Skocz do zawartości

Świąteczny wypad w teren 25/12/2015


Bravus

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach tradycji, jaką zapoczątkowaliśmy z Matim w zeszłym roku, wydumaliśmy następujące

W pierwszy dzień Świąt ruszamy przewietrzyć żelazo, wyprostować swoje cztery litery, oraz pogadać na spokojnie przy ognisku.
Szczegóły lokalizacyjne i logistyczne do ustalenia.

Ktoś z AK chciałby do mnie i kolegi @@mati1.6dohc dołączyć ?
 

@@dellti ?

@@ryjek ?
 

@@_sky_ ?

@@Keengoo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym "mikołajowaniu" rzep idzie na kołki :( Po drodze klocki "wyszli" i coś w zawieszeniu "stuka" :(

Przed następnym wygłupianiem się w offie muszę zrobić jedno i drugie. Nie wyrobię się ze wszystkim.

Klocki (i pewnie tarcze) muszę ogarnąć natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach tradycji, jaką zapoczątkowaliśmy z Matim w zeszłym roku, wydumaliśmy następujące

W pierwszy dzień Świąt ruszamy przewietrzyć żelazo, wyprostować swoje cztery litery, oraz pogadać na spokojnie przy ognisku.

Szczegóły lokalizacyjne i logistyczne do ustalenia.

Ktoś z AK chciałby do mnie i kolegi @@mati1.6dohc dołączyć ?

 

@@dellti ?

@@ryjek ?

 

@@_sky_ ?

@@Keengoo ?

 

Seria na AT da radę czy raczej planujecie gnój po klamki?

No i pytanie o godzinę bo ja do 18 w hucie uziemiony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaleń sztywnych jeszcze nie ma żadnych, więc jest to kwestia dogadania się. Można zrobić spot z ogniskiem bez upalania żelaza,( lub z lajtową pojeżdżawką ) ewentualnie spotkać się na samo ognisko w określonym miejscu, po uprzednim upalaniu żelaza przez bardziej pomotanych.
U mnie niestety pojawił się problem w postaci totalnego padu rozrusznika ( psikus, nawet pół roku nie wytrzymał ), oraz konieczności demontażu miski w celu wyczyszczenia smoka na pompie.
Jestem dobrej myśli, do Wigilii się wyrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajnie było by się spotkać, tylko przez Święta jestem rozbity, bo mam do ogarnięcia 2 rodziny i 2 miejscowości - śmiesznie, bo to Piaseczno i Żyrardów, a Kuklówka ponoć gdzieś pomiędzy ;) nie wiem, nie byłem....to raz, a dwa, póki co jeżdżę z małżonką i 6-letnim Juniorem i wolałbym nie rozpierdzielić, ani nie utopić, i tak już nadszarpniętej zębem czasu Viertary ;) poza tym mam seryjny zawias i baaaardzo słabe gumy na przodzie, a na tyle nowe AT - po małym błocie pojadę, a że jestem boidupa, to wolałbym jakąś przebieżkę tak na początek :P ale znowu nie chciałbym psuć Wam zabawy swoim laictwem :D  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajnie było by się spotkać, tylko przez Święta jestem rozbity, bo mam do ogarnięcia 2 rodziny i 2 miejscowości - śmiesznie, bo to Piaseczno i Żyrardów, a Kuklówka ponoć gdzieś pomiędzy ;) nie wiem, nie byłem....to raz, a dwa, póki co jeżdżę z małżonką i 6-letnim Juniorem i wolałbym nie rozpierdzielić, ani nie utopić, i tak już nadszarpniętej zębem czasu Viertary ;) poza tym mam seryjny zawias i baaaardzo słabe gumy na przodzie, a na tyle nowe AT - po małym błocie pojadę, a że jestem boidupa, to wolałbym jakąś przebieżkę tak na początek :P ale znowu nie chciałbym psuć Wam zabawy swoim laictwem :D  .

 

nie przejmuj się, nie jesteśmy zawodowcami.

A o stopniu zaangażowania w duch rywalizacji niech świadczy wyposażenie mojej "rajdówki" : patyczki do kiełbasek są ZAWSZE na pokładzie :oki:

 

Jak dasz radę to wbijaj.

Taka wycieczka raczej nie dla dzieciaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o stopniu zaangażowania w duch rywalizacji niech świadczy wyposażenie mojej "rajdówki" : patyczki do kiełbasek są ZAWSZE na pokładzie :oki:

 

Jak dasz radę to wbijaj.

Taka wycieczka raczej nie dla dzieciaczka.

Ja wożę 6 sztuk kijków do ogniska, u mnie również na stałe zagościły w bagażniku :)

Uprzedzam, że jadę z myślą o rekreacyjnym turystyku, po klamki w błoto nie mam zamiaru się pchać, bo wieczorem jadę na gościnę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dasz radę to wbijaj.

Taka wycieczka raczej nie dla dzieciaczka.

właśnie chodzi o to, że nie ma innej opcji, bo Viertarą lecimy do teściów w wigilię, a nazajutrz po będziemy wracać kompletną rodziną :) więc muszę być pewny wszystkiego.

Jeśli mówisz, że będzie hardkor, to odpuszczę tym razem.

BTW, a gdzie to dokładnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę 6 sztuk kijków do ogniska, u mnie również na stałe zagościły w bagażniku :)

Uprzedzam, że jadę z myślą o rekreacyjnym turystyku, po klamki w błoto nie mam zamiaru się pchać, bo wieczorem jadę na gościnę.

 

u mnie chyba nie ma oczka do wyciągania, albo nie wiem, gdzie szukać, więc unikam utknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kiche na maksa, auto unieruchomione. Brakuje wspomagania hamulcow oraz sprzegla. Patrol nawet nie zwalnia jak sie zapre o hamulec.

Z mojej strony mam w swieta pojezdzone.

Wesolych Swiat Wam Wszystkim zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a gdzie to dokładnie jest?

Nie polecam zwiedzania samemu. Jak na pierwszy raz koniecznie, z kimś dla asekuracji.

https://www.google.pl/maps/place/%C5%BCwirownia/@52.0368357,20.5546529,1908m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x45ea8b13ceab6ff5?hl=pl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda to

btw, bardzo dziękuję Kolegom za ciepłe przyjęcie - już myślę nad kolejnym wypadem w to miejsce, jednak wiem na pewno, że torfowiska i głębokie breje zwiedzać będę po podniesieniu auta i zmianie opon ;)

p.s. Właściciel Defendera jest z AK? kurna, nawet nie pamiętam imienia, wstyd :P

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


prawda to

btw, bardzo dziękuję Kolegom za ciepłe przyjęcie - już myślę nad kolejnym wypadem w to miejsce, jednak wiem na pewno, że torfowiska i głębokie breje zwiedzać będę po podniesieniu auta i zmianie opon ;)


Wpisz też wyciągarkę na listę życzeń :)


p.s. Właściciel Defendera jest z AK? kurna, nawet nie pamiętam imienia, wstyd :P

:D


Waldek, nie jest z AK.
Agregat z niego niesamowity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że też będziemy, ale podobnie - rekreacyjnie ;)

Jak pewnie widziałeś na "wyjazdach, na fb", wszyscy jadą rekreacyjnie.

Czyli...

Będzie jak zawsze, coooooo, ja nie przejade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcore jak dla mojej suczki

To jest akurat jedna z trudniejszych części Kuklówki, jest tam też sporo miejsc do testów seryjnego auta. Podjazdy, zjazdy, trawersy, bez gnoju po połowę drzwi.

Coś mi świta, że mieszkasz jakoś niedaleko mnie, jest u w okolicy piaskarnia, na której można poznać możliwości swojego auta, bez większych obaw o sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat jedna z trudniejszych części Kuklówki, jest tam też sporo miejsc do testów seryjnego auta. Podjazdy, zjazdy, trawersy, bez gnoju po połowę drzwi.

Coś mi świta, że mieszkasz jakoś niedaleko mnie, jest u w okolicy piaskarnia, na której można poznać możliwości swojego auta, bez większych obaw o sprzęt.

Jaworowa. Na razie testowałem na pobliskich polach i mam taki gliniasty parking pod robotą. Zawsze mam tam miejsce ;) tylko buty uwalone hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworowa. Na razie testowałem na pobliskich polach i mam taki gliniasty parking pod robotą. Zawsze mam tam miejsce ;) tylko buty uwalone hehe

To jednak nie zbyt blisko mnie.

Jakbyś chciał pojeździć w okolicach Białołęki, to daj znać. Wyślę Ci namiary na fajną piaskownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie zbyt blisko mnie.

Jakbyś chciał pojeździć w okolicach Białołęki, to daj znać. Wyślę Ci namiary na fajną piaskownicę.

A bo mieszkałem nie tak dawno na tarcho na Odkrytej :)

Ps. Dziś mi akurat zdechł. W marketach nie ma żadnej centry do niego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.