Skocz do zawartości

Wybór nastepcy A4 (długie)


Ralph78

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku nowego - potrafię zrozumieć.

Ale przy kupowaniu używki ?Tak, czy tak kupuję stare auto - więc jak mogę mieć trochę fajnego wyposażenia za darmo, to czemu nie ?

 

Wiesz dobrze, że statystycznie rzecz biorąc to racjonalne przesłanki są w samym ogonie powodów dla których ludzie decydują się na konkretny samochód/model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego podważyłeś wszelkie teorie AK jak to na zachodzie kupują praktycznie bez jarania się znaczkiem ;]

Jak Cię stać to kup sobie Volvo. Taka rada od serca :)

 

Gdybym ja miał wybierać między Volvo a Focusem to bez wahania Volvo. Gdyby w grę wchodziło Mondeo to jednak Mondeo. A w kraju bez śniegu to bym się szarpnął na takie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego podważyłeś wszelkie teorie AK jak to na zachodzie kupują praktycznie bez jarania się znaczkiem ;]

Jak Cię stać to kup sobie Volvo. Taka rada od serca :)

Bo tak jest, tutaj kupuję się coś co jest popularne i ma silnik diesla Volvo jest średnio aktywne na tutejszym rynku, sprzedać jest o tyle łatwo, że ma niski tax. A najwięcej tutaj na drogach znajdziesz forda. Jak widzisz audi lub BMW, zwłaszcza paroletnie to bądź pewien, że jedzie Polak

Shamu by TT

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe

Shamu by TT

 

Ale to Ci zawęża wybór. Teraz w zależności od tego czy chcesz żeby wiedzieli że jesteś Polakiem to powinieneś albo kupić to BMW albo trzymać się od niego z daleka.  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie serwis. Kolega wlad wyjasni bliżej.

problem z Volvo jest taki[pisze to na przykladzie kolegi z pracy ktory ma V50 od kilku lat] ze kazda pierdola wymagajaca zaprogramowania jest niesamowicie droga przez to ze :

1.musi byc oryginalny komp i soft[malo kto ma czyli drogo]

2.w wielu przypadakch trzeba laczyc sie z centrala Volvo aby kupic soft potrzebny do zaprogramowania danej czesci/urzadzenia.

druga sprawa to postrzeganie klienta.

w moim warsztacie gdzie robie przeglady dotychczas za coroczny przeglad wolali 99 funtow.za volvo juz krzykneli 149-mimo ze w volvo benzynowym odpada filtr paliwa :hehe:

ja teraz wiem ze nie stac mnie na volvo i na pewno juz tej marki miec nie bede.

co do V50-auto pelne sprzecznosci.u mnie przez denny silnik forda wywoluje irytacje-wole 100 razy jechac splashem ,bo przynajmniej mam usmiech na twarzy :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z Volvo jest taki[pisze to na przykladzie kolegi z pracy ktory ma V50 od kilku lat] ze kazda pierdola wymagajaca zaprogramowania jest niesamowicie droga przez to ze :

1.musi byc oryginalny komp i soft[malo kto ma czyli drogo]

2.w wielu przypadakch trzeba laczyc sie z centrala Volvo aby kupic soft potrzebny do zaprogramowania danej czesci/urzadzenia.

druga sprawa to postrzeganie klienta.

w moim warsztacie gdzie robie przeglady dotychczas za coroczny przeglad wolali 99 funtow.za volvo juz krzykneli 149-mimo ze w volvo benzynowym odpada filtr paliwa :hehe:

ja teraz wiem ze nie stac mnie na volvo i na pewno juz tej marki miec nie bede.

co do V50-auto pelne sprzecznosci.u mnie przez denny silnik forda wywoluje irytacje-wole 100 razy jechac splashem ,bo przynajmniej mam usmiech na twarzy :oki:

 

 

Ad.1 Musze sie dowiedziec czy moj mechanik ma Vide.

Ad.2 Pytanie do mojego mechanika o to samo.

Ad.3 O to juz pytalem mojego mechanika - skasuja mnie za Volvo tyle samo co za Audi czyli roznicy nie ma.

 

Jaki masz silnik ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej czwórki wziąłbym takiego Forda... Fajnie jeździ, jest duży w środku i do tego płynny w odsprzedaży.

 

Juz nie lubisz mojego posta ? Chyba ci sie zle kliknelo  ;)

 

A tak na serio to najbardziej rozsadny wybor i ku niemu tez sie najbardziej sklaniam. Duzy, silnik zbiera dobre opinie, nie ma DPF, za pieniadze ktore chce wydac moge wyrwac dosc bogata wersje z mlodego rocznika i malym przebiegiem. I tak jak mowisz latwy w odsprzedazy. Jedyne czego mu brakuje to jakosci Audi, ale coz...Moze za kilka lat funt stanieje i bede sobie mogl pozwolic na ekstrawagancje  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie lubisz mojego posta ? Chyba ci sie zle kliknelo  ;)

Polubiłem nie ten :)

 

A tak na serio to najbardziej rozsadny wybor i ku niemu tez sie najbardziej sklaniam. Duzy, silnik zbiera dobre opinie, nie ma DPF, za pieniadze ktore chce wydac moge wyrwac dosc bogata wersje z mlodego rocznika i malym przebiegiem. I tak jak mowisz latwy w odsprzedazy. Jedyne czego mu brakuje to jakosci Audi, ale coz...Moze za kilka lat funt stanieje i bede sobie mogl pozwolic na ekstrawagancje  :oki:

Nie wiem, jakie robisz przebiegi - ale pomyśl jeszcze nad Leafem... Nowym...

Bo może warto, a na trasę dwa razy w roku weźmiesz z wypożyczalni. Ale pewnie będzie za mały :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polubiłem nie ten :)

Nie wiem, jakie robisz przebiegi - ale pomyśl jeszcze nad Leafem... Nowym...

Bo może warto, a na trasę dwa razy w roku weźmiesz z wypożyczalni. Ale pewnie będzie za mały :]

Dopiero teraz wziąłem telefon go ręki, rzeczywiście

Leaf brzydactwo i za mały. Do tego także jeżdżę dużo częściej niż dwa razy do roku w trasę powyżej 200km

Shamu by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i byl, pytanie ile sztuk tego w ogole sprzedali...

Spektakularnego sukcesu to Exeo raczej nie odnioslo.

dokladnie.

ja odnosilem sie tylko do slow kol. norasa-"Bo nie ma odpowiedniego znaczka. To (w PL) podstawowy problem." sugerujacego miedzy wierszami ze tylko polski motloch nie potrafi docenic tego auta.jak widac nie tylko w Polsce sie na nim nie poznali :hehe:

a mial wszystko co trzeba-nowoczesniejszy silnik i nizsza cene od oryginalu.a jednak to B7 jest zatrzesienie na drogach a nie tego idealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.

ja odnosilem sie tylko do slow kol. norasa-"Bo nie ma odpowiedniego znaczka. To (w PL) podstawowy problem." sugerujacego miedzy wierszami ze tylko polski motloch nie potrafi docenic tego auta.jak widac nie tylko w Polsce sie na nim nie poznali :hehe:

a mial wszystko co trzeba-nowoczesniejszy silnik i nizsza cene od oryginalu.a jednak to B7 jest zatrzesienie na drogach a nie tego idealu.

 

Ale juz jako uzywka, to zgadzam sie. ze to bardzo fajna opcja zwlaszcza w wersji noPB:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.