Skocz do zawartości

Dywaniki samochodowe na zamówienie


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzy ktoś firmę szyjącą dywaniki na zamówienie? Mam już dość tandety oferowanej na portalach aukcyjnych. Mie dość że kosztuje to niemało to jeszcze jest tragicznej jakości.

Ktoś coś?

Wszystko szajs. Kupilem najdrozsze z polecanych w firmie szyjącej na zamowienie, lata swietlne im do ori.

kup ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś firmę szyjącą dywaniki na zamówienie? Mam już dość tandety oferowanej na portalach aukcyjnych. Mie dość że kosztuje to niemało to jeszcze jest tragicznej jakości.

Ktoś coś?

 

Jest taka firma Otoauto, sprzdająca na Allegro, ale też np. na Amazonie. Na ebay też są (chyba jako Ototuning). Oprócz różnego badziewia sprzedają też dywaniki w kilku wersjach różniących się grubością materiału. Te najgrubsze są bardzo OK, jeśli chodzi o jakość materiału, z którego je wykonano. 

 

Jako że oferują te dywaniki w różnych wersjach kolorystycznych, to zapytałem (przez Allegro), czy są w stanie uszyć dywaniki na podstawie dostarczonego szablonu - i na takie coś też poszli. Wysłałem im papierowe szablony, dywaniki dostałem po jakichś dwóch tygodniach. Ogólnie polecam - ale moja opinia odnosi się tylko do tych najgrubszych dywaników, z innymi oferowanymi przez nich nie miałem do czynienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś firmę szyjącą dywaniki na zamówienie? Mam już dość tandety oferowanej na portalach aukcyjnych. Mie dość że kosztuje to niemało to jeszcze jest tragicznej jakości.

Ktoś coś?

znajdź użyawne ori... przerabiałem temat do E38 - z racji że mam mało popularny i wycofany kolor wnętrza (lawendowy), ori nowe nie były dostępne. na zamówienie straszne badziewie robią... znalazłem rozbitka na olx z praktycznie niezuzytymi dywanikami i wziałem komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko szajs. Kupilem najdrozsze z polecanych w firmie szyjącej na zamowienie, lata swietlne im do ori.

kup ori

 

 

gorzej jak ori już nie ma :(

mam ten sam problem ale nigdzie nie mogę znaleźć grubych welurowych...

 

 

znajdź użyawne ori... przerabiałem temat do E38 - z racji że mam mało popularny i wycofany kolor wnętrza (lawendowy), ori nowe nie były dostępne. na zamówienie straszne badziewie robią... znalazłem rozbitka na olx z praktycznie niezuzytymi dywanikami i wziałem komplet.

Nie mam szans na znalezienie sensownych używanych dywanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szans na znalezienie sensownych używanych dywanów.

jak ja znalazłem do auta które ma 20 lat, limitowany kolor, w genialnym stanie (naprawdę jak nówki), to Ty też dasz radę :) oczywiscie nie szukałem ogłoszeń o dywanikach, a handlarzy częśćiami, którzy sprowadzili takie auto z takim wnętrzem... dla gratów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja znalazłem do auta które ma 20 lat, limitowany kolor, w genialnym stanie (naprawdę jak nówki), to Ty też dasz radę :) oczywiscie nie szukałem ogłoszeń o dywanikach, a handlarzy częśćiami, którzy sprowadzili takie auto z takim wnętrzem... dla gratów...

Powiem szczerze, że wole wydac kilkaset PLN niż dzwonić po handlarzach i prosić o zdjęcia dywaników mających dwie dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daj spokoj - kupiłem najdroższe jakie mieli do passata B5fl - czyli najpopularniejsze jakie są (teściowi na prezent), a mimo to przyszły nie dopasowane jak należy...

 

IMO jak pisał Daniel - może im wysłać ori, niech sobie odrysują i zrobią na ich podstawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w kilku firmach i nawet te najdroższe, najgrubsze nie umywają się do oryginałów.

Owszem tkanina jest gruba i fajna ale spód nieprzystosowany do auta. Brakuje takiej antypoślizgowej plecionki, która klei się do wykładziny w aucie jak rzep. Ślizgają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w kilku firmach i nawet te najdroższe, najgrubsze nie umywają się do oryginałów.

Owszem tkanina jest gruba i fajna ale spód nieprzystosowany do auta. Brakuje takiej antypoślizgowej plecionki, która klei się do wykładziny w aucie jak rzep. Ślizgają się.

To zależy - do meleksa kupiłem podróby i lepiły się jak głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.