Skocz do zawartości

Policyjna Insignia i rejestracja prędkości podczas postoju.


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Wczoraj ustrzelili mi kumpla. On jechał, oni stali na poboczu. Podali dokładną prędkość i wymierzyli karę. ;]

 

Ponieważ kolega się spieszył, a mandat nie był wysoki, nie zapytał o to jak został wykonany pomiar.

 

Czyli Insignie mają radary, czy tylko wideorejestratory wymagające ruchu obu pojazdów? Dokładnie to auto.

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/video/skarzysko_kamienna.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wczoraj ustrzelili mi kumpla. On jechał, oni stali na poboczu. Podali dokładną prędkość i wymierzyli karę. ;]

 

Ponieważ kolega się spieszył, a mandat nie był wysoki, nie zapytał o to jak został wykonany pomiar.

 

Czyli Insignie mają radary, czy tylko wideorejestratory wymagające ruchu obu pojazdów? Dokładnie to auto.

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/video/skarzysko_kamienna.htm

 

w/g mojej wiedzy robia z każdej pozycji Jadąc z tyłu, stojąc mierzą najazd i odjazd oraz najazd z przeciwka w ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mojej wiedzy robia z każdej pozycji Jadąc z tyłu, stojąc mierzą najazd i odjazd oraz najazd z przeciwka w ruchu

 

Tak teraz googlam i wygląda na to, że część Insigni ma zarówno wideorejestratory jak i radary. Pozostaje kwestia rzetelności materiałów w prasie, ale takie informacje się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Pozostaje kwestia rzetelności materiałów w prasie, ale takie informacje się pojawiają.

Grunt to dezorientacja. Nie rozumiem dlaczego policja nie wyda oficjalnego komunikatu jak to działa tylko wolą kłótnie w radiowozie i sprawy w sądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz googlam i wygląda na to, że część Insigni ma zarówno wideorejestratory jak i radary. Pozostaje kwestia rzetelności materiałów w prasie, ale takie informacje się pojawiają.

na 3 zdjęciu to po prawej na podszybiu to radar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jechał, oni stali na poboczu.

 

Kustom Signals (Made in USA) w PL uzywaja?

 

Generalnie walisz wszystko, radar - tyl, przod, i  na przeciw. Nie ma znaczenia czy stoisz czy jedziesz ...

 

Use_this_one_650_555_c1.jpg

 

Ty jestes zielonym autem, reszta - dasz rade zmierzyc ...

 

r1355159_19009607.jpg

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie namierzyli go na zwykłą suszarkę? Już kilka razy widziałem jak chłopaki stali na poboczu i suszyli albo przez przednią szybę albo przez boczne okno.

 

 

A czy taka metoda pomiaru jest poprawna czy jak to zwykle "bandyci w mundurach" wiedzą wszystko najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taka metoda pomiaru jest poprawna czy jak to zwykle "bandyci w mundurach" wiedzą wszystko najlepiej?

 

A czy to ważne? Przecież już się pojawił głos w dyskusji, wg którego jak przyjdą po Ciebie gliniarze w sprawie o gwałt, to bierz to na klatę i nie kombinuj; przecież "narzędzie zbrodni" masz, co nie? :phi::hehe:;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości - to można zawsze do sądu z prawnikiem.

 

Przekraczasz prędkość - złapali cię - płacisz mandat a nie płaczesz i kombinujesz. To nie przedszkole.

 

Dokładnie... ja czekam na mandat bo zdjęcie już dostałem .... oby ostatnie w tym roku hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wczoraj ustrzelili mi kumpla. On jechał, oni stali na poboczu. Podali dokładną prędkość i wymierzyli karę. ;]

 

Ponieważ kolega się spieszył, a mandat nie był wysoki, nie zapytał o to jak został wykonany pomiar.

 

Czyli Insignie mają radary, czy tylko wideorejestratory wymagające ruchu obu pojazdów? Dokładnie to auto.

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/video/skarzysko_kamienna.htm

 

oho, dobrze wiedziec :) bede mial sie na bacznosci :) troche mylaca jest ta "bieda wersja", bez ledow do jazdy dziennej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - faktycznie dkładnie napisałem tak jak mówisz :facepalm:

 

Nie ma co strzelać focha, bo wszyscy w koło chcieli i chcą żyć w państwie prawa. A skoro tak, to na takie błędy formalne i uchybienia proceduralne nie ma miejsca ! ! ! Ludzie przez takie "nieścisłości" unikają kary za morderstwo, a Ty chcesz, by bez mrugnięcia okiem płacili wątpliwy mandat, najlepiej jeszcze za sąsiada... :phi::hehe::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na autostradzie widziałem akcję z policyjną insignią - fajne mają światła błyskowe :ok: wyprzedzili pacjenta, napis "policja jedź za mną" i jechali przed gościem do najbliższego zjazdu. Równe 140 km/h. W końcu straciłem cierpliwość i pojechałem i inni za mną, bo wcześniej jechał kordon ze stałą prędkością  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dezorientacja. Nie rozumiem dlaczego policja nie wyda oficjalnego komunikatu jak to działa tylko wolą kłótnie w radiowozie i sprawy w sądzie

 

Bo by musieli przyznać, że część kasy wpada nielegalnie tj zły pomiar (za daleko mierzone i przekłamania), błędy urządzeń, złe miejsca stania z zakłóceniami itd.

A tak co tysięczny idzie do sądu, reszta grzecznie płaci=lepszy interes niż edukowanie jaki mamy sprzęt, bo zaraz znaleźliby się znawcy co by udowodnili, że można tym mierzyć tylko  w laboratoryjnych warunkach a reszta pomiarów będzie błędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na autostradzie widziałem akcję z policyjną insignią - fajne mają światła błyskowe :ok: wyprzedzili pacjenta, napis "policja jedź za mną" i jechali przed gościem do najbliższego zjazdu. Równe 140 km/h. W końcu straciłem cierpliwość i pojechałem i inni za mną, bo wcześniej jechał kordon ze stałą prędkością  :hehe:

 

Mnie ustrzelili na motorku, wyjechałem w prawo na krajową, szybkie zmiany biegów i potem zwalnianie bo w lewo skręcałem i łił, łił insignia  :milicja:  dostali chłopaki nówkę sztukę i się lansują. Pogadaliśmy, sprawdzili uprawnienia i wio dalej. Objechał 2 wioski inną drogą, stoję na skrzyżowaniu, a to znowu oni  rotfl  sobie polowanko w sobotę zrobili. A jak im się nudzi, to ustawiają się na przystanku oddalonym ze 100m od skrzyżowania i patrzą kto z jadących na wprost nie zatrzymał się na Stopie i łapią te cielęta, bo rzadko kto tam się zatrzymuje tylko powoli dojeżdżają, rozejrzenie i jak ruch mały jadą dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co strzelać focha, bo wszyscy w koło chcieli i chcą żyć w państwie prawa. A skoro tak, to na takie błędy formalne i uchybienia proceduralne nie ma miejsca ! ! ! Ludzie przez takie "nieścisłości" unikają kary za morderstwo, a Ty chcesz, by bez mrugnięcia okiem płacili wątpliwy mandat, najlepiej jeszcze za sąsiada... :phi::hehe::lol:

 

Ja chce jednak żyć w państwie odpowiedzialnych ludzi a nie idiotów jeżdzących po wioskach 100 na godzine a potem szukjących kruczków żeby nie zapłacić mandatu.

 

Nie mówię o wątpliwych madantach - gdzie faktycznie może ktoś jechał przepisowo a złapali prędkość z auta przed tobą i chcą ci wcisnąc mandat. W taki przypadku -> do sądu podawać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce jednak żyć w państwie odpowiedzialnych ludzi a nie idiotów jeżdzących po wioskach 100 na godzine a potem szukjących kruczków żeby nie zapłacić mandatu.

 

 

widzę, że masz ten problem co ja, też mnie wkurzają goście co się wleką na krajówkach. I weź takiego wyprzedzaj co chwilę  :facepalm:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.