Skocz do zawartości

2020 Ford Bronco - legenda powraca


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Dla EU pewnie nie - ale jesli tam ma wygladac, to zamiast kupowac nastepnego FJ poczekam na to .... OJ Simpson bylby z tego dumny :hehe:

 

Calosc ma byc na ramie Ford Ranger

 

Przeszlosc ...

 

 

I3mIvNF.jpg

 

 

 

vs przyszlosc :oki:

 

LyqivoH.jpg

 

bxW9lNS.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak wolałbym FJ ;D

klaptaptap

 

Plan byl taki ... zaminic Voodoo Blue ;] [...]

 

IMG_0269.jpg

 

[...] na Retro Blue :phi:

 

P10209001.jpg

 

Czyli przyjezdzam do dealera- sciagam swoje niebiskie tablice, zakladam na nowego FJ i wyjezdzam :hmm:  ... ale 167,000 km w 3 lata i nic mi sie nice chce popsuc :facepalm: - wiec teraz mysle, zeby go do 5-6 lat potrzymac i zobaczyc co sie stanie, jeszcze ma 8k km gwarancji .... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...

 

PIĘKNY JEST  :jem:  :jem:  :jem:

 

Przypomina oryginał  :ok:

 

A Bronco to jeden z moich ulubionych klasycznych Fordów  :ok:

 

zgadzamy sie :oki:  - teraz tylko zeby pod One Ford sie podpial i w EU tez bedzie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie stylistyka tego nowego, wyglada jak nadmuchany resorak albo transformers .. to samo zrobili z F150 chociaz w mniejszym stopniu. Ciekawe jak bedzie wygladal nowy Grand Wagoneer od Jeepa .. 

 

@@czacha - zeby tylko nie wygladal jak Commander - :facepalm: - to byl chyba najbrzydszy Jeep po Compas w historii... :chipsy:  - sasiad mial Commander - musialem na niego patrzyc jak sie budzilem 8]  - do dzis mam koszmary ;]

 

cp4916532054370824171.jpg

 

cd5428340747773356664.jpg

 

cd5131071577815104627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@czacha - zeby tylko nie wygladal jak Commander - :facepalm: - to byl chyba najbrzydszy Jeep po Compas w historii... :chipsy:  - sasiad mial Commander - musialem na niego patrzyc jak sie budzilem 8]  - do dzis mam koszmary ;]

 

cp4916532054370824171.jpg

 

cd5428340747773356664.jpg

 

cd5131071577815104627.jpg

 

 

Jak to drugi po Compass. 

A Cherokee w tej budzie? To moim zdaniem jest Top Paskuda ;)

 

220213_cherokee_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OZI masz racje, mam nadzieje ze zrobia cos podobnego do starego Wagoneera ktory jest przepiekny ;/ Nowy Cherokee najgorszy nie jest, ładnym go tez bym nie nazwal, ale wyglada jak KIA Sportage, zwlaszcza z tylu ..

Bo to Alfa Najpierw jak widzialem na pix to myslalem co oni zrobili

Potem na zywo, przejechalem sie I - to nawet Ladne jest. 3.2l V6 jest ImVHO swietny- w ogole Chrysler prawie zawsze wiedzial jak silnik wyklepac

U mnie masz tego wysyp, ale I tak Grand Cherokee bardziej popularny ok 3:1

bf0750708f0c99b39122a339a5bd1caf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.