Skocz do zawartości

Chrysler Sebring cabrio, opinie


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Będę niedługo kupował drugie auto, wstępnie ma to być druga Laguna 2 bo dotychczasową tak dobrze mi się jeździ i ciągle mi się podoba, że mógłbym mieć dwie :) Ale czasami jest chęć spróbowania czegoś innego, bardziej nietuzinkowego. I tak sobie oglądam auta do 15 kPLN (z LPG) i spodobał mi się Chrysler Sebring cabrio, o taki: http://otomoto.pl/oferta/chrysler-sebring-chrysler-sebring-2-4-cabrio-instalacja-gaz-klima-zamiana-ID6yaj7t.html

Co o tym aucie możecie powiedzieć? Auto jeżeli będzie w użyciu to wozić będzie jednego ludzia, czasami dwójkę dzieci z tyłu w fotelikach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma chyba 175 KM, więc moc w zupełności na moje potrzeby. :) Podobać się podoba, duży, kabriolecik, wnętrze trochę trąci myszą, ale do zniesienia :) Auto będzie góra trzy razy w tygodniu jeździć po 40 km, więc total fun :) A szukam opinii o silnikach i automacie, to mnie głównie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o prowadzenie to jest to jezdzaca kupa. Czesci i mechanike da sie ogarnac tym bym sie nie przejmowal. Jako drugie auto czemu nie daje spora frajde przy jezdzie bez dachu jako codzienny dupowoz :hmm: Ale z drugiej strony co za taka kase kupic leszego? Laguna nie bedzie lepsza, panda z lpg tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chrysler Sebring cabrio, o taki: http://otomoto.pl/oferta/chrysler-sebring-chrysler-sebring-2-4-cabrio-instalacja-gaz-klima-zamiana-ID6yaj7t.html

Co o tym aucie możecie powiedzieć? Auto jeżeli będzie w użyciu to wozić będzie jednego ludzia, czasami dwójkę dzieci z tyłu w fotelikach. 

 

Jakoś nie mogę dopatrzeć się info o bezwypadkowości auta  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o prowadzenie to jest to jezdzaca kupa. Czesci i mechanike da sie ogarnac tym bym sie nie przejmowal. Jako drugie auto czemu nie daje spora frajde przy jezdzie bez dachu jako codzienny dupowoz :hmm: Ale z drugiej strony co za taka kase kupic leszego? Laguna nie bedzie lepsza, panda z lpg tez nie.

 

Lagunę mama i to jet super auto, dlatego rodził się pomysł, że na drugie też kupić Lagunę :) Ale z drugiej strony zawsze można zaszaleć i kupić krążownik :) Pandę z LPG aktualnie mam jako drugie auto (od czerwca, spadek po Ojcu). Co prawda bida wersja bo tylko szyby elektryczne, ale tym się nie da jeździć, żadnej przyjemności, jak mam tym jechać lub żona to szukamy wszelkich sposobów żeby nie jechać. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał takiego tylko nie cabrio. 

Jeżdził tym ze 3 lata. 

Poza wymianą oleju w skrzyni nie robił nic. 

Silnik 170 koni i dawał rade. Zagazował go i był zadowolony. 

Sprzedał bo musiał kupic kombi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę niedługo kupował drugie auto, wstępnie ma to być druga Laguna 2 bo dotychczasową tak dobrze mi się jeździ i ciągle mi się podoba, że mógłbym mieć dwie :) Ale czasami jest chęć spróbowania czegoś innego, bardziej nietuzinkowego. I tak sobie oglądam auta do 15 kPLN (z LPG) i spodobał mi się Chrysler Sebring cabrio, o taki: http://otomoto.pl/oferta/chrysler-sebring-chrysler-sebring-2-4-cabrio-instalacja-gaz-klima-zamiana-ID6yaj7t.html

Co o tym aucie możecie powiedzieć? Auto jeżeli będzie w użyciu to wozić będzie jednego ludzia, czasami dwójkę dzieci z tyłu w fotelikach. 

 

Myślałem na takim ale trochę starszym (2001). Dowiadywałem się na temat auta bo znajomy je miał. Podobno części tanie jak do popularnych marek, mega wygoda fazne wyposażenie, Z tego co opowiadał to przez 4 lata nic nadzwyczajnego się z nim nie działo. Jedyne na co narzekał to na to że to kolumbryna i ciężko gdziekolwiek w mieście zaparkować, i słabe przyspieszenie. I spory problem jak pęknie szklana (były tez plastiki) szyba w dachu ;) bo wklejenie 1200zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring może i tak, ale wybierz egzemplarz ze skórzaną tapicerką. Cabrio bez skóry nie ma sensu - nie zapanujesz nad kurzem, którym wypełnią się szmaciane fotele. Ja w sezonie skórę w cabrio czyszczę raz na tydzień, jak  sporo się jeździ bez dachu. a co powiedzieć o welurowej tapicerce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 8 lat rocznik 2003 z tym że z silnikiem 2.7 . Co do awaryjności to życzę każdemu żeby miał tak awaryjne auto :) Wnętrze faktycznie nie jest wzorem jakości ale to tylko tanie auto... Ktoś pisał że nadwozie jest mało sztywne a jak się zachowują inne kabriolety przy takiej długości nadwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 8 lat rocznik 2003 z tym że z silnikiem 2.7 . Co do awaryjności to życzę każdemu żeby miał tak awaryjne auto :) Wnętrze faktycznie nie jest wzorem jakości ale to tylko tanie auto... Ktoś pisał że nadwozie jest mało sztywne a jak się zachowują inne kabriolety przy takiej długości nadwozia?

 

Ponieważ Poznań zakorkowany jak Wrocław to napisz ile takie auto spala. Mnie co prawda interesuje LPG, ale spalanie benzyny będzie jakąś informacją dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podobnych pieniądzach aprawikwm sobie 307 cc na full wypasie. Kabrio dobre jest.

Pozdrawiam Dawid

 

307 cc za mały jest. Obiecałem sobie, że poniżej D klasy nie zejdę bo najpierw się kupi a potem stęka, że ciasno jak całą rodzina się załaduje. Pomijam kwestię wyglądu, ale tył auta w 307 cc poza moim gustem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.