Skocz do zawartości

No i zamówiłem plug-in'a


HelixSv

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc pod wrażeniem jazdy testowej, jak rownież po długim namyśle i po porównaniu wszelkich kosztów zdecydowałem się na zamowienie Passata GTE.

Auto biorę w prywatny trzyletni leasing (pierwszy raz taka przyjemność). Do odbioru we wrześniu.

Wyposażenie standard plus hak, jasna skóra i asystent parkowania (bo bardzo mi się ten gadżet podoba hihi), kolor biały. No i, oczywiście, kombi - bo to Szwecja.

W porównaniu z obecnym wozidłem tracę:

- nawigacje,

- elektryczną klapę

zyskuję:

- ze 100KM,

- pełna skórę

- 100 litrów bagażnika

- aktywność tempomatu

- no i tego asystenta

Dziennie robię 15km a ładować mogę za nic pod pracą (o ile się dopcham do któregoś z 10 gniazdek).

Dziękuję za uwagę. Można wpisywać wysokość lodówki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przeskoczyć etap hybryd - nie za bardzo rozumiem ideę wożenia własnego generatora prądu ze sobą. Ale nie jest to głupie. Oszczędności paliwa w jeździe po mieście sa spore. Na trasie juz tak pięknie nie jest b

Ten podpis wszystkim się znudził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jeździ po mieście i trochę w trasach Lexusem IS300h. Spalanie od początku wychodzi mu około 6.5 l/100km. Żadko włącza tryb sportowy. Więc ja powaźnie zastanawiam się nad hybrydą. Diesle przeskoczyłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.5 w takim dużym samochodzie? Nieźle!

Meleks palił średnio 5.5, głownie po mieście...

6.0 na autostradzie, w spokojnej trasie sporo mniej (w ramach rozrywki zszedłem do 3 na początku).

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jeździ po mieście i trochę w trasach Lexusem IS300h. Spalanie od początku wychodzi mu około 6.5 l/100km. Żadko włącza tryb sportowy. Więc ja powaźnie zastanawiam się nad hybrydą. Diesle przeskoczyłem ;]

 

potwierdzam sasiad ma i podobne wyniki osiaga

 

kupil glownie ze wzgledu na to ze pracuje od 3 rano i budzil rodzine oraz sasiadow ruszajac do roboty tak wczesnie rano a teraz jest ciuchutko

 

 

powaznym problemem sa male dzieci - kompletnie nie zwracaja uwagi na to auto jak wjedza wyjedzdza z posesji i na osiedlowych uliczkach trzeba mniec 1000000000x zwiekszona czujnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam sasiad ma i podobne wyniki osiaga

 

kupil glownie ze wzgledu na to ze pracuje od 3 rano i budzil rodzine oraz sasiadow ruszajac do roboty tak wczesnie rano a teraz jest ciuchutko

 

 

powaznym problemem sa male dzieci - kompletnie nie zwracaja uwagi na to auto jak wjedza wyjedzdza z posesji i na osiedlowych uliczkach trzeba mniec 1000000000x zwiekszona czujnosc

 

najdziwniejszy powod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.