnie kupił coś używanego i już miałem kupować demówkę 2,0 ale pojawiły się te style 1,6 i poszło.

Gdyby nie problem ze znalezieniem w PL czegoś w godnym stanie to bym po nowy nie poszedł. Ale jeszcze nie teraz; nie w tym kraju :facepalm:

.

W PL są tylko "igiełki po dziadku co do kościoła jeździł" :)

Dlatego auto kupuje się na zachodzie :) ewentualnie na dalekim południu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

W PL są tylko "igiełki po dziadku co do kościoła jeździł" :)

Dlatego auto kupuje się na zachodzie :) ewentualnie na dalekim południu :)

 

Wszystko fajnie, ale do tego potrzebny jest czas...

Jak sobie pomysle, ze mialbym zmarnowac kilka dni urlopu na cala operacje + jeszcze pozniejsze wycieczki po roznych urzedach, zeby to ogarnac to zwyczajnie sie odechciewa :P

Wole urlop spedzac inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale do tego potrzebny jest czas...

Jak sobie pomysle, ze mialbym zmarnowac kilka dni urlopu na cala operacje + jeszcze pozniejsze wycieczki po roznych urzedach, zeby to ogarnac to zwyczajnie sie odechciewa :P

Wole urlop spedzac inaczej ;)

dokładnie tak. Chyba, że mamy możliwość kupienia znajomego auta  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale do tego potrzebny jest czas...

Jak sobie pomysle, ze mialbym zmarnowac kilka dni urlopu na cala operacje + jeszcze pozniejsze wycieczki po roznych urzedach, zeby to ogarnac to zwyczajnie sie odechciewa :P

Wole urlop spedzac inaczej ;)

Kto bogatemu zabroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć w temacie kilku 1,6 hdi mocy w KM to zwykle bywa dokładnie tyle ile ma być góra kilka KM więcej z Nm jest podobnie. 

 

 

Bo jak każde HDi ma zapewne więcej niż podała fabryka i KM i Nm :)
W przeciwieństwie do dCi, w którym z zasady jest zawsze mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz czyli jednak 17 robią robotę bo w zakrętach jest naprawdę fajnie  :jem:  tylko na prostej szmocy mało  :phi:

opon nie pamiętam  8]

ale nie przesadzaj. to nie jest w końcu sportowy sprzęt  :phi:  tylko rodzinny podniesiony vanik  ;)  co zresztą czuć na zakrętach  :bzik: moim zdaniem różnicy mocy w porównaniu do 2,0HDI nie jest warta 20 kpln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym autem z tym silnikiem wyprzedzanie w 3 osoby i z kompletem bagażu na DK nie należy do przyjemnych. Zresztą bez obciążenia szaleństwa nie ma a nie ukrywajmy nie wszędzie mamy A i S. 

Prawda jest taka, ze nawet w PL wyprzedza sie juz duzo rzadziej niz jeszcze kilka lat temu.

Raz, ze mamy co raz wiecej drog typu A i S, a dwa ze natezenie ruchu jest tak duze, ze nie ma to wiekszego sensu.

Sam widze, po sobie, ze ostatnimi czasy to wyprzedzam juz glownie dla zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chętnie kupił coś używanego i już miałem kupować demówkę 2,0 ale pojawiły się te style 1,6 i poszło.

Gdyby nie problem ze znalezieniem w PL czegoś w godnym stanie to bym po nowy nie poszedł. Ale jeszcze nie teraz; nie w tym kraju  :facepalm:

Mam tak samo, dlatego rozwalam kase na nowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć w temacie kilku 1,6 hdi mocy w KM to zwykle bywa dokładnie tyle ile ma być góra kilka KM więcej z Nm jest podobnie.

C3 1.6 HDi 109 KM - na hamowni wyszło 115KM i 264 Nm.

W dCi na hamowni nigdy nie osiąga nominalu i to o sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę znać po, jak wrażenia, koszty.

Wiesz coś o trwałości po? Zwłaszcza że mój przebieg zbliża się do 300kkm?

Czy to pod tym kątem wzmacniałeś sprzęgło? Standardowe nie wystarczy?

Robic będę u kacikowicza zibi_ut a że z zibim znamy sie kilka ladnych lat wiec moge mu zaufać zreszta jako jedyny podjął się zrobienia Bravo gdzie inni wielcy specjaliści "szkoda mówić" ja mam obecnie okolice 280000km i mam zamiar wycisnąć ile się da. Jesli chodzi o sprzęgło to nie chce miec niespodzianki po jakimś czasie. Po zabiegu dam znac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robic będę u kacikowicza zibi_ut a że z zibim znamy sie kilka ladnych lat wiec moge mu zaufać zreszta jako jedyny podjął się zrobienia Bravo gdzie inni wielcy specjaliści "szkoda mówić" ja mam obecnie okolice 280000km i mam zamiar wycisnąć ile się da. Jesli chodzi o sprzęgło to nie chce miec niespodzianki po jakimś czasie. Po zabiegu dam znac co i jak

Też myślałem o chipie u Zibiego właśnie w C8, a C3 było na jego hamowni mierzone, jednak po takiej serii (115/264) odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym, że nie da się kupić w PL używanego auta w dobrym stanie ;)

Sprowadzonego ? W bogatej wersji ?

C8 szukałem w tej konkretnej wersji prawie 3 lata, a to co oferował PL rynek zmusiło mnie do kupna 4 latka z Belgii, ale było warto, prawda s_krzychu

Zresztą w przypadku C3 i C4GP było podobnie.

Mały z Włoch, większy z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.