Skocz do zawartości

Te fazerki to taka lipa?


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomell

czego oczekujesz? to tylko rok 2002.

na dodatek po lifcie -zmieniona owiewka; reszta klepana niezmiennie od 1998r.

w 2004 r byl juz nowyy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o skrzyniach biegów, takie same problemy jak w przypadku XJ6 i XJ9 z tamtych lat. Osobiście znam kilka przypadków wśród znajomych, które skończyły się remontem albo wymianą całego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogryzki z Włoch i Francji z akceptowalnym stanem licznika zawsze są tanie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogryzki z Włoch i Francji z akceptowalnym stanem licznika zawsze są tanie :hehe:

 

Tak nieco poza tematem, lecz przy okazji. Gdy w 2010 sprzedawałem swoje moto było najdroższym tego typu na allegro. Bo przebieg rzeczywisty był lekko śmieszny, nigdy nie leżało, byłem pierwszym właścicielem. I oczywiście dzwonili kosmici z tekstami typu: "panie, za mniejsze pieniądze to ja kupię taki motor z Włoch".

 

Tylko dlaczego dzwonili do mnie... :hmm:;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieco poza tematem, lecz przy okazji. Gdy w 2010 sprzedawałem swoje moto było najdroższym tego typu na allegro. Bo przebieg rzeczywisty był lekko śmieszny, nigdy nie leżało, byłem pierwszym właścicielem. I oczywiście dzwonili kosmici z tekstami typu: "panie, za mniejsze pieniądze to ja kupię taki motor z Włoch".

 

Tylko dlaczego dzwonili do mnie... :hmm:;]

Bo jest prawda ekranu i prawda portfela ;]

 

Oni chcieli Ci powiedzieć, że jesteś osioł i przepłaciłeś ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wówczas było mnie stać by kupić to moto nowe w salonie ale ich nie było stać na tę akurat używkę i chcieli zbić cenę. :P

 

Dzwoniła do mnie też jakaś pani, wypytała o szczegóły, spytała czy zejdę z ceny. Powiedziałem, że ta jest tylko do symbolicznej negocjacji. Zadzwoniła pięć dni później z tekstem że za tyle i tyle weźmie, na co ja że już sprzedany. Usłyszałem tylko "o ku....a!" i tyle z rozmowy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wracamy do tematu :)

 

1. CBF 1000 ABS, na którą byłem najbardziej napalony - już jest sprzedana.

2. Za kilka dni ma być kolejna... tylko, że czerwona... a ja jakąś nie jestem przekonany do tego koloru. Tak czy siak - przejadę się i zobaczę.

3. Oglądałem tego z pierwszego posta:

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fzs-fazer-600-ID6yhsVH.html

I w sumie to chętnie bym go kupił. Musiałbym tylko pooglądać zdjęcia, żeby porównać naklejki, malowanie etc.

Wrażenie sprawiał naprawdę przyzwoite.

 

4. Polecali mi tego: http://otomoto.pl/oferta/honda-vfr-vfr-800-z-abs-vtec-v-tec-ID6yhxUz.html

Ale ten przebieg mnie jednak trochę odstrasza... (czy słusznie?)

Był też czerwony, ale ten miał taki odcień, że kompletnie go skreślam z listy.

 

5. http://otomoto.pl/oferta/benelli-tre-k-1130-ID6yge9d.html- ten jest świetny ale nie znam zupełnie (no i ponad 2 razy droższy od fazerka).

 

 

Waham się czy nie wziąć tego fazerka - za dwa lata myślę, że za 5 bym go jeszcze sprzedał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CBF 1000 ABS, na którą byłem najbardziej napalony - już jest sprzedana

 

ABS to jest bardzo dobry pomysł. 1000 niekoniecznie, ale to zależy :phi:

 


Oglądałem tego z pierwszego posta

 

Za tyle stały w ze dwa lata temu. Jeśli naprawdę nie trzeba przy tym nic (!) zrobić, to pewnie warto, ale to trzeba dokładnie obmacać. 8k5 + pakiet startowy to już drogo.

 


Ale ten przebieg mnie jednak trochę odstrasza... (czy słusznie?)

 

Jak coś nie ma <30kkm to już złom :]

To jest sprzęt, który ma 13 lat. Przejeździ drugie tyle ze swiecą w wydechu :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fz6 s2 z 2008. kupiłem za 14 k w grudniu ;)

 

Ta cena to za lalkę, normalny stan? Jest jeden nigdzie niewystawiony fazer taki jak twój, rocznik 2008, przebieg 18 tys km, ABS, grzane manetki, 3 kufry, szyba akcesoryjna i tak wstępnie jest mowa o 12-13 tys zł. Dobra cena czy taka normalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to za lalkę, normalny stan? Jest jeden nigdzie niewystawiony fazer taki jak twój, rocznik 2008, przebieg 18 tys km, ABS, grzane manetki, 3 kufry, szyba akcesoryjna i tak wstępnie jest mowa o 12-13 tys zł. Dobra cena czy taka normalna?

 

Tak, lalka - nic nie ruszany. Z absem, grzanymi manetkami, stelażem pod kufry, szybka turystyczna (bede zmienial bo mi sie nie podoba). 

 

Nie wiem jak z tą ceną, ale jak ja szukałem to od handlarzy sprowadzone były po ok 12 tys, a tutaj mialem pewny stan takze nawet jak niewiele przeplacilem to z pelna swiadomoscia :)

 

A ten Twoj to zabudowany czy naked?

 

EDIT:

na forum motocyklistów kolezka sprzedaje swojego doinwestowanego Fz6 z 2009 z niskim przebiegiem? cena dosyć wysoka.

http://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=9&t=19385

 

dosyć wysoki rozstrzał cenowy w tych fazerach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.