Skocz do zawartości

Grande Punto do oceny


dawiddawidowski

Rekomendowane odpowiedzi

A czy one nie miały na boku nazwiska włoskiego (chyba projektanta czy coś takiego)?

słuszne spostrzeżenie  :ok:

 

mała nalepeczka z napisem "design Giugiaro" 

Niby można odlepić "bo tak" :P

 

e1e562ddb9c6d44e.jpg

Edytowane przez Lynda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszne spostrzeżenie :ok:

mała nalepeczka z napisem "design Giugiaro"

Niby można odlepić "bo tak" :P

e1e562ddb9c6d44e.jpg

A czy czasem ta naklejka z tokiem produkcji nie zniknela? Trzeba Denusa zapytac pewnie bedzie wiedziec.

Dziwnie jakos ma ulozone wycieraczki :hmm:

Edytowane przez bartekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz sie, znasz :ok:;] czy nie pisalem, ze mam do sprzedania? :hehe:;]

Szukałem Evo z tym silnikiem multiair 16v czyli 105kM. :skromny: A daj Pan spokój,kupiłem 207 po lifcie z  końca producki z 1,6hdi 93kM. :) Jakbym miał czekać na ciekawą ofertę Punto Evo z mutiairem 105kM to nadal bym czekał. ;]:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik kibel,ale zależy co kto potrzebuje od auta.

Ja bym szukał 16v,ale ja się nie znam. ;]

 

 

Dokładnie, Punto z tym silnikiem to porażka (moja matka ma takiego), a przecież były i jeszcze słabsze 1.2...

Zresztą najlepiej podsumowuje punto z tym silnikiem zdanie właśnie z tego ogłoszenia:

 

Prosty, tani w eksploatacji przyrząd do jazdy

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem ta naklejka z tokiem produkcji nie zniknela? Trzeba Denusa zapytac pewnie bedzie wiedziec.

Dziwnie jakos ma ulozone wycieraczki :hmm:

No właśnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że chyba GP do końca produkcji miało naklejki  :hmm:

Natomiast w tym konkretnym moją uwagę zwróciły halogeny. Czasem nie powinny być z jasnym wnętrzem?? Ciemne chyba miał tylko Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że chyba GP do końca produkcji miało naklejki  :hmm:

Natomiast w tym konkretnym moją uwagę zwróciły halogeny. Czasem nie powinny być z jasnym wnętrzem?? Ciemne chyba miał tylko Sport.

Naklejek GP od pewnego rocznika, a dokładniej od 2009 (w niektórych zapominali naklejać już od połowy 2008),  na drzwiach nie miało! Co do przeciwgielnych, od 2007 roku właśnie takie były. Z jasnym wnętrzem roczniki 2005 i 2006 - niezależnie od wersji.

Edytowane przez krowka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Emotion też miał czarne

 

 

Co do przeciwgielnych, od 2007 roku właśnie takie były. Z jasnym wnętrzem roczniki 2005 i 2006 - niezależnie od wersji.

 

Jeszcze raz napiszę, może ktoś w końcu przeczyta.

Światła przeciwgielne "jasne" były we wszystkich wersjach GP z roczników 2005 i 2006 (w tym Energy/Emotion). Od 2007 były dostępne tylko "ciemne".

Edytowane przez krowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie wersja Estive Blue&Me. Halogeny za dopłatą ale prawdopodobnie ktoś dołożył. Seryjnie żeby ten rocznik miał halogeny to musiał by być Dynamic ale wtedy by miał jeszcze alufelgi i nie miał by bluetooth i przycisków na kierownicy do odbierania telefonu i wybierania głosowego. Miałem Estive Blue&Me z końca 2009 roku i nie miał naklejki i poza brakiem halogenów wyglądał tak samo tylko był szary. Sprzedany w grudniu za 19 tys też pierwszy właściciel 115tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie wersja Estive Blue&Me. Halogeny za dopłatą ale prawdopodobnie ktoś dołożył. Seryjnie żeby ten rocznik miał halogeny to musiał by być Dynamic ale wtedy by miał jeszcze alufelgi i nie miał by bluetooth i przycisków na kierownicy do odbierania telefonu i wybierania głosowego. Miałem Estive Blue&Me z końca 2009 roku i nie miał naklejki i poza brakiem halogenów wyglądał tak samo tylko był szary. Sprzedany w grudniu za 19 tys też pierwszy właściciel 115tyś km.

Od kiedy Dynamic mial felgi ze stopu? :nie_wiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.